Jump to content

Descendants of the Sun (2016)


Recommended Posts

Излезе спойлер за края на сериала 

Не знам до колко е вярно,но пише че накрая на сериала Джун Ги ще умре,а докторката ще стане доброволец в някоя измислена предполагам страна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно спойлера: Китайците пуснаха слуха. Според някои сайтове след като драмата е предадена за одобрение в тяхния орган по цензурата, някой оттам е разпространил как ще свърши.

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето виждане:

 

 

Според мен краят ще е щастлив за едни, трагичен за други.
Тази сценаристка досега никога не е писала нещастен край за главната двойка, така че ако има нещастни - по -скоро ще са втората двойка - сержанта и военната лекарка. По-скоро някой от тях ще "даде фира". Лично мнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе спойлер за края на сериала 

Не знам до колко е вярно,но пише че накрая на сериала Джун Ги ще умре,а докторката ще стане доброволец в някоя измислена предполагам страна.

 

Е стига де! Ако това стане, какъв е изобщо смисълът от сериала?

 

Все едно просто накрая да оправдаят страховете на докторката - тя точно затова се опъва като магаре на мост и не го ще Катеричока - защото не иска да преживее трагедия - заради неговата опасна работа да го загуби. Ако той загине, ами изводът ще бъде, че по-добре да не се беше захващала с него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе спойлер за края на сериала 

Не знам до колко е вярно,но пише че накрая на сериала Джун Ги ще умре,а докторката ще стане доброволец в някоя измислена предполагам страна.

 

Поне няма да е нереален или  незавършен  :896767:, а за тия дето не харесват каката  до Катерицата-удовлетворителен :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, викаш ще стане една успешна кампания "Антигризач"? Ама по-логично ще е за радост на нехаресващите каката, нея да капичнат, или искаш тя да седи и да се гърчи?

 

А някой разбра ли лошата свекърва - Генералът, защо не харесва Чингуто? Като ще се трепе някой, по-добре направо Генерала, да не пречи на младите да се обичат!

Някой беше предположил за триъгълник, че монтьорът щял да бъде тъпият ъгъл - ама няма как, защото той е женен за магазинерката с пищова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стане така, значи поне веднъж ще съм ги уцелила нещата.  А за монтьора аз го казах. Женени ли са? Ооо не съм разбрала пак както трябва. Но тоя така миличко гледаше каката, че то корейски сериал без любовни триъгълници не е просто корейски сериал ;д. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каката сега трябва да спаси живота на капитана, щото иначе как среднокорейските аджуми ще разберат, че тяхната любов е зачената на небесата - тъй де, щом не са си детската първа любов, поне трябва да си спасят един на друг животите, че да са обречени на любов и в няколкото си следващи животи  :28558:



Лавандулке, викаш ще стане една успешна кампания "Антигризач"? Ама по-логично ще е за радост на нехаресващите каката, нея да капичнат, или искаш тя да седи и да се гърчи?

А някой разбра ли лошата свекърва - Генералът, защо не харесва Чингуто? Като ще се трепе някой, по-добре направо Генерала, да не пречи на младите да се обичат!
Някой беше предположил за триъгълник, че монтьорът щял да бъде тъпият ъгъл - ама няма как, защото той е женен за магазинерката с пищова.

 

Според мен генералът не харесва сержанта, защото не е офицерски кадър - момчето не е завършило гимназия, само е положил изпит, който му дава право на нещо като средно образование, ама не съвсем - нали беше в гангстерска банда. Никога няма да стане по-висок чин от старшина.

Къде-къде по-добра партия за щерката е капитанът, който е от семейство на военни, завършил е академия и го чака светло бъдеще, ако не оплеска нещата.  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако някой ще се гътва от главните, то определено можем да харижем Каката, ма Катерицата не си го даваме. :28558:

Колкото и да се радвам на другата двойка и да им стискам палци май наистина сте прави, че едва ли ще ги оставят да се съберат, най-вероятно някой от двамата ще изгори. :cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е изтекло инфо от китайците, имат достатъчно време да спретнат друг край.Няма начин да нямат варианти, пък и при тоя рейтинг и продължение не изключвам, ако и да е заснет до край, както се писа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква кака не давам, моля моля! Още по-малко пък Катерицата. Най ги виждам след 5 години - Катерицата прави магарии с две малки катеричета, а каката търчи след тях и ги навиква. Идилия!

Колкото до втората двойка, за тях пък съвсем ми свиди. След толкова гърч и търчане през половината земно кълбо, та да са заедно, баш накрая ли да ги бастисат? Не бива тъй, не бива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето  страшно ми харесва! :)   Доста отдавна не съм се заинтригувала така.  На конкретностите изобщо не обръщам внимание, защото това си е художествена измислица. Дори ми е весело-интересно по случая. :)  Важното е , че се е получило нещо много чаровно и приятно.  Нямам търпение за всяка следваща серия. А Джун Ги е невероятен.  Много чаровно момче. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че няма начин във военен филм да оставят всички живи, от четиримата все ще гътнат някой и най-логично ми се вижда да е Катерицата - с неговия чин (отговорности и решения) и неговата саможертвоготовност. Сигурно ще умре спасявайки я Каката, я приятеля плюс още сума ти народ.

