Jump to content

iKON


Recommended Posts

Това е едно от най-готините неща, които съм гледала в последно време. И хем е готино как батковците подкрепят малките, хем е малко тъжно, защото те самите нямат завръщане отдавна... Общо взето, YG имат такива готини изпълнители с харизма, ама не знаят как да ги управляват. Така мисля. Но това наистина е много готино. Момчетата от iKon правят кавър изпълнение на новата песен на наскоро завърналата се момчешка група от компанията им TREASSURE. Много добре се е получило и особено като излизат и малките. Оф, любимо ми е вече.

А Ju-ne, жив и здрав да е.. :wub:

 

iKON - '직진 (JIKJIN)' COVER PERFORMANCE

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не го е споменал все още, честта ще е моя.
iKON се завръщат на 3.05.2022 г. с нов, новеничък албум.
Кеф!
Изображение

Изображение

 

 

Обявиха и две дати за концерти в Сеул, Olympic Hall - 25 и 26.06. 
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...албум, който ще е мини албум с името FLASHBACK на 3.05.2022 г., 18:00 KST.
Е, добре. И на мини сме доволни, поне е нещо.
Изображение

Видео концептуален тийзър.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, време е момчетата да се развихрят... :es:

 

Ханбин пък ще лъсне с цялата си прелест на корица на списание.

B.I и (G)I-DLE's Minnie са представените изпълнители на корицата на майския брой на списание „MAPS“!

За първата си снимка на корицата на „MAPS“ B.I придоби уникално настроение, като разкри своята артистична страна. От друга страна, Minnie, член на (G)I-DLE, се насочи към една мечтателна, фантастична фотосесия, използваща еклектични реквизити, завладявайки читателите със своята харизма.

Майският брой на списание 'MAPS' ще излезе на 25 април! Междувременно вижте стилните разфасовки на корицата на двете звезди по-долу.

1649906356-1.jpg 1649906356-2.jpg

 

За нея тук.

И понеже не е споменавано в темата, то B.I се присъедини към агенцията за таланти Wasserman, за да разшири своите промоции в САЩ.

На 17 февруари лейбълът на B.I IOK Company разкри: "B.I наскоро завърши подписването на ексклузивен договор с американската агенция Wasserman." Най-добрата агенция за таланти управлява изпълнители като Coldplay, Imagine Dragons, Skrillex, Billie Eilish и др. B.I ще работя с мениджъра Том Уиндиш, който също управляваше Били Айлиш.

Междувременно B.I също така започна управленско партньорство с американската агенция Transparent Arts миналата година за своите глобални дейности.

Освен това B.I и LABOUM участваха в концерт, който се проведе в помощ на жертвите на войната в Украйна.

На 26 март корейската аплодираща група Red Angel и Армията на спасението проведе онлайн концерт, за да споделят посланието към света за подкрепа на жертвите, загубили семействата и домовете си, и за спиране на войната в Украйна.

B.I разкри, че участва в концерта без никакви условия, защото това е смислено събитие за утеха на съгражданите на глобалното село. LABOUM също така разкри, че членовете са плакали много, след като са гледали как осиротелите украински деца бягат от войната и изразиха надеждите си, че посланието за мир се разпространява по целия свят.

Приходите от този концерт бяха дарени на Украинската армия за спасение чрез Корейската армия за спасение.

 

B.I - COSMOS (WE ALL ARE ONE CONCERT)

 

Off Topic

 

B.I - 열아홉 (NINETEEN) (WE ALL ARE ONE CONCERT)

 

B.I - 해변 (illa illa) (WE ALL ARE ONE CONCERT)

 

B.I - 역겹겠지만 (Remember me) (WE ALL ARE ONE CONCERT)

 

B.I - WATERFALL (WE ALL ARE ONE CONCERT)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, вече има и самостоятелни тийзър снимки на момчетата към завръщането им..

FQoq-HKl-VQAAWONe.jpg

 

Off Topic

 

FQon-apa-AAMphtq.jpg FQon1e-Tag-AAx60i.jpg

 

FQon6jxa-IAk-Bi-Aq.jpg FQonjxgak-AEAI7c.jpg

 

FQonu-PVa-IAILpg-Z.jpg FQoo-DO-ac-AQd9f3.jpg

 

***

Няколко от лейбълите на BIGBANG в YG Entertainment бяха емоционални, докато гледаха най-новия музикален видеоклип на групата!

