Jump to content

Фокус: Халлю фенове в БГ


Recommended Posts

 

Голямо удоволствие е за мен да споделя една новина. На 19 януари ще дойде специално на посещение в София корейска студентка от Сеулския университет, която иска да се срещне с българските халлю фенове и да проведе интервюта с тях. Казва се Чонг Ън Сонг и прави изследване, свързано с почитателите на Корея в България.

Получихме писмо от нея да й помогнем с организирането на срещите и няма начин да не се отзовем, след като вече има хора в Корея, които проявяват такъв интерес към България. :)

 

 

Затова се обръщам с молба към всички потребители, които считат себе си за халлю фен - ако имате възможност, в периода 20-25 януари да се срещнете с нея и да отговорите на въпросите й. (Както знаете халлю е "шапката" на всичко корейско - кпоп, к-драма, корейска традиционна култура и т.н.). Интервютата ще продължат не повече от час-два, може да са в група(до 4 човека) или самостоятелно. Ън Сонг се надява да интервюира поне 16 човека, по възможност част от тях да са от мъжки пол.  ;)

 

Ън Сонг има две изисквания:

- Участниците трябва да са над 18 години;

- Тъй като тя не знае български, интервютата ще се провеждат на английски. Затова е необходимо да знаете приличен английски, за да можете да отговорите на въпросите й. Ако знаете корейски, най-хубаво ;)

Ако не се отзоват хора, знаещи английски, в краен случай ще се опитам да действам като преводач между нея и вас.

 

Желаещите пишете в тази тема, а аз ще се свържа с вас, за да уточним подробностите около срещата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да се срещна с момичето :) Имам 18 години, знам приличен английски и малко корейски... проблема е, че съм от женски пол :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам желание да представя мъжкия пол. На този етап не мога да потвърдя на 100% участието си, тъй като ми предстои службено пътуване незнайно кога. Ще е добре също бъде представен поне ориентировъчен въпросник относно интервюто, за да може то да потече по-гладко на чуждия език, в моя случай - английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз имам желание,но съм студентка и имам изпити,надявам се да мога да участвам.Полин Цанкова,на 21 съм,от Русе,говоря доста добър английски.За контакт-facebook-Polin Tsankova :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! И аз имам желание. Казвам се Мирослав Мирчев и съм от София. Студент съм и имам навършени 18 години. Но ще имам изпити и не съм много сигурен дали ще успея, но се надявам да мога. Говоря приличен английски и малко корейски. За контакти: фейсбук "Miroslav Mirchev".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, много бих искала да участвам.

Проблемът е, че съм от Пловдив и мога да дойда само ако интервюто е събота или неделя.

Оправям се с английския, но ако има наистина някакъв примерен въпросник, ще бъде много удобно за всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз мога да помогна, само да натъкмим графиците си с момичето. Момче съм, мога на английски и на корейски (добре) Живея в София .  :na2: . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз аз аз
На 21, от София, знам английски. Както повечето писали също съм в изпитна сесия тогава, но предполагам може да си напаснем графиците.
Лилия Божинова се казвам (и принципно, и във фейсбук).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз имам желание също, имам навършени 18 години, че и отгоре  :28558: (на 37 години съм)и съм от София.Английския ми е доста приличен и ще ога да се срещна с нея.За контакт във фейсбук - Ilina Dimova.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, че се отзовахте! Ще я помоля за предварителен преглед на въпросника.

За хората с изпити - ще им стискам палци - се надявам да уцелим подходяща дата.

За момента като най-удачна ми се струва събота или неделя по обяд (23-24 януари), но като наближи ще ви пиша отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче на мен ми направи впечатление колко хора пишат за пръв път във форума  :)

Пишете бе хора, тук е най-голямата концентрация на фенове на азиатското и всеки е добре дошъл  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! И аз имам желание, и имам навършени 18 години.От София съм и съм студентка. Обичам да участвам и гледам да се включвам в такива проекти свързани с Корея. За контакти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче на мен ми направи впечатление колко хора пишат за пръв път във форума  :)

Пишете бе хора, тук е най-голямата концентрация на фенове на азиатското и всеки е добре дошъл  :kissx:

 

Права си, но виж как откликват нови хора най-вече... Къде са заклетите фенове, а?

 

Polly.SP, благодаря ти за желанието, но изискването е да имаш навършени 19.

 

Към останалите - ще може да получите ориентировъчния списък с въпросите след 10 януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам навършени 19( явно не съм се изразила правилно предния път...исках да кажа ,че имам годините) .. даже този месец правя 20 :)

 
Права си, но виж как откликват нови хора най-вече... Къде са заклетите фенове, а?

Polly.SP, благодаря ти за желанието, но изискването е да имаш навършени 19. 

Към останалите - ще може да получите ориентировъчния списък с въпросите след 10 януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То според мен не е и липса на желание, по-скоро въпросът с времето. :)
Пък и е много готино да има нови хора, така съдържанието се освежава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...