Jump to content

Recommended Posts

Fated to love you ☺

Благодаря за препоръката. Въпреки че не ми се гледаха много много сериали с чеболи, а с обикновени хора, ще го прегледам. Чеболите винаги ги правят еднакви по характер и след като си изгледал няколко сериала, всички са ти някак еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря за препоръката. Въпреки че не ми се гледаха много много сериали с чеболи, а с обикновени хора, ще го прегледам. Чеболите винаги ги правят еднакви по характер и след като си изгледал няколко сериала, всички са ти някак еднакви.

Този чебол не е съвсем наред.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите няколко епизода са супер смях и излизат от рамките на корейското клише за връзки и ''влюбване". Препоръчвам го за разтоварване, но НЕ ПОВЕЧЕ от 10 еп. След това става невероятен бъркоч и героите стават едни малоумници, все едно гледаш други хора. Дори се вкарват някви сестри, дет после се чудят за какво са изобщо там и го скалъпват, че те не били истински брат и сестра, просто "така си викали" - ей такива едни глупости, да ти скъсат нервите здраво. Дори и последният епизод да си пуснете - ПАК не си заслужава. Но пък началните серийки може да се гледат като комедийно филмче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пък /и още много други, както виждам/ си струва да се гледа. Зависи от какво имаш нужда в дадения момент. Това е нещо леко и забавно, но и засягащо сериозни теми, има и комични моменти, има и драматични, намигване към онзи знаменит сериал, но без секса, естествено. Четирите момичета са много различни и като визия, и като нрав, и като излъчване, но и много еднакви в стремежа си към щастие. Много интересно беше да се наблюдава развитието на отношенията на четирите двойки. За мен най-впечатляващо беше превъплъщението на Ин На, толкова неочаквано и различно от образите ѝ досега, браво на нея! Благодаря за бгпревода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно като замисъл, но след определен епизод, влиза в руслото на клишираната баналност. На практика, всичкото можеше да свърши до 12 серия МАКСИМУМ. На моменти ми е като версия на "Секса и градът", ама не толкова често. На Ра е чудесна, което не е изненада, но дори в действия на нейната героиня имаше нелогичности (което ме кара да се замисля дали да не проверявам кой е сценариста/режисьора първо, както правят някои от вас тук).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...