Jump to content

Descendants of the Sun (2016)


Recommended Posts

Тя се справя перфектно в изиграването на  "хем ми се иска, хем не ми стиска", той откровен пък, но джентълмен, но и на мен сякаш ми е по-интересна другата двойка, която даже и по телефона показва химия. :28558: Да, младее "катеричката", но и каката не се дава и ми стоят добре двамата.Намери си обяснение камеото на Ю А Ин, той им бил близък приятел, че и манджа пратил на екипа, така че, дано мине и  през екран да каже едно "здрасти".

Сериалът държи интереса и вече бил надминал "Звездолин" по рейтинг, който се смяташе за върха на рейтингите в последните години- Рейтингът на 6 епизод- около 30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си Лавандула, даже ако вземат да се вземат наистина, а не на сериала бих се радвала за тях, страхотни са. :D

Младежът е чар и половина, а тя е много красива и привлекателна 100 процентова  жена. :inlove:   На мен боя с чантата във втора серия ще ми остане като показно как се действа срещу нахален богаташ, така че мацката върви с едни гърди напред пред другите вяли и онеправдани девойки, дето ни натрапват във всеки втори корейски сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, едва ли ще докара химия Сонг Хье Гьо,като с Бьонг Хон в Аll In, но там е "друга бира", жената си се справя за мен перфектно, а младежът е наистина, най-просто казано чар, във всяко превъплащение.

 

За мен и се получи супер сцената в края на 5-ти, когато се сдържаше, благодарение на волята си, а и дървеният отговор на целувката беше добре изигран, щото не е като да не може, поне сме го виждали.

Природното бедствие биваше, като за сериал.Само не разбрах, що не работеха комуникациите на летището, като там нямаше проблеми, та се наложи в Корея да гадаят... но карай.

 

 

А най-хубавото, че ръцете ми си почиват, докато гледам - не ми се налага, поне за сега да превъртам  и тук, освен на "Сигал"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно много ще се издразня ако видя големи дупки и пропуски в сценария. (Защото като човек съм голям перфекционист и знам, че подобни неща си ме дразнят, а не че ми е крив сценарият.)

Ти как гледаш корейско тогава :D

Щото и най-добрите сериали имат някакви кусури, които биха подразнили някой перфекционист.

И не се заяждам, просто се чудя как човек, определящ себе си като перфекционист, може да се изкефи до край на някой корейски сериал.

 

А Катеричката е чудесен. Каката си е ясна - тя кукла. Какво като имат 4 години разлика? Че и аз съм с толкова по-голяма от мъжа, ма все тая :)

Па другата двойка са ми като два терминатора на среща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, Терминатор 3, а? Да, Kim Ji Won и без вишневите кожени дрешки сполучливо го докарва на терминатор/ка, особено в първите серии...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз нямах в предвид, че тя е по-голяма от него. 4 години са нищо. Но тя изглежда стара до него, за мен си има по-зряло излъчване. Има излъчване на Аджума, сори, но не я виждам като младо момиче... докато той е с толкова детско лице и такова тинейджърско излъчване, че до нея стои като големия и син. За мен са крайно неестествена двойка. Ако тя играеше негова голяма сестра или майка повече щях да я харесам. Просто така ги виждам двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм забравила да кажа за предните неща, които се коментираха( измислената държава, хората на балканите и т.н).. Та хора какъв е смисъла да дават тия корейци толкова много пари тцт изобщо не си знаят работата. Ей където е Гърция там и България не сме много далеч.Ако бяха дошли тук  нямаше да им се налага да си правят гладни мръсни деца да ги боядисват и цапат. И декор за измислена държава нямаше да им трябва ей пускаме ги в Столипиново проблема решен даже по звучен език щяха да имат "европейците" от този, който те са измислили. И всичко това за по малко пари. 