Е стига де! Ако това стане, какъв е изобщо смисълът от сериала?

Все едно просто накрая да оправдаят страховете на докторката - тя точно затова се опъва като магаре на мост и не го ще Катеричока - защото не иска да преживее трагедия - заради неговата опасна работа да го загуби. Ако той загине, ами изводът ще бъде, че по-добре да не се беше захващала с него.

 

 

Каката се опъва не само защото той може да загине, а защото работата му е да убива хора, а за нея като лекар над всичко е човешкия живот. Тя основно на тези аргументи наблегна при раздялата. Постепенно обаче ще разбере необходимостта от хора като него, които макар и с цената на нечии живот спасяват хиляди други невинни и безпомощни хора и не само ще го приеме, а и самата тя ще се промени и ще стане истински доброволец, а не кариеристка и материалистка, попаднала по принуда на подобна мисия. Това би бил смисъла на сценария според мен.

Иначе като гледам коренното население на Урук е на изчезване за сметка на корейското присъствие - освен военните и лекарите, строителите на електроцентралата и те корейци и собственичката на интернет кафето и тя и автомонтьора и той и т.н.

Изобщо не знам какво са правили в Гърция 1 месец, като можеха за 2 дни да снимат 2-те кратки сценки в градчето и 2-3 сценки на крайбрежието, всичко останало до тук са декори. Бюджета явно са го харчили по таверните, друго обяснение нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха статии,че китайското министерство на обществената безопасност, на официалната си страница във Weibo, е написало, гледащите драмата да внимават, тъй като имало  вече много безумни фенове на изпълнителя на главната роля.По-нататък министърът предупреждава, че гледането на  корейските сериали, може да доведе до неприятности със закона.Министърът припомнил и показателни случаи, произтичащи от гледането на корейските драми с пагубен  за гледащите край.На китайските олайн платформи гледаемостта превишава 440 млн.Драмата  се излъчва , както и в Корея в момента.

Така че, опичайте си акъла, повече никаква фенщина на Катерицата, току виж сме последвали китайците :28558: .На Чин Гу може   ;) , за опасност не се съобщава.

 

П.П.На сценаристката, май ще и се наложи денонощна охрана, ако наистиа го е уморила  и не иска да и е последния сериал. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко безумни да са тия фенове - най-много да получат наплив за специалните войскови части, след като униформите и мускулите ще са на почит. :D

Или аз не им схващам криворазбраната фенщина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се посмях с горните мнения.

Харесвам много и двамата актьори, но не ми са реални като двойка, той ми е слабичък и нежен като телосложение за ролята, която изпълнява, особено си пролича в широката униформа с пагоните, младее ми за нея.В тази роля си представям някой мускулест батко около 40-те.

Тя е красива, но ми дървенее, все едно си пести мимиките и движенията.

Чин Гу реално съм го гледала, но не си го спомням, обаче веднага го харесах- много чаровно и секши мъжле. Оназ неговата прекалено ми цупи устни и с тез уши явно още не е стартирала пластичните подобрения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ааа, и аз не си давам Joong Ki!!! Пък ако го утрепят,и аз отивам доброволка в Урук ..поне ще си правим компания с каката

:28558:

Относно бюджета бая узо трябва да си изпили в Урук  ,че да го оправдаят :lol2: Колкото до каката и липсата и на емоция,може да се притеснява да не и станат бръчки 

 

ПС. Защо му викате катерицата хахах да не съм изпуснала нещо :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо.. dragomfly12 знаеш ли кой щеше да пасне тука много добре? Тоя главният от един филм пак корейски, който наскоро гледах. Казва се "Обсебен". Там главният играеше военен и само как с такова едно чувство, със страст пушеше тия цигари. Ама не се оплаквам от Катеричката тия погледи, които вкарва са много готини. Да си имам и аз някой да ме гледа ден и нощ така. 

Катерица е от една от неговите роли в една историческа драма. Там той самият така се наричаше. Мисля, че сериалът се казваше " Шонгун..*нещо си* сканал". 

П.С. Узу тва онова ама да си дойдем на думата корейците не държат много на алкохол. Купих си тва соджу, където го пият по сериалите с някъв голям мерак, че ще е нещо много яко. Ама не ме изкефи. Ся не знам дали има голяма разлика между соджу, което продават тука в БГ и това в Корея. Тука сипим ли им по една домашна ракия ще се матират на 5тата минута. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...