Jump to content

Форумна среща на ледената пързалка :)

Recommended Posts

Някъде по това време си стана традиция във форума, да направим среща на кънки.  Та да питам има ли желаещи тази година? :)

Понеже не намирам старата тема, ако някой модератор я намери, нека премести мнението там.

Планът е да покараме около 1 час на езерото Ариана. 

Час: обикновено става въпрос за ~19-20 часа

Дата: ще я измислим спрямо желаещите

Бонус: Хапване и бири в някое заведение, преди или след това.

Имам един унизителен детски спомен за първи стъпки с кънките, приключили със силно натъртено дупе и три дни циврене. Но тази година толкова фигурно пързаляне изгледах, че бих се престрашила. Затова, дайте да се съберем една групичка желаещи и да се разберем кога. Съвсем начинаещите да не се притесняват, няма да са единствени.

Обаче Ел Хефе е прав - бирите после.

В този ред на мисли има ли традиции или поне желание за отпразнуване на Китайската нова година (8 февр. ще е тази година) някъде у София? Понеже скоро се завърнах в БГ, там, където живях, имаше супер мероприятия от институт Конфуций. Би било добър повод за събиране на форума...

По-голям шанс ще имаш ако пишеш в раздел "Културни мероприятия". :) Там се обсъждат събитията правени от институт Конфуций. Аз за съжаление нямам информация, дали има замислени неща покрай китайската нова година.  А и поне до колкото знам, не се е организирало някакво по-голямо форумно събиране за празнуване на новата година. 100%  някои по-тясно свързани с китай и изучаващи езика си го празнуват по някакъв начин, но не съм много в тия среди. Иначе е готина идеята за празнуване.  :)

Бира преди кънките?? Пешо, откога си станал агент на д-р Енчев? :D

Аз съм го сложил като опция и вече народа си решава. :D Добре, засега сме 3ма. Няма ли още желаещи? :) Всички сме аматьори тука, не се чудете. То на тия пързалки професионалисти не ходят. 

Не е лоша идея, ама като пресметна, че за ски ще трябва да наема от до, кънките излизат направо тънкана. Пък са и в центъра.