Jump to content

Descendants of the Sun (2016)


Recommended Posts

В първи епизод съблякоха гг, във втори го изкъпаха, с какво ли ще ни изненадат в следващия? Аз лично не съм от фенклуба на Чингу, нищо, че ми е адаш. Повече ми харесва малкия крадец ;) Страната Урк кърти миФки, особено асортимента на баровете и редовните посетители. Започна със силен старт този сериал. Ще го следя докато мине на драма. Но като чувам веселата музичка, която пускат в комедийни моменти, може и да не се стигне до два реда сълзи и сополи накрая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p.s. Чин Гу е ее... женомелач ли е правилната дума. поглежда и право в сърцето. евала!

 

 Yamashita много точно казано от твоя страна, бих добавила само:Поглед, усмивка и право в сърцето!

 Сладурче е Джун Ки-то. Мислех да оставя да се натрупат епизоди, но май няма да издържа и ще го пускам от тая вечер. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ми е хубаво като гледам хубав сценарий и диалози!!!

 

След двата начални епизода почвам да се чудя кое говори повече - яките химични реакции по екрана от Джун и докторката или нарочната липса на такива от Чин Гу и свирепата кака? Перфектен баланс постигат. Джун Ги винаги е бил голям чаровник, но сега вече е по-узрял някак. Хье Гьо си остава най-голямата ми любимка от години и както винаги и тук ме радва с подбора си на роля. Малката Джи Уон за пореден път успява да се превъплати в нещо коренно различно с очаквано отличен успех. Дано ѝ дават повече главни роли, защото със сигурност забива в земята туй чудо фръцли, които гледаме по-често, уви. Чин Гу... за него мога да напиша роман! Тия очи колко говорят, не е истина просто! Не му е нужно да се съблича, той приковава погледа от раз. От "Да погълнеш слънцето" насам му дебна всяка роля като наследство, ама пусто рядко се вясва на екран...

Много ме зарадва новобранеца в Урк : )))))) Нищо, че едва го познах. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение, вторият епизод беше по-слабичък от ударния първи, но надявам се да е подготовка за трети.И тия бегом с песен, ми дойдоха в повече.

Бързакова, та кой е новобранецът, някоя айделушка ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не гарантирам на 100%, но май беше пациентът-беглец, дето яде бой. Без синини и коса беше зор да се усетя, но така мисля. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не гарантирам на 100%, но май беше пациентът-беглец, дето яде бой. Без синини и коса беше зор да се усетя, но така мисля. :)

Естествено, че беше той. Адашът и той като мене си падна по момчето и го взе под крилото си и си го заведе в Урк. 100 % съм сигурна, нъл ми е слабост, познавам го и без синини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааа, сън няма да се спи, докато не излязат и другите серии.

Отдавна не ми се беше случвало, макар че "Cheese in the Trap" също мн ми допада.

Но този сериал го бие по актьори, сексапил и динамичност :D

Много ми харесаха първите два епизода!

Главната ми е любимка, а главният го гледам за пръв път,

но е такъв чаровник, че веднага се влюбих в погледа и усмивката му.

Въздействат ми повече, отколкото ако е съблечен (в констраст с мненията дотук) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, чакай бе, захарното, никой не отдава въздействието само на теракота му. Макар че и той не пречи.  :rofl:  Младежът си има цял куп качества, та да го ограничаваме до едните плочки. Има си други за тая цел.

Пък сън на кого е притрябвал? :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега го откривам Джун Ги с неговия чар, сексапил и тази размекваща усмивка!

Целият каст е №1.

Ще се гледа и ще се леят сълзи и сополи май. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, пак всички сме поели с големите кошници... Аз този път ще гледам да не подбирам най-голямата. А пък и да ви кажа дотук нищо кой знае колко велико не видях. Мацката все едно я гледам излязла от World within... държи съвсем същия характер, само е една идея по-зряла самата тя. Джун Ки за момента бълва чар на поразия, но нищо кой знае какво повече - то до момента и сюжетът не позволява да се изкажат някакви суперлативи.

 

Двамата заедно правят страхотна химия. Много се надявам да развият качествено историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 2 епизода бих казал че доста обещаващо. Каста е наистина страхотен. Както Ная каза малко по-горе трябваше да го снимат в България а не в Гърция. Колкото до играта справят се засега блестящо (поне според мен). Да се надяваме сценаристите да не оплескат нещата по-нататък. Значи след всичко казано до сега и аз съм на клона и чакам с нетърпение следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави диалози. Задявки и дъвкане и в двете двойки. Екшънче. Закинтос (плажът с кораба се нарича Навигио, ако се чудите). 

Добре продължава историята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изгледаните 3 епизода мога да кажа само - Невероятно готин сериал! Много ми харесва - добре подбрани актьори, интересно действие, красиви пейзажи в 3 серия, много добра игра, чудесна музика!!! Очаквам с нетърпение следващите епизоди!!! Филмът си струва да се гледа!!!

 

А да попитам къде в Гърция са правени снимките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...