П.С не гарантирам за откраднати технологии и материали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз нямах в предвид, че тя е по-голяма от него. 4 години са нищо. Но тя изглежда стара до него, за мен си има по-зряло излъчване. Има излъчване на Аджума, сори, но не я виждам като младо момиче... докато той е с толкова детско лице и такова тинейджърско излъчване, че до нея стои като големия и син. За мен са крайно неестествена двойка. Ако тя играеше негова голяма сестра или майка повече щях да я харесам. Просто така ги виждам двамата.

Не знам как ги виждаш и къде, след като... не гледаш сериала.  ;)

Никой  не видях да  твърди,че изглежда на 15, нито в сериала я представят като младо момиче, а като лекар със стаж, което автоматически изключва "младо момиче" Тя е жена и героят  хареса жената, такава каквато е.  А и не мисля,че за ролята би се вписало младо момиче, защото нямаше да има нейния разум и оттам нейната дилема.

По твоята логика, героят на Kim In Kwon, дето отиде на "оня свят", в харесвания от теб сериал и се върна като Рейн , не изглеждаше ли, като чичото на жена си(имам предвид Мин Джонг) и актьорът е с 15 години по-голям в действителност.Значи ли, че  и те са неестествена двойка?

И въобще  има ли калибър, калъп, еталон , критерий  за години и чувства?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ох ох...Този Джун Ги голяма слабост ми е хахах Тези погледи дето ги мята..мога само него да гледам хаха не ми трябва нищо друго :D 

За това не мога да си обясня,защо и на мен 2рата двойка обаче ми е по интересна и голяма химия докарват.Мога да им повярвам,че наистина се обичат ;) Дано в 7 епизод дават повече моменти между тях,защото ми са малко,а искам още  :lol2: Еее май ще се окажа права ,че до 8 епизод ще са в Урук...Имам усещане,че финала пак ще е там...

Не знам ,но си мисля че когато тя му даде камъчето на плажа и му каза,че той има по голям шанс да се върне пак..нещо в мен ми светна,че може финала да е на същото място.За сега не мога да преценя дали обаче ще е с happy ending или не...Ако не беше заснет предварително с оглед високия рейтинг щяха да направят края,така че да удовлетворят зрилителите..За пръв път не мога да предвидя края на корейски сериал хахаха

Още имаме повече от половината сериал,а аз вече искам да гледам  Джун Ги и в друг сериал  :blush: Не знам обаче дали ще се случи скоро..Все пак той няма доста продукции зад гърба си или просто ги избира прекалено внимателно.Да се надяваме да не чакам 2 години за да го видя пак на малкия екран.Свърши с казармата,така че вече няма оправдания  :D  

ПС.Мисля че вече знаем кой ще е сериала,който ще обере всички награди за 2016г. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако финала ще е по корейски 100% хепи ендинг. Но ако решат да заложат на нещо друго. Залагам, че Биг Боса ще го гръмнат накрая. Поне от диалозите им и от това, че как мацката му намекна, дали може и той да е на мястото на неговият колега *след погребението, като си говориха* и той каза, че не му се говори за тези неща. Така, че аз мисля, че или ще са заедно или биг боса ще е вън от играта, но за сметка на тях почти 98% другата двойка ще се съберат поне така ги виждам горе долу нещата аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, едва ли ще докара химия Сонг Хье Гьо,като с Бьонг Хон в Аll In, но там е "друга бира", жената си се справя за мен перфектно, а младежът е наистина, най-просто казано чар, във всяко превъплащение.

 

За мен и се получи супер сцената в края на 5-ти, когато се сдържаше, благодарение на волята си, а и дървеният отговор на целувката беше добре изигран, щото не е като да не може, поне сме го виждали.

Природното бедствие биваше, като за сериал.Само не разбрах, що не работеха комуникациите на летището, като там нямаше проблеми, та се наложи в Корея да гадаят... но карай.

 

 

А най-хубавото, че ръцете ми си почиват, докато гледам - не ми се налага, поне за сега да превъртам  и тук, освен на "Сигал"

Междувпрочем Jin Goo (сержанта) играе и в All In. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той играе и в "Mother", май неприятна роля.

