Jump to content

Recommended Posts

300-420.jpg

 

Mars (MARS~ただ, 君を愛してる~)

Страна: Япония

Също така известен като: Mars ~Tada, Kimi wo Aishiteru

По мангата на: Fuyumi Soryo - "Mars"

Период на излъчване: 24 януари 2016 старт

Време на излъчване: Събота 24:55

Формат: Renzoku

Жанр: Драма, Романс

Канал: NTV

Епизоди: 10

Режисьор: Saiji Yakumo, Koji Shintoku

Субтитри: Английски

                 

Участват:

Taisuke Fujigaya като Rei Kashino

Masataka Kubota като Makio Kirishima

Marie Iitoyo като Kira Aso

Hirona Yamazaki като Harumi Sugihara

Yu Inaba като Tatsuya Kida

Goki Maeda

Yuuka Suzuki

Mika Ayano

Makoto Okunaga

Yutaro Watanabe

Masaya Kikawada

 

Резюме: Марс е древноримски бог на войната и опустошението, описван в легендите като герой с блестящи доспехи и тъмна страна, който помага на хората да преодоляват сполетелите ги трагедии. Той е жестокият крал на Мрака, който един ден ще управлява света с гръм и трясък. Rei Kashino (Taisuke Fujigaya) е най-популярното момче в гимназията, с ярко изразен стихиен характер. Обратно на него, Kira Aso (Marie Iitoyo) е извънредно интровертно момиче, което трудно контактува с хората и не ги допуска до себе си. Това прави странната ѝ личност обект на подигравки от страна на останалите ученици. Един ден в парка Rei случайно среща Kira и я моли да му покