Jump to content

Hua Chenyu


Recommended Posts

 

  Хуа Ченю  х Bazaar x L'Oreal

 

Щом вратата на мечтите се отвори предопределението вече не може да бъде спряно !!!

 

- Здравей, Хуа Ченю от миналото.
- Здравей, Хуа Ченю от бъдещето.
- Как изглежда бъдещето, което бихте искали да постигнете?
- Бъдеще, в което мога да стана човекът, който исках да стана през всичките тези години, и още по-толерантен към всичко, което съществува на този свят.
- Какво те кара да продължаваш да държиш на това ?
- Фокусиран съм върху правенето на музика за хора, които ме харесват. Продължаването да правя това без отказ изглежда трудно, голямо нещо, но в действителност не е така. Това е просто част от всеки обикновен ден. Аз самият съм просто обикновен човек. И всичко, което трябва да направя, е просто да насоча вниманието си към това какво точно искам да направя.
- Страхувате ли се, че ще бъдете заменен ?
- Не мисля, че има нещо, което не може да бъде заменено. Певецът е само част от живота ми. В този свят, където има раздяла, има и нова среща. Където има раздяла, ще има прегръдка. Всички неща имат своите естествени противници. Според мен най-незаменимото са спомените. Освен ако не се промените, може би ще дойде денят, когато вашето съществуване ще стане незаменимо.
- През следващите седем години ще мога ли да стана човекът, който искам да стана?
- Разбира се можете да!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Четири известни личности, Гъ Ю , Хуа ЧенЮ, Дилраба Дилмурат  и Артър Чън се събраха, за да създадат късометражения филм

„Фотосалон“ 《造 相 馆》 и да пожелаят на всички щастлива Нова 2021 година!

 

П.П. Как се снимат рекламите ?  Къде отиде реалността се питам с лека горчивина ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

L'Oreal си сътрудничи с 27 марки, за да събере 40 звезди, които ги представляват , в едно 4-минутно видео, в което пожелават на всички щастлива Китайска Нова година.

Хуа беше поканен и поздрави всички в качеството си на посланик на L'Oreal, Helena Rubinstein и AtelierCologne Paris !

 

 

 

 Посланика на Li Ning Sports,  Хуа Ченю, облечен в ярко червено, пожелава честита Нова година:
"Този път поздравленията са специални, можете ли да познаете какво ви пожелавам? Нека проверим нашата солидарност."

Това е старта на игра с награди от Li Ning Sports !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Познатият екип със специално назначение от "Game for peace" се  събира за да празнува заедно Пролетния фестивал!
Hua Chenyu, Dilraba, Wang Yibo, Yang Chaoyue в новогодишния блокбъстър !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"Мило дете "   "Ace vs Ace"- 6, еп. 2

Тази песен Хуа изпълни през 2013 год. на националните финали на конкурса  "Super boy" 

Разликата между двете изпълнения са 7 години труд и развитие и в резултат, песента в днешно време звучи отново,

но в уникалния виртуозен  Хуа ЧенЮ стил !!!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко месеца Хуа се изявява като дегустатор на традиционни китайски храни !

Това радва безкрайно марсианците, защото при всеки разговор с него първото за което се тревожат са килограмите му и това че е много слаб !

Теглото му варира между 45 и 50 кг! Затова когато го видят да си хапва всички са облекчени ! А той го прави да изглежда много апетитно и вкусно !

Вчера пусна във влога си видео с дегустация на традиционни новогодишни сладкиши на Daoxiangcun Pastry !

Както и предварителен поздрав за Китайската нова година на Вола !

 

Хуа ЧенЮ :

Пожелавам на всички щастлива Нова година и благополучно пътешествие през настъпващата година!

Щастие за цялото семейство! Здраве за всички! Късмет, безкраен като Източното море и дълголетие, крепко като Южната планина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"Ace vs Ace"- 6, еп.5  „Убий вълка“ ост на сериала "Китайски паладин "

 

 

"Пожелавам на всички щастлив Фестивал на фенерите! " Хуа Ченю

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Hua Chenyu за наградата на "Weibo Night ′′ Певец на годината 2020 !

Шестата поредна за 2020 год.

 

Елегантен както винаги !

 

4e276247-7a48-4795-a7dd-27f2c64b5e7d

 

......но стойката за микрофона си е важно нещо и затова никога не я забравя !

 

 7615fbe8-4684-4c3b-88b6-30bd169260bb 43689ed6-ad4c-4372-97b6-b487792fc6ef d520633f-275a-4d38-bd93-bd4f32078c0a e79e82d0-379f-4154-b69a-692e1de56cdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от вейбо на Хуа:

"Бъдете безстрашни и бъдете себе си, естествени! Благодарен съм на марсианците за подкрепата им през целия път и затова ви донесох новия грим за кацане на Марс  нMars Landing Makeup Настройте се за смело пътуване с грим до Марс! "

Хуа е обявен за официален представител на Make Up For Ever за Азия !!!

Той създава дрес код за следващия си Марс концерт !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"Ace vs Ace"- 6, еп.6

Hua Chenyu, Shen Teng и Yang Di изнасят "Wang Feng Concert" ! Жури е съпругата на Wang Feng - актрисата Zhang Ziyi !

** Wang Feng е китайски певец от по-възрастното /спрямо Хуа/ поколение певци. От уважение към въпросното поколение към титлите на Хуа винаги прибавят "....за поколението след 1990 год." Например: Хуа е първия певец за поколението след 90 год. напълнил стадиона Птиче гнездо Пекин в две поредни вечери  с 180 000 публика! То не, че някой от другите го е направил, но.....това е то уважение пред възрастните по конфуциански !! 

Участва заедно с Хуа в Singer 2018.

 

Хуа в ролята на Luo Xiaohu - благородния разбойник от филма "Crouching Tiger, Hidden Dragon".

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9abc0f83-77ea-4063-a3d0-0dc3b32cf014

Поздравления за Hua Chenyu, че стана първият глобален говорител на Li Ning !!!

Weibo на Хуа :

https://m.weibo.cn/status/4615845176678222?fbclid=IwAR1mYMJSrpOUBcIsXEQxDI-LFZrHIjHChS3CW-qvfLkfR8g0iuSOac21Bsc

′′ Искам да търся повече възможности както в музиката, така и в спорта и съм много щастлив да бъда световен говорител на спортните модни продукти на Li-Ning. В бъдеще ще създаваме повече възможности с любов!"

**Li Ning е третата марка за 2021 год., която покани Хуа за глобален представител !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не излъчените в официалния епизод "Lounge Encore Edition" и "Drunken Butterfly"!

бис зад кулисите !

 

 и 

излъченото в допълнението към епизода !

https://www.facebook.com/huahua08042/videos/507283707342734

 

*** Частта на Хуа от състезание по импровизации между участващите в епизода певци, върху въпросните две известни песни в различни стилове. 

 

И едно много нестандартно изпълнение на електрическо пиано и ефирен барабан

https://www.facebook.com/124852612250190/videos/340520267492362

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...