Спомням си, че не ми беше хич симпатичен.

Значи се справя момчето с актьорството.

Краят за нашите ще е добър, точно за другата двойка си мисля, че ще загубим някого.

 

Дечкова, и ти ли толкова се опъва на мъжо? :D

Вика ли ти "аджума"? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така Лавандула, съгласна съм, че не е младо момиче. Гледах всички клипове в ютуб /вероятно освен трейлъри и фенклипове също и части от серии, /защото ми се прикачат на килограм като отворя последно преглежданите/. За съжаление тази актриса я харесах най-много във "вятърът през зимата" и тогава ме впечатли най-силно с актьорската си игра. Не знам защо, но тогавашният и партньор ми се струваше много подходящ, но явно така съм я възприела. :)

 

героят на Kim In Kwon, дето отиде на "оня свят", в харесвания от теб сериал и се върна като Рейн

Не ми допадат и там, нито Рейн, нито Kim In Kwon. Не казвам, че са най-подходящи или нещо такова. Там сериалът ми харесва за друго -  защото ме накара да се смея, и защото много рядко ме разсмива подобен корейски сериал, пък аз не се смея лесно и на какво да е. Та ако е успял да ме разсмее ще го гледам, дори само заради смешната страна. Ако се запази такъв, разбира се. И аз като видях Kim In Kwon реших, че е доста по-възрастен от жена си. Но не му отдавам значение, така или иначе го подмениха. ;)

ПП. /дописвам/:

Изглежда тези два сериала ще имат следната разлика за мен - единият ако го гледам ще е само заради актьорите и връзката им (, и въпреки слабия сценарий с много дупки). Вторият, ако го гледам ще е само заради сценарият и историята (, и въпреки /независимо от/ актьорите, които не ми допадат).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, приемам  позицията ти, но мисля, че след като  се гледа "на парче", едва ли може да се разбере, защо на екрана не подскача някое красиво младо девойче около героя, нито пък,  слаб или силен е сценария, ако и да си перфекционист.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wt6-44Bq1zg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чин Гу е невероятен! :wub:  Малиии...какъв мъж само! Сравнение с него Катерицата изглежда, като влюбен тийнейджър. Но въпреки това Джун Ги си ми остава най на сърце. Двамата обаче са страхотна комбина! Много се смях в 6-ти епизод на броенето 3...1!хаха Докато двамата все още седяха на масата, точно преди да започне "гонката", ми се дочу и песничката на EXO - Growl. Тъй, относно измислената страна Урук - фейл. Определено не особено сполучлив опит, да не говорим за тоз арабски дето звучи. :blink: И мен ми се иска по-скоро да ги приберат в Кореята, но предполагам, че поне още 3-4 епизода ще са в Урук. Но им прощавам фейла с Урук, щом ни показаха такива хубави физарядки... :896767:

Относно двойките...Катерцата и Каката грам не ми харесват. Много несполучлива двойка според мен. Въобще не си подхождат. Нито химия, нито нищо. Каката тотално не ми харесва как играе и преди не бях впечатлена от нея, ама тук пък съвсем. Обаче Чин Гу и другата девойка точно обратното - много ми харесват! Страшни сладури са и следя с голям интерес взаимоотношенията им. Много им стискам палци. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тез корейци ме съсипват  :D   Почнаха слуховете за Джун Ги и каката  :lol2: Твърдят че двамата били засечени в Ню Йорк в магазин за дрехи да пазарят заедно  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Каката и се носи славата от доста време, че е шавлива. Преди този филм много я харесвах, но реално я бях гледал само в две драми Светът в който живеят и Ветровете. Доста е добра и в двата сериала. Сега отчитам страхотната химия с Бинни в първия. Във втория нямаше и помен от химия, но пък много добре и се отдаваше да играе сляпа, което малко или много оправдаваше факта, че седи като дърво в повечето сцени. Като я гледам сега си мисля, че може би още не си е върнала зрението...... Никаква живинка няма в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...