Jump to content

Come Back Mister (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Come Back Mister (돌아와요 아저씨)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Come Back Ahjussi

По новелата на: Jiro Asada “Mr. Tsubakiyama’s Seven Days“

Период на излъчване: 24 февруари 2016 - 14 април 2016

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:00

Жанр: Мелодрама, Комедия

Канал: SBS

Епизоди: 16

Режисьор: Shin Yoon Sub

Субтитри: Английски

 

Участват:

Rain като Lee Hae Joon

Oh Yeon Seo като Hong Nan

Lee Min Jung като Shin Da Hye

Kim In Kwon като Kim Young Soo

Lee Ha Nui като Song Yi Lian

Kim Soo Ro като Han Ki Tak

Kwak Dong Yeon като Han Ki Tak (young)

Choi Won Young като Cha Jae Gook

Oh Dae Hwan като Na Suk Chul

Yoon Park като Jung Ji Hoon

Park In Hwan като Kim Noh Gap

Ahn Suk Hwan като CEO Cha

Ra Mi Ran като Ma Ya

Oh Na Ra като Secretary Wang

Lee Moon Shik като Pilot

Go In Bum като Jang Jin Goo

Kang Ki Young като Jegal Kil

Lee Tae Hwan като Choi Seung Jae

Ryu Hwa Young (T-ara) като Wang Joo Yeon

Lee Re като Kim Ha Na

Park Chul Min като Ma Sang Sik

 

Резюме: Драмата е по японската новела “Mr. Tsubakiyama’s Seven Days / 椿山課長の七日間“ на Jiro Asada, публикувана от 2 юли 2001 до 16 април 2002 г. чрез "Asahi Shimbun". Историята разказва за двама наскоро починали мъже на средна възраст - Ким Йонг Су (Kim In Kwon) и Хан Ки Так (Kim Soo Ro), на които е даден втори шанс в живота чрез влизане в телата на много по-млади и добре изглеждащи хора…

 

 

С български субтитри  :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри  :click:

С руски субтитри + OST  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че вече има и тема за сериалчето на Рейн. Чакам го с нетърпение от трейлърите изглежда, че ще е повече забавен, отколкото романтичен.  Ето и малко снимки от снимачната площадка. 

rain-oh-yeon-seo-please-come-back-mister photo688243.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия хора, не са жалили сили и сигурно средства, като са наемали актьорите, освен Рейн и Мин Джонг, не бях прочела поменика горе.И що да видя наяве- зашеметяващ каст.Първи епизод- въвеждащ, няма как да се гадае ще го бъде ли, или не.А дано се забавляваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,и аз съм много изненадана с този звезден актьорски състав. :slap: Малко ми напомня на 49 Days.

Силно се надявам тук да се позабавлявам подобаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що свърших  с 1 епизод. Честно казано имах много големи очаквания, но все пак мисля, че не е редно да се съди още по първия епизод. Актьорите няма грешка, но малко скучновато беше цялото това въвеждане можеше да го измислят по интересно или просто по бързо да стане. За чистилището, влака и т.н не искам да коментирам до сега единственото, което съм харесала по тая тема е произведението на Данте. Но за корейците ще е прекалено, ако го бяха направили по Дантовия начин. Да видим какво ще стане във втори епизод с Рейн в действие. А това, че се събудиха без дрехи и, като ги даваха един до друг не се ли сетихте за Адам и Ева? На мен първо това ми възникна в главата при последната сцена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, на мен Рейн не ми е никак симпатичен. Още от по-рано не съм го запомнила с нещо хубаво, даже не можах и да го запомня с каквото и да е. Сякаш ми е безличен. Пък нека е талантлив, известен и успял. Някак си не може да ме докосне. Но мисля да гледам сериала, защото резюмето ме грабна. Изглежда ми интересно и забавно, дано да е. Сценерият е с тема, която може много да се развие, очакванията ми са големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, чувството ми за хумор ли се е сдухало, но хич не ми е смешно и  по-лошото, въобще не ми е итересно, при все,че харесвам всички актьори от-до.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, чувството ми за хумор ли се е сдухало, но хич не ми е смешно и  по-лошото, въобще не ми е итересно, при все,че харесвам всички актьори от-до.

