Jump to content

Descendants of the Sun (2016)


Recommended Posts

преди 10 минути, bealonenomore написа:

Pasta беше първият, ако правилно си спомням :) 

 

Почти. Малко преди него или по същото време вървеше един дълъг по Диема Фемили, "Хиляди пъти любов" или нещо подобно. Мисля, че той първи бе излъчен по телевизията. Не го отразих, просто ми правеше впечатление. Обаче Паста събуди в мен интереса и последващата фенщина към азиатското. :wub: 

Коментара май не е за тук. Прощавайте и ако трябва трийте. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, snowmoon написа:

 

Почти. Малко преди него или по същото време вървеше един дълъг по Диема Фемили, "Хиляди пъти любов" или нещо подобно. Мисля, че той първи бе излъчен по телевизията.

 

Да, но въпросът беше конкретно за БНТ :) А "Паста" ми е първият преведен корейски сериал, така че се саморекламирам и препоръчвам да се гледа с нашите субтитри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, bealonenomore написа:

 

Да, но въпросът беше конкретно за БНТ :) А "Паста" ми е първият преведен корейски сериал, така че се саморекламирам и препоръчвам да се гледа с нашите субтитри :D

 

Еха, супер! Той е единственият, който гледах с дублаж. След като намерих сайта и започнах да гледам със субтитри, не съм си пускала вече с бг. аудио. При всички положения и аз съм за субтитрите, друго си е с оригинален звук. Бих препоръчала и с 10 ръце, ако имах. Винаги ще си остане любим.:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bealonenomore написа:

 

Да, но въпросът беше конкретно за БНТ :) А "Паста" ми е първият преведен корейски сериал, така че се саморекламирам и препоръчвам да се гледа с нашите субтитри :D

Паста го гледах със субс. Там захапах яко по оня Филип. 

Сега се сещам, че съм чувала за " Съкровище в двореца", или нещо подобно, пак по БНТ. Излиза, че телевизията е излъчвала солидно количество к  драми като за нашия пазар. Сега пускат по някой японски. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, estranged написа:

Много благодаря. Нямах идея, че БНТ са правили дублаж на корейски сериали. И то отдавна. Намерих и Романтичния доктор. Да знаете за други, излъчвани по БНТ?

Понеже си ги пиша в списък, установих че съм гледал вече 80 корейски сериала, като първия от тях съм го гледал именно по бнт, и то и 3-те пъти когато са го давали - Съкровище в Двореца , аудиото от бнт не е описано в темата, но го има в поне няколко от платформите, вкл. в профила в който е и Потомци на Слънцето, но може би отново не е целия сериал. Повечето от корейските ги дават по btv lady, скоро ми хареса По моя начин (Fight for my way), имало е и на bg-on-air, но там пък дават предимно японски (в момента вървят 2).

 

По Бнт веднага след тези, пуснаха и Нашето Кимчи семейство ,  (него го има целия) Balhyo Gajok, както и японския Чудеса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, fractal написа:

Понеже си ги пиша в списък, установих че съм гледал вече 80 корейски сериала, като първия от тях съм го гледал именно по бнт, и то и 3-те пъти когато са го давали - Съкровище в Двореца , аудиото от бнт не е описано в темата, но го има в поне няколко от платформите, вкл. в профила в който е и Потомци на Слънцето, но може би отново не е целия сериал. Повечето от корейските ги дават по btv lady, скоро ми хареса По моя начин (Fight for my way), имало е и на bg-on-air, но там пък дават предимно японски (в момента вървят 2).

 

По Бнт веднага след тези, пуснаха и Нашето Кимчи семейство ,  (него го има целия) Balhyo Gajok, както и японския Чудеса

Благодаря. Не бях чувала за последните три. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих, че за да сме по темата, във Fight for My Way (2017) главната е Kim Ji Won от Потомци на слънцето (2016), само една година разлика в сериалите, но е като неузнаваема, не се сетих че е тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мен разводът не ме бърка, още си го връткам. Спор няма, че и двамата са страхотни актьори. За него няма да давам примери, за нея, защото повечето не я долюбват, ще ги насоча да гледат по-новия й The Glory.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
преди 32 минути, helyg написа:

десет пъти

 

Тези са били женени в живота?

 

А ве за циник си най-сантименталния човек, който познавам. Малко са способни на подобна жертва от чиста любов. А не е първата, която забелязвам.

 

 

Редактирано от k-drama-monk
добавен цитат
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се съглася, че главните играха много повече от добре.

 

Ама пусто все търся смисъл и изпадам в ярост, като нещо е жалка пародия на художествена история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може би е сериала, който колкото и пъти да гледам ме кара да се вълнувам, все едно за пръв път го започвам. И двете двойки имат супер много химия по между си. Доста жалко, че така и не направиха продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, този сериал е много добър! Единствената издънка ( според мен) беше уж действието се развива в някаква измислена страна, а то на фон на гръцка музика и плажът с кораба от о.Закинтос...на това му се вика "гаф".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително интересен сериал, който представя взаимоотношенията между воиници, от специалните части и лекарите - военни и цивилни. Изпълнен е с много екшън и динамика, които те държат постоянно в напрежение за това, което ще се случи в следващата сцена.

С удоволствие бих си го пуснала отново да го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този сериал бих дала 10 .Прекрасен с добра игра на подбраният актьорски състав. Завладява в сюжетната линия и те държи под напрежение до край. Препоръчвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...