Jump to content

Descendants of the Sun (2016)


Recommended Posts

И очакаваме Descendants of the Sun Season 2   с  Hyun Bin & Son Ye Jin :inlove:

Очакван рилийз август 2022г 

 

Редактирано от tainax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова чудо като Descendants of the Sun Season 2 няма да има. Тоя Youtube канал ми звучи като голяма партенка.  А те май актьорите които се споменават са вече тайно женени. Поне такива слухове има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, явно са женени.:rolleyes: Двойка са още след свършването на филма...

Редактирано от tainax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/6/2022 at 8:40 PM, gig911 said:

Аз говорех за Hyun Bin & Son Ye Jin.  Които се споменават по горе за сезон 2.  

Че са двойка официално е факт. Новината за сватбата е факт ;)

Редактирано от tainax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде му времето и на това. Два дни и половина го гледах- толкова ми трябваше да го почна, потъна, свърша (изплуването предстои). Хареса ми, че не е типичен ромком, нито че мелодрамата е факт (бромансът чудесно компенсираше). Идеята за бедствие от по-голям мащаб и любов на фона му е от времето на Есхил, но тук се е получило много добре. Повечето актьори вече ги знаех, но главната я гледам за пръв път- ще трябва да поправя това. Прекрасен филм, вероятно бих го гледал пак след време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и слабости да има, това е моята първа корейска любов и винаги ми трепва сърцето, когато някой го спомене.:wub:

Още си спомням колко замаяна бях докато гледах Сонг Джунг Ки и Сонг Хе Кьо заедно на екрана и се чудех откъде са се взели такива хубави и сладки! :yes:

 

Редактирано от Amaia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, manniwelle said:

Дойде му времето и на това. Два дни и половина го гледах- толкова ми трябваше да го почна, потъна, свърша (изплуването предстои). Хареса ми, че не е типичен ромком, нито че мелодрамата е факт (бромансът чудесно компенсираше). Идеята за бедствие от по-голям мащаб и любов на фона му е от времето на Есхил, но тук се е получило много добре. Повечето актьори вече ги знаех, но главната я гледам за пръв път- ще трябва да поправя това. Прекрасен филм, вероятно бих го гледал пак след време. 

Драмата беше доизпипвана след снимките и и личи. Добра актьорска игра, няма какво да се лъжем. На мен ми легна на сърцето двойката от втори план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, bond said:

Драмата беше доизпипвана след снимките и и личи. Добра актьорска игра, няма какво да се лъжем. На мен ми легна на сърцето двойката от втори план.

Двойката на трети план ми беше още по-забавна (доктора и сестрата- Miss B  :D 

В какъв смисъл доизпипивана?? 

Редактирано от manniwelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, bond said:

Цялата драма е заснета предварително и след това монтирана и редактирана, както се правят филмите.

А, в такъв смисъл?? Е, да, то е ясно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериалът. Главният има такава хубава усмивка и прави уши. 

Гледах го по Нетфликс и не мога да си обясня, обаче, как са решили, че на корейците, " говорещи" английски, не им трябват субтитри. Нииищо не им се разбираше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, estranged написа:

Даван е по БНТ някога?

Ето тук ги има първите 7 епизода, останалите трябва да проверя, би трябвало да ги имам на външен диск

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех че точно по БНТ са го излъчвали!? Спомням си само,че са го давали по тв-то.

 

@fractal Благодаря за линка:)

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, fractal написа:

Ето тук ги има първите 7 епизода, останалите трябва да проверя, би трябвало да ги имам на външен диск

Много благодаря. Нямах идея, че БНТ са правили дублаж на корейски сериали. И то отдавна. Намерих и Романтичния доктор. Да знаете за други, излъчвани по БНТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...