Jump to content

Descendants of the Sun (2016)


Recommended Posts

"Катерицата" му остана от Songkyunkwan scandal, където прякора му беше "женски косъм", ама не точно от главата... Та като евфемизъм са го измислили така. (Браво на преводача!). 

Колкото до пиенето - соджуто е същото, а те наистина ще паднат в боя с ракията, но ще паднат след достойна битка. Кратка, но съдържателна (по бутилка на човек, била съм свидетел неведнъж).

Каката си може и инак, но тук това е идеята - много ѝ се иска, ама не смее. И според мен добре го предава. Ако искате да я гледате по-разчупена - марш към Full house. Мен тъкмо заради по-сдържаното поведение ми харесва. Най-малкото ни спестява малоумно егьо, ако не друго. И не се тъпче до пръсване, плюейки лепкави зрънца ориз на всяка дума. Мда, как да я хареса човек...

А това за Хони (Сонг Сънг Хон от Обсебен) ще го приема като шега. Тоз захаринчо, извор на чар и прелъстителност, да го сравняваш с онази, макар и хубава, цепеница Хони... Айде, моля ти се! Не е тука въпроса за мускул и фаянс, друга е идеята. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, явно пичът е СПАл повече под звездите у тая казарма, отколкото да ходи на СПА :28558:  На мен ми е все тая какъв ще е края, важното е да продължат с адекватното поведение и реплики, с по - малко корейски лиготии. Да не го обърнат само на някаква любов останалите серии. Най - после гледаме нещо по - зряло. А сиртакито в 4еп. за фон ме разби :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиртакито за фон  на чаша портокалов сок беше право в десятката на урукската действителност/достоверност/, която толкова много ми вади очите и на мен :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше на по чаша узо поне хахаха

То само на нас ни прави впечатление хаах За корейската,китайската и японската аудитория 100% е арабска традиционна музика хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън, убити да няма! Двете двойки са си супер и си чакам щастливия край.

Спиди, бъди все така актуална и индивидуална в мненията си! Супер са! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно липсваше на тоя сериал, и го набутаха и него в навалицата - Джунсу! 

 

 

 

 

Чингу ще го набия вече! Иначе двойката по-възрастни медици много ме радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно липсваше на тоя сериал, и го набутаха и него в навалицата - Джунсу! 

 

 

 

 

Чингу ще го набия вече! Иначе двойката по-възрастни медици много ме радва :)

Ако питаш мене и от казармата можеше да привикат тоя, оня, ;)  хем да не се харчат за униформи и в сутрешния крос щяха да се отличници, че и можеха да попяват изпод развалините докато спасяват ранените, та да ги успокояват   :D, защото така, малко постничък дойде епизода, ако изключим дилемата на докторката кого да спаси и последните 5 минути със сърцетупкащи откровения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е като да няма кого да викнат, правилно. Ама и така не се оплаквам.

На мен пък ми харесаха и двата епизода. Доста истории развиват паралелно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ццц на края на месеца имам ходене до Урук ма сериала може и да са го заснели до тогава. Иначе щях да ходя да слагам камъни на ръждясалото корабче

и да се моля да видя корейски войник или поне да не хвана тетанус. 

 

Иначе всичко в сериалчето си е ок с някои мааалки забележки относно държавицата- ма айде да не се вглеждаме много нали и там "любовта  е във въздуха".

И двете двойки са ми симпатични и си имат своята игра :rolleyes:

 

Евхаристо за субтитрите :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам,че ще го кажа,но Ji Won и  Jin Goo определено са ми най на сърце.Дано дават повече моменти с тях,но така като гледам явно само ще си остана с мечтите...

