Jump to content

iKON


Recommended Posts

Супер. Радвам се, че ти е харесала @ivaiva.
Да си призная за мен е една хубава, но много обикновена песен.
Имах големи... не, огромни надежди, че ще получим една нова KILLING ME, нещо подобно като заряд.
За съжаление лично за мен Why Why Why не е нищо особено. Може би ще ми хареса повече по-натам, не знам, но засега не ме и предизвиква да я чуя отново.
Но няма значение всъщност. Пак си ги харесвам и ще наблягам повечко на старите им неща, докато чакам нещо по-ново и по-допадащо ми.

Обаче аз съм била в голяма заблуда да очаквам албум??? Само това ще получим засега, така ли? 
И заради тази песен Боби си спря промоциите? Кажете ми, че греша, моля ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само това е.

А и те сякаш в момента се готвят повече за участието си в Kingdom. Доста говорят за това, дори вчера като четох какво са казали в лайфа, който имаха преди завръщането, пак са го споменали. Вълнуват се явно. И аз го чакам.

Не знам, ама откакто си тръгна Ханбин, нещата с групата не са окей сякаш. И едвам, едвам имат завръщане.../Компанията :mad:/

Днес ще ги видим с участие поне...

 

Зад кадър заснимането на клипа...

 

Участието им..

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера групата отбеляза своите 2000 дни.

Момчетата направиха VLive по повода.

Ето какво са споделили там:

Jinhwan: Аз съм най-младият вкъщи, но тук в този отбор съм най-големият. В началото беше малко непознато и ми липсва в много аспекти. Знам, че трябва да направя повече като най-голямият за вас.

Donghyuk: Нашите хьонг са хубави момчета. Наистина се отнасяха добре с нас, с най-малките. Те играят заедно с нас. Разбира се, и ние не сме толкова зле, но те наистина отстъпват много.

Yunhyeong: Благодаря, че винаги се смеете на шегите ми. Особено Koo Junhoe. Благодаря ви, че играеш заедно с мен. Извинявай, че много те дразнех. Направих го, защото те обичам. И Jinhwan hyung, благодаря! Винаги съм ти благодарен.

Bobby:: Значи не си толкова благодарен за нас?
Yunhyeong: Аз съм. Всички попадат в „благодаря, че се смеехте на моите шеги“, но е специално за Junhoe. Защото наистина много се смее.
 Другите: Кажие шега, сега ще се смеем на глас !!

И само Junho се смее.

Chanwoo е благодарен на членовете, че го водят добре, започвайки от Mix and Match
Фен: Цветът на косата на Chanwoo е толкова красив
Yunhyeong: Не е като цвета на косата му да е красив, но той самият е красив, така че всичко е красиво върху него
Членове: ....
Chanwoo: MUYAHO ~~

Jinhwan: Самотно е. Да участвате в музикални шоута без вас, iKONIC. Всъщност ние сме доста енергични, без да сте на едно и също място.

 

Junhoe рецитира поема

 „Къде са красивите неща?
Не бързайте и помислете какво е това (красивите неща)
Това сте вие, които сте по-красиви от изгрева ”.

Клик

 

#2000DAYSwithiKON

 

Evzar71-Vo-AA4s-LA.jpg

 

Off Topic

 

Evzaq9-QVc-AESt4g.jpg

 

Слагам и вчерашното им участие на сцената на Music Core..

 (iKON - Why Why Why), MBC 210306 방송

 

Добавям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър към промо снимките които пуснаха за завръщането им..

iKON - '왜왜왜 (Why Why Why)' JACKET MAKING

 

Бившият член на iKON B.I стартира ексклузивен бюлетин за своите фенове.

На 8 март в полунощ KST 131Label обяви своя ексклузивен бюлетин чрез официалните си акаунти в социалните медии. Страницата за абонамент ще работи само 131 часа след съобщението и ще можете да получавате актуализации на B.I, след като се регистрирате за имейл списъка.

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнение на момчетата в радио предаване където са били гости вчера, 10 март..

LIVE ▷iKON(아이콘) '왜왜왜(Why Why Why)' /[강한나의 볼륨을 높여요]|KBS 210310 방송

 

Off Topic

 

쿨룩 LIVE ▷iKON(아이콘) '너란 바람 따라(Flower)' /[강한나의 볼륨을 높여요]|KBS 210310 방송

 

 

И днешното им участие..

[iKON - Why Why Why] KPOP TV Show |#엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.701 | Mnet 210311 방송

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво участие ще имат момчетата, ето тийзър:

Teaser | iKON (아이콘) '왜왜왜 (Why Why Why)'

 

И още от радио участието им на 10 март..

iKON(아이콘) '왜왜왜' 최애 파트♡ 안무+엔딩 포즈! /[강한나의 볼륨을 높여요]|KBS 210310 방송

 

Off Topic

 

iKON(아이콘) 무야호 모먼트♡(ft. 구준회 샤우팅+한 소절)/[강한나의 볼륨을 높여요]|KBS 210310 방송

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно участие на момчетата..

 iKON (아이콘) ‘왜왜왜 (Why Why Why)'

 

[Real Time] 꿀잠을 잤다~~잘.잤.다 | 돌들의 침묵 | iKON (아이콘) '왜왜왜 (Why Why Why)'

 

Off Topic

 

[Night ver.] 누구보다 꿀잠에 진심인 아이콘 무대 | 돌들의 침묵 | iKON (아이콘) '왜왜왜'

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.I пусна тийзър за музикален видеоклип към предстояща песен, озаглавена „Midnight Blue“!

На 16 март в полунощ KST, 131 Label пуснаха тийзър за MV. Описанието на песента в YouTube гласи на английски: „‘ Midnight Blue ’е песен, която дава топла прегръдка на публиката със спокойна мелодия на пиано и топъл вокален тон. Подобно на текста „Ще покрия сърцето ти с одеяло в тъмната полунощ“, надявам се, че това парче може да бъде утеха за всеки, който понася раната му сам. “

Видеото беше споделено заедно с текста „B.I LOVE STREAMING“, а описанието на видеото обявява „издаване на албума“ на 19 март от 18:00. KST.

B.I 비아이 - ‘깊은 밤의 위로’ M/V TEASER

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди премиерния епизод на 1 април, в 19:50 KST, специалната сцена за MNET 'Kingdom' от представители на всяка група ще бъде излъчена по MCountdown този четвъртък, 18 март, в 18:00 KST. Екипът на продукцията коментира: „Невероятно представяне е подготвено от членове, представляващи всяка група, така че, моля, покажете много.

На 16 март шоуто разкри и плакати на първите изпълнения на групите.

iKON показва идеално симетрична хореография с техния плакат, „iKON идва в града“.

ikon.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.I споделих плакат за неговата „Midnight Blue“!

На 16 март източник от IOK Company заяви пред DongA.com, че B.I планира да дари всички приходи и хонорари от новия си албум. Този нов плакат включва името на неправителствената организация World Vision, за която B.I е дарявал и в миналото.

bi.jpg

 

Браво!!! :bow:

Момчето е толкова добро, а го изкараха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...