Jump to content

Форумна среща на ледената пързалка :)


Recommended Posts

Именно де, на Витоша не ти се налага . А това с найлончето е по-добре и от шейна, само, че на ски писта може здрав бой да изядеш  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда и да демонстрирам патешките си умения на леда. Само се чудя с вино или без вино да бъде...  :28558:  (Как изобщо им е хрумнало да продават вино на спортен терен и то вътре, още се чудя!:) Може да има и падания, контузии....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва "вино" дето продават на пързалката не струва и в него няма никакъв алкохол. Пробвах го миналият път. :) Като някакво сокче е, разредено с много вода. 

 

Аз не съм го казвал май, ама първият път като се качих на кънки, беше след една нова година. Което само по себе си значи, че съм бил на някакво количество алкохол. Това по-скоро помага да се научиш, отколкото да пречи.  Повече се отпускаш и не се страхуваш толкова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана, Борка? :) 

Беше много хубаво. Греяното вино си беше екстра на пързалката, карахме,  а после седнахме в онова ресторантче с камината и живия огън.

Далеч по-безопасно от ски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настана време да отбележим традиционната форумна среща на ледената пързалка и тази година. Преди да е станало прекалено топло. :D

 

Предлагам тази неделя (5-ти февруари) от 14 часа на езерото Ариана. (15 мин преди това, за обуване)

 

Хайде да видим има ли още ентусиасти :asian:

 

Карта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...