Jump to content

Recommended Posts

И двата сериала са в сряда и четвъртък от 22 часа.Ако трябва да избирам и аз  няма да предпочета този.Явно и там правят подобен избор.Не,че рейтингът е критерий, но в случая съвпада с моя.

Не съм гледала пети епизод, но ако е толкова вял, колкото предишните, не ме изненадва ниският рейтинг - 5.За сравнение- тръгнаха с 10 .

Конкуренцията пък по часово време, от 12,5 стигна до 25-29.

И аз съм на мнението на Лавандула - първо си гледам "Descendants"-ите и после и този, така че и аз разбирам корейците.

Сиерка, дори да оставим любовите, Рейн , колкото и плочки да показва и да се помпи, не може да се мери с цял батальон, барабар с биг боса- нъл тъй  :28558:   ;)?

Аз лично, мисля че има вероятност в сериала да развият нови два влюбени персонажа и да устроят нови любовни триъгълници. Всъщност се надявам да греша, защото ако съм права ще е жалко. Но ми се струва, че колегата на управителя ще си падне по вдовицата му, а бодигардът на актрисата ще си падне по нея /говоря за бившето протеже на гангстера/. Искрено се надявм това да не се случи.

Ако върнат от острова личността на "онзи" незаконния син, то какво ще стане с мацката притежател на тялото на гангстера? И какво ще правят душите на "наемателите"? Мисля, че в цялата работа, две тела не достигат като бройка и от там идва проблемът. Просто душите на някои от участниците трябва да си ходят.... Чудя се кои обаче.

ПП. Аз пък не гледам "Descendants", а си го оставих за после евентуално. Не обичам чак толкова военни филми или филми с военни действия / в това число исторически военни/.

За двата нови влюбени персонажа, ще я забъркат те няма как. Мисля си, че най-накрая може да уредят незаконния син с вдовичката, а бодигардът с мадамата, в която се е вселила душата на гангстера.

"Descendants of the Sun" и аз си го оставих за после. Много харесвам Song Joong Ki и искам да излапам сериала с него наведнъж, за да му се насладя изцяло. Имам чувството, че ако го гледам на порции в тази секси военна униформа ще издивея до края.  :tongue:  :inlove:  

Сиерка, дори да оставим любовите, Рейн , колкото и плочки да показва и да се помпи, не може да се мери с цял батальон, барабар с биг боса- нъл тъй  :28558:   ;)?

Е, да 1-20 си е сериозна разлика, ако ли да го дадоха по-отблизо. Хубавото е, че нямам дилема кое от 2-те да гледам, а мога и 2-те. :)

Много ми харесва героинята актриса-алкохоличка! Яка мадама е, пък и силен харкатер. Мъжко момиче. Обаче ми става жал за нея, като я видя сломена и отчаяна. И се чудя защо като е майка, не дават по-често детето и, а така както са акцентирали само на майката, сина го забравяме. Както и да е, фен съм и на тази актриса, спечели ме с играта си. И има страхонет плътен тембър на гласа - алт ми се струва, че е - харесва ми как звучи.

Много хубав сериал. След изгледани 6 епизода съм много доволна. Интересно, трогателно и забавно фентъзи. Страхотни изпълнения на Рейн и на актрисата, играеща вселилия се в тялото й дух на мъж. Такива физиономии, мимики, жестове, движения, походки и стойки и от двамата, че по цяла серия усмивката не слиза от лицето ми. А на сцените със "сексуалните" им изпълнения се смея с глас. Съпругата-продавачка и актрисата -прекрасни, бодигардчето и той бонус.

Четох, че Byung-Hun идвал да наглежда жена си (съпругата-продавачка) на терена, основно при нощните снимки:) Да не би да ревнува от Рейн? :))) Все пак, да не забравяме, че имаше голяма "екранна" любов с гаджето на Рейн в IRIS :))))).

Още от рецензията на сериала ми се изясни края. Предвидим сериал който щеше да е супер ако беше направен като игрален филм 2 или 3 часа, От първите 2-3 серии се разбра как ще свърши... или още от описанието даже. Изключително много ми хареса каста ... най-вече от това че в главна роля видях Lee Min Jung. Но до там. Трудно го изгледах с много зор. Не ми беше интересен сюжета. Като цяло един не запомнящ се с нищо сериал. Заради Lee Min Jung обаче не мога да кажа, че съм си загубил времето. :)

Мда, несполучлив сериал, даже нямам желание да го анализирам. Радваха ме епизодите с патилата на Петкан & Рейнзон Крузо, както и всяка поява на бодигардчето - не можах да му се нагледам, сладкиш метър и деветдесет. Как може да е набор '95... отивам да пия една студена вода  :D

Странен сериал с още по странен край.  Гледах го заради Oh Yeon Seo и те си изигра ролята доста добре. Lee Min Jeong я гледам за първи път и също ми направи добро впечатление, доста е красива. А края  беше толкова отворен ,че изобщо не можах да разбера кой с кого можеше да остане. 

Off Topic

Истинският  Lee Hae Joon последователно се срещна с съпругата-продавачка, а след това и със собственичката на тялото което ползваше Oh Yeon Seo( само каква чупка направи Oh Yeon Seo при тази среща).  А тази последната преди това беше забелязана от готвача/бодигард. Актрисата след всичките караници , май се събра с мъжа си? Жалко, че Ки Так го забравиха всички накрая. Странна романтика, в която единият е жив, а другият не.  Безкористна любов. 

Това сериал за втория шанс ли беше?  За това да не се пропускат моментите в живота? Очаквах повече като комедия. 

Edited by gig911