На 16 април YG Entertainment пуснаха видео с реакция на WINNER, iKON и TREASURE, гледащи музикалното видео на BIGBANG за новия им сингъл „Still Life“.

Клипът започва с артистите, които говорят колко много означава BIGBANG за тях, описват себе си като фенове на групата и коментират, че за тях е чест да гледат музикалното си видео рано.

Когато музикалното видео към „Still Life“ започва да се изпълнява, трите групи изразяват страхопочитанието си от това колко страхотно изглеждат членовете на BIGBANG и колко готино е видеото – и тъй като те стават все по-уловени в емоциите си, Haruto и Yoshi от TREASURE в крайна сметка не могат да сдържат сълзите си.

След като изгледа видеото, Choi Hyun Suk от TREASURE отбелязва: „Това, което гледаме, е настоящето и няма клипове от миналото във видеото – но някак си продължавах да мисля за миналото докато гледах.“

Междувременно Боби от iKON отбелязва: „Това ви кара да погледнете назад към миналите си спомени за „‘Spring, Summer, Fall, and Winter“ [буквалното корейско заглавие на „Still Life“], които са минали, и също така ви кара да изглеждате напред към наближаващата „‘Spring, Summer, Fall, and Winter“, която тепърва предстои. Мисля, че това е история за живота."

Song Mino на WINNER също коментира: „Тъй като всички знаем историята на BIGBANG толкова добре, мисля, че сме особено в състояние да почувстваме цялата тежест на значението, което всяка една фраза от текста съдържа.“

Показвайки лириката „Липсват ми момчето и момичето, които плакаха и се смееха“, Yoshi от TREASURE обяснява защо избухна в сълзи, като споделя: „Лично аз винаги прекарвах моментите, когато плачех и се смеех заедно с музиката на BIGBANG. Така че този текст наистина ме удари силно и изведнъж започнах да плача.

 

BIGBANG - ‘봄여름가을겨울 (Still Life)’ M/V REACTION

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iKON пусна поразителен нов комплект панорамни постери за предстоящото им завръщане с „FLASHBACK“!

 

Bobby.jpg

 

Ей, на останалите в спойлер, че иначе ще нарушим правилото на форума.. :P

 

Off Topic

 

Chanwoo.jpg

 

Donghyuk.jpg

 

Jinhwan.jpg

 

Junhoe.jpg

 

Yunhyeong.jpg

 

iKON разкриха „BUT YOU“ като името на предстоящото им заглавно парче от четвъртия им мини албум „FLASHBACK“!

 

iKON.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iKON издадоха списъка с песни за предстоящия си мини албум “FLASHBACK”!

Трябва да се отбележи, че четвъртото парче, „GOLD“, е композирано от Kang Seung Yoon от WINNER, а Боби от iKON се присъедини към него в написването на текста за песента. Шестата и последна песен, „AT EASE“, която ще бъде достъпна само в CD версията на мини албума, е композирана по подобен начин от Song Mino от WINNER (като Song Mino и Bobby също са съавтори на текста).

 

i-KON-Track-List.jpg

 

iKON споделиха нов тийзър постер за предстоящото им предаване за завръщане „FLASHBACK“! Групата ще проведе предаване на живо с феновете, за да отброят обратното си завръщане на 3 май от 17 часа. KST.

 

iKON2.jpg

 

iKON пуснаха тийзър на музикално видео за предстоящото си завръщане парче „BUT YOU“!

 

iKON - '너라는 이유 (BUT YOU)' M/V TEASER

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да ви кажа, не само момчетата от групата ги чака завръщане, а и техният лидер се готви за такова действие.

Само не е ясно още точно кога ще е.

Така де, B.I пусна футуристичен видеоклип, обявяващ своя проект за глобален албум през 2022 г., озаглавен „LOVE OR LOVED (L.O.L.).“

Видеото започва с показване на технология с форма на сърце, споделяща съобщението на LED екран. Екранът също така разкрива, че този проект ще има три части, включително предварителен сингъл.

 

B.I 2022 GLOBAL ALBUM PROJECT ANNOUNCEMENT

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо от Ханбин.

Гледам го вчера в една много яка снимка облечен с пола. ААА. Какво става? Това ново ли е, старо ли е?

Ами, ще бъде в юнския брой на нидерландското списание Numero и фотосесията е брутална...