При корейците "комедия" при сериалите е винаги в кавички. Имаше много хубав коментар в Хансинема, перифразирам: " комедийното трае една-две серии и след това започват сълзите, мъките, болестите, страданията и драмата" (целият коментар е тук).  И този сериал е  така. Това не е комедия, а мелодрама с тук-таме смешки. И с това бавно темпо.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме 5ти и 6ти епизод с нетърпение! :) Разнообразили са добре оригинала

Off Topic

(там умрелия е само един - работохолика, който обаче се превръща в жена).

Много весели препрадки са си направили с кастинга - Кебона с отровителката + селската кметица и влюбения в нея "красавчик" (Shine or go crazy + Modern farmer).... в добавка и на Lee Byung-Hun жена му :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се забавлявам. О Йон Со страхотно докарва мъжка походка, много ме радва. Като цяло ми е приятно сериалчето и ще си го гледам и за натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че както не харесвам Рейн, така сега го съжалявам... Така брутално го запратиха на онова островченце насред нищото, че няма как да не го съжали човек :D

А мацката го докарва много добре като мъж. И ми е много забавна като си представи как ще ги пречука всички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен втори епизод много ми хареса. И се смях, което обикновено не правя при корейските комедии. Обикновено не са ми достатъчно смешни, но този път е различно. Затова мисля да продължа да следя сериалчето. Надявам се да не го развалят в следващите епизоди. Ще го гледам текущо, пък каквото стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хубави неща в този сериал, но като цяло е една голяма реклама на телефони, часовници, дрехи, апартаменти, коремните мускули и голямото достойнство на Rain, малкият бюст и стегнат задник на Oh Yeon Seo. Става за убиване на време, но не ме впечатлява кой знае колко. Ако към средата на сериала се получи смяна на дубликатите с истинските хора, ще се получи интересно, но вероятно ще ги сменят накрая и ще е клише и този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТоТаКа, това което предлагаш и прогнозираш е наистина оригинално и интересно, обаче не виждам начин да се случи. Как да върнат оригиналните личности, като са умрели? Нали единият се размаза на плочките, а другия го размазаха в ПТП. Не виждам как може да си върнат телата в стария им вид. Затова и ми се струва невъзможно да се подменят дубликатите. Но ако намерят начин да го направят ще е  наистина много интересно. Ти си прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТоТаКа, това което предлагаш и прогнозираш е наистина оригинално и интересно, обаче не виждам начин да се случи. Как да върнат оригиналните личности, като са умрели? Нали единият се размаза на плочките, а другия го размазаха в ПТП. Не виждам как може да си върнат телата в стария им вид. Затова и ми се струва невъзможно да се подменят дубликатите. Но ако намерят начин да го направят ще е  наистина много интересно. Ти си прав.

Стотака говори за истинските притежатели на новите тела, а не за наемателите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотака говори за истинските притежатели на новите тела, а не за наемателите им.

Точно, то ако онзи си остане на изоставения остров до края на сериала, съдбата на този герой ще бъде уникално "интересна".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си е супер!

Интересно ми е как ще се опазят да не нарушат 3-те заповеди? Изкушенията са около тях и ги предизвикват непрекъснато.

Вече съм фен на Мая! Със замах изтреля надутия пуяк на островчето и предполагам, че непрекъснато ще помага по своя уникален начин. :282:

Не разбирам защо рейтингът е нисък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борба? Явно зрителският интерес в Корея е различен от нашия, както и интелектуалното ниво е друго. Да се стягат и да ни догонват корейците, че лошо им се пише на аджумите.

:282:

За мен двата сериала са различни, но всеки е със своя чар и драматизъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...