Jump to content

Vampire Detective (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Vampire Detective (뱀파이어 탐정)

                                  Страна: Южна Корея                                     

Период на излъчване: 27 март - 12 юни 2016 г.

Време на излъчване: Неделя 23:00

Жанр: Фентъзи, Мистерия

Канал: OCN

Епизоди: 12

Режисьор: Kim Ga Ram

Субтитри: Английски

 

Участват:

Lee Joon (MBLAQ) като Yoon San

Lee Chung Ah като Yo Na

Oh Jung Se като Yong Goo Hyung

Lee Se Young като Han Gyeo Wool

Kim Yoon Hye като Jung Yoo Jin

Jo Bok Rae като Kang Tae Woo

Jei (Fiestarкато Sera

 

Резюме: В драмата се разказва за частния детектив Юн Сан (Lee Joon), интелигентен, с остър ум, завършил с отличие полицейската академия. Тайната обаче е в това, че вечер се превръща във вампир заради инцидент, станал при уж рутинна проверка… 

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

 

Като почитател на Vampire Prosecutor да видим как ще се развива паралелната историйка, дано излезе нещо добро....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е глупаво момичето? Просто е неопитно, но бързо попива. Тя и малка го играе, нормално е да е по-неопитна, но не е глупава или наивна.

Само се чудя...

 

Този е вампир от края на първа серия, но не показват нищо свързано с "новата му природа". Та, докога ще продължи така...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами... за дневната светлина се чудя и аз и 

мисля, че е някакъв мелез - хибрид. в крайна сметка не го ухапаха, а го направиха...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дневната светлина...

 

Дали баткото-доктор-вампир не е работил по някакъв серум, който да им помага с дневната светлина? И в кръвта, която му инжектира да е имало от него?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, ама...

 

Дневната светлина ясна, те показаха в началото, че идеята на серума е тази. Но май не само. Мацката на брата май отказваше да пие кървища, та затова приличаше на бухенвалдски манекен. Явно този серум не само ги предпазва от слънцето, ами май намаля и нуждата от кръв. Та това ме гложди...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, ама...

 

Дневната светлина ясна, те показаха в началото, че идеята на серума е тази. Но май не само. Мацката на брата май отказваше да пие кървища, та затова приличаше на бухенвалдски манекен. Явно този серум не само ги предпазва от слънцето, ами май намаля и нуждата от кръв. Та това ме гложди...

 

 

 

 

Извънземен вампир е :P

Тя не искаше да пие кръв, а той се опитваше да произведе нещо, с което да успее да я нахрани...

Така и не са го дали да яде вече няколко дни...

Умее да се контролира, няма го ефектът "Не си ти, когато си гладен" :D

Ще да е някаква мултифункционална смес...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kiddo, изгледа ли го? Като експерт по наште хора, изкажи се,  да инвестирам ли време?

 

Човърка ме кой е трак-а от 29тата минута на първа серия, Шазама не го лови, дамусеневиди.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, seal_reinforce написа:

@Kiddo, изгледа ли го? Като експерт по наште хора, изкажи се,  да инвестирам ли време?

 

Аз досега корейски с вампири не мога да кажа, че съм харесала наистина. Всичко сравнявам с Истинска кръв, та затова ми бледнеят :D

Този си има загадки повече, вампиризмът и кървищата са сравнително малко. Гледах го заради И Джун, а и защото обичам вампирите. Но забелязвам, поне в сериалите си, корейците опитват да изкарват сите вампири по-хора от хората. И някак не успяват да ги представят как си требе.

Това е по-скоро криминале с вампирска нишка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно и май ще си го гледам с кеф. Свалка нещо ще има ли?

Тука и двамата (той и русата мома) ми харесват, о, чудо :896767:

 

Off Topic

Аз, по спомени, True Blood го зарязах, Ана Пакуин като почна много натюр да го дава.

Ама па съм изгледала седем сезона на Бъфи :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Едното е Бъфи, другото - НВО. Нали знаеш лафа "Това не е сериал, това е НВО!".

И, ще ме извиниш, ама Пакуин няма начин да я забележа или да ме подразни, ако ми натюрства на фона на Александър Скаарсгард. Те това е МУЖ!

Само не ми казвай, че не те кефи, щото е рус. Баси мъжът...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, kandala написа:

Само да кажа, че и аз от свалката се интересувам - има ли я, как е... За една приятелка питам.

 

Тц :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тази драма заради И Джун. Засега нищо особено -  до 7-ми епизод добутах.

Преди време гледах два епизода и го зарязах, но след Father is Strange пак го захванах.

 

Off Topic

Дали ще разбере, какво се случи с приятелите на Yoon San в началото , а също и историята на вампирката Yo Na?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и тубата на 'Vampire Detective kiss scene' не даде нищо. Язък :D

 

Аз имам леки предположения за приятелите му, ама съм още на трета серия и ще изчакам да видя, ще се наклонят ли везните в полза на съмненията ми.

 

@Kiddo, пепел ти на езика и грях ти на душата,

 

Off Topic

как можа да поставиш под съмнение, дали ги харесвам руси, при цялата ми отдаденост на Блонди у темата за Хабека :896767:

Па и мигар Спайк у Бъфи беше черен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...