 

279342024-10227879805764866-294016344637 279388494-10227879808404932-179563469573

 

279388992-10227881065916369-784114725299 279390979-10227879807644913-683064165770

 

Off Topic

 

279329962-10227879807924920-155708202087 279347217-10227879806804892-195891027346

 

279351076-10227879806444883-803811198678 279355947-10227879807844918-433012694814

 

279354388-10227879807004897-404822500359 279375331-10227879807324905-125985468617

 

279376075-10227881063396306-717640798165 279427278-10227879806604887-863328860909

 

279457726-10227881063596311-578857209155

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни тийзъри преди така очакваното /от мен поне/ завръщане на момчетата, което днес ще е факт... Най-накрая.

Бърз преглед на песните в новият албум.

iKON - 4th MINI ALBUM [FLASHBACK] SAMPLER

 

И разбира се..

i-KON-Poster1.jpg iKON4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го... :es:

 

iKON най-накрая се завърна!

На 3 май от 18 ч. KST, iKON се завърнаха с новия си мини албум “FLASHBACK” заедно с музикалното видео към заглавната песен.

С текстове на Боби, „BUT YOU“ преинтерпретира поп музиката от 80-те с модерен звук. Създавайки ретро атмосфера, текстовете искрено изповядват чувствата да не можете да забравите любимия след раздялата.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно ми е криво, че "But You" не е това, което ми се искаше.
Сякаш не са iKON, които знам и харесвам. 
И не само тази песен, целият албум.

Просто не е за мен. 
Тъжно ми е.

Но пък сигурно съм само аз черната овца. На вас как ви се стори? Мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм ги чула, така че сега няма да коментирам, но скоро ще се поправя.. ;)

Сега минавам набързо в темата за да споделя нещо друго.

B.I се завръща с първия си сингъл за неговия проект “LOVE OR LOVED [L.O.L]”!

Миналия месец B.I разкри плановете си за глобален проект за албум през 2022 г., който ще включва предварителен сингъл и две отделни EP.

На 2 май в полунощ KST певецът официално обяви, че неговият предварителен сингъл ще излезе на 13 май в 13 часа. KST.

B.I пусна и първия си тийзър за предстоящия сингъл, който можете да разгледате по-долу!

 

B-I-Teaser.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30 април B.I проведе първата си офлайн фен среща „B.I Offline“ на площад Shinhan Card Pan в Сеул в 15:00 и 19:00 KST. Фен срещата също беше предавана на живо в Hello Live. Това е първият път от много време, когато B.I може да се срещне с феновете си офлайн и той също беше дълбоко развълнуван от събитието със слогана, организирано и от неговите фенове.

По време на срещата B.I изпълни много от хитовете си, включително „Waterfall“, „Cosmos“ и „Remember Me“.

B.I завърши фен срещата, изразявайки своята благодарност: „Благодаря ви, че ме харесвате и винаги ще съм благодарен. Винаги ще живея, без да забравя тази благодарност“.

 

1651370111-0501-1.jpg

 

1651370124-0501-2.jpg

 

220430 B.I 1st Fan Meeting [B.I OFFLINE] | COSMOS

 

Ако ви е интересно, тук може да погледнете още клипчета от събитието...

 

***

Миналия месец B.I пусна футуристичен тийзър клип, обявяващ своя глобален проект за албум за 2022 г.

На 3 май в полунощ KST певецът пусна документален филм, озаглавен „Но само упоритата работа не е достатъчна причина за похвала“, където сподели дълбоките си мисли.

В документалния тийзър B.I се представя и обяснява, че упоритата работа би била основата на всичко и че това трябва да бъде дадено нещо.

(But hard work alone isn't enough of a reason for praise)

 

***

B.I пусна тийзър плакат за първия му предварителен сингъл за неговия '2022 Global Album Project – LOVE OR LOVED.'

Тийзър-постерът разкри, че B.I ще си сътрудничи със Soulja Boy и DeVita за предварителния сингъл, озаглавен „BTBT“.

Излиза на 13 май в 13:00 KST.

 

1651678415-image.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.I разкри предварителен постер за „BTBT“, първият сингъл за неговия проект „LOVE OR LOVED [L.O.L]“. Това сътрудничество със Soulja Boy и DeVita ще излезе на 13 май от 13:00 часа. KST, докато музикалното видео ще се появи на 13 май в полунощ KST.

 

B.jpg

 

B.I пусна вълнуващ тийзър на музикално видео за „BTBT“!

 

B.I 비아이 - BTBT (Feat. DeVita) MV Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...