Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

High-End Crush (고품격 짝사랑)

                                    Страна: Южна Корея                                     

Също така известен като: Love No One Has Ever Seen Before

Период на излъчване: 14 ноември 2015 - 17 декември 2015

Време на излъчване: Събота 23:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал: NAVER tvcast & Sohu

Епизоди: 20 (15мин.)

Режисьор: Ji Yeong Soo

Субтитри: Английски

        

Участват:

Jung Il Woo като Choi Se Hoon

Jin Se Yun като Yoo Yi Ryung

Yoon Bo Ra (Sistar) като Min Joo

Lee Shi Eun

Jung Sang Hoon

 

Резюме: Романтична история за успелия в живота Че Се Хун (Jung Il Woo), който се влюбва за първи път в живота си, срещайки Ю И Рьонг (Jin Se Yun) - жена, живееща напълно различен живот от неговия…

 

С английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри  :click:

С руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала нещо с Jung Il Woo, което ме и привлече. Почна като пародия с изцепките на главния като вманиачен, егоистичен, безпардонен суперчовек, после направо ми беше смешен, докато разбере какво му е, но любовта лека-полека го поочупи и стана най-сетне и той човек. Не бъркам ли, момичето не е ли онова хиперсвито готвачле, дето виждаше призраци? Справи се и то много добре, а и образът и си беше много нормален. Да отбележа и много колоритния многословен асистент на шефа, отношенията им варираха от диктат към революция и обратно, бяха много забавни.

Е, в началото сериалчето ми беше неприятно-смешно, а в края съм блажено-приятно-топло-мило усмихната. Доволна от гледането и препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютна комедия се беше. Ооо няма да забравя момента на канапето, където и се обясни в любов и уникално гладко избръснатите му крака кръстосани като жена, "толкова мъжествен беше" :slap: ...и тези костюми от къде ги изкопаха с къс крачол, много подхождаха на характера му, особено онзи, който приличаше на пижама :rofl:
Бързо мина времето докато го гледах, приятно и забавно  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че в asianwiki го има версия за 2018 година. Мисля, че ще е същото, но в 20 серии вече. Въпреки всичко се радвам, защото Jin Se Yun  единствено в този сериал и в Doctor Stranger ми харесва играта и. Написали са, че започва от 4-ти април.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра идея, ще е хубаво ако могат да се качат някъде, за да се теглят и гледат от всеки който иска. За съжаление когато са качени само в торент, който няма вече сийд, няма как да има достъп до бг. субки затова и махнах линка към тях...Иначе сериала си има откъде да се изтегли...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм преводача и не мога да ги сложа никъде. Ако администраторите направят едно FTP само за ползващите форума и там да се слагат субтитри например които преди са теглени със сериалите директно, а ги е нямало за отделен download  и някой ги има ... както с този сериал например, а сериала вече няма сийд. Не знам дали ще е правилно спрямо тези които са правили преводите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз за това се почудих, наистина нямам да е коректно...жалко че не са ги сложили например в avistaz там има бутонче за лесно качване на субки, затова и някои сериали имат една камара накачени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.03.2018 г. at 9:49, Allanon написа:

Имам сериала с добро качество и бг субтитри. Ако някой иска мога да пратя поне субтитрите по e-mail. Иначе сериала е 10Гб голям.

Можеш ли да ми ги пратиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.03.2018 г. at 9:49, Allanon написа:

Имам сериала с добро качество и бг субтитри. Ако някой иска мога да пратя поне субтитрите по e-mail. Иначе сериала е 10Гб голям.

Здравейте, имате ли ги още субтитрите? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, MariaKaleeva написа:

Здравейте, имате ли ги още субтитрите? 

Разбира се. Само, че във понеделник мога да ги пратя най-рано. При наличен e-mail :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден главен! Изгледах сериала на един дъх само заради него и костюмчетата му с къси гащи. :) Много забавен и романтичен. Доволна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.02.2021 г. at 21:37, Indira написа:

Чуден главен! Изгледах сериала на един дъх само заради него и костюмчетата му с къси гащи. :) Много забавен и романтичен. Доволна съм.

С бг субтитри ли го гледахте. Може ли малко помощ. Искам да го гледам, но не го намирам с бг субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, stan4eto_22 написа:

С бг субтитри ли го гледахте. Може ли малко помощ. Искам да го гледам, но не го намирам с бг субтитри.

Няма български субтитри до момента. Най-лесно може да се ориентирате по заглавието на темата – ако пред нея има зелен символ bg или bg_easternspirit, значи тогава е преведен: в първия случай от друг екип, а във втория – от наши преводачи.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късичък романтичен сериал. За двама неопитни в любовта - той е Голямата работа, тя е хваната в гората.  Та общо взето държанието му като мъж не съответстваше на положението и известността му. Иначе двамата са големи сладури и дори затова си струва да се изгледа сериала. Доста известни поддържащи актьори. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...