Поздрав :D  

https://www.youtube.com/watch?v=ZaBeZHR4QuE

Редактирано от mrnkaloto
Ползвай тага за видео
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегръдката в 7 епизод с много чувство, чак аз я "усетих" браво на тези двамата все повече ми харесват. В превюто за 9 епизод бащата, като ги събира да ги пита дали не прави пак някакви интриги. В края на 8ми епизод много сладко се получи цялото признание и всичко. Освен това дъртите лекари са ми много забавни тези два епизода. Много време отделиха на младото момче, което ни показваха как се покайва и неговите размисли и терзания дали е добър лекар или не. За момент си представих Хамлет. Около Даниел ще излезе нещо интересно ми се струва. Общо взето много много развитие като цяло нямаше. Всичко това с хората преспокойно може да се събере в един епизод. Хубаво е да разказват историята и на останалите герои, но тука си мисля, че просто за момента е за запълване на време. Мен лично до сега не са ме издразнили, но почти съм убедена, че накрая половината ще останат недовършени и няма да знаем какво се случва с тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спирате да ме радвате със заредените с доза хумор и страсти ваши мнения. Доброто ми настроение винаги е гарантирано вляза ли в тази тема/а и като цяло за във форума се отнася/. В замяна ще върна жеста с едно видео с Катеричока и някои други екстри, които ви оставям да откриете сами обаче. Само за зевзеци  ;)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много ми хареса как се обърна палачинката в 9 епизод. Поне в двойките, де. Много са ми мили всичките влюбени тук. Всяка двойка със своя си чар.

Останалото ми е няколко идеи по-реалистично, отколкото ми се ще. Не знам как и защо са решили да засегнат тези въпроси, но определено са уцелили в десетката - и мястото подходящо, и проблемите наболели колкото искаш. Съдейки по следващия епизод, пак ще има екшън на кило.

Няма ли кой да го довърши тоя гнусар вече???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама дали гнусарът е гнусар, нещо ме гложди едно съмненийце, или по-скоро искам редник Райън да е на тъмната страна само привидно. 

А девета е суперска - и сладурска, и майтапчийска.

Сламата... Оптиката... И цялото тичане и криене...  :rofl:  Сладури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех , както винаги до сега , да си мълча и да надзъртам ...ама пусто сърце ..днес не изтрая ...

Мотото на 9-та серия , май беше  : "Загаджване , целувки , ендорфини ...., мини "   :28558:  

 

  Туй , с целувките, добре им се получи  , ама явно едната двойка преизпълни плана и за другата не остана ... Само така си обяснявам ;)  , защо след като чу за официалното разрешение,  щерката хукна да звънка на тати , а не се хвърли на врата на ...бати . Ама ,айде ...ще ги чакам и тях следващата серия ..Ред им е и им се полага ... :emote_kiss3:

 

кitket, верно е ,че въпросния "редник Райън" има фаца(фасон) ....., ;)  ама според мен си  е баш там , където са го турнали по сценарий .На тъмната страна .  И то не ..."привидно " .., а очевидно .  Все пак , за да има съспенс , трябва да забъркат и някой друг конфликт на интереси - осигурили са си за сега равностойни опоненти по няколко фронта : шефа -коцкар , татито -полковник , лошия терорист(кантрабандист )   .... Ако не стигнат , може да вкарат и още някой за " свежа кръв " по-нататък.  Онуй надуто " диамантено " петле   го пропуснах , ама то не ми се види ,да е от " тежката артилерия " ...

Като цяло - не мога да дочакам да дойде утре .... :D

Да живеят екшънът ...и цАлуФките  ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коте, не е невъзможно, ама по кой правилник на добрите служби дават да пръскаш мозъка на рандъм престъпници?

Забравихте арт-бижуто с червилото! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой кореоговорящ да сподели на спойлер или лични каква е драма в края на 10 еп., че само от погледи не разбрах. Ще си изям ушите от яд!

Благодаря предварително

 

 

нали няма да прецакат втората двойка?! много нелепа история ще бъде :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мааалко ще поразболеят втората мацка. Боклукът, когото оперираха, бил заразен с кофти бацил, за който и докторката даде положителна проба. Малко ще поболедува и на бас, че скоро пак ще върти на шиш Чингу  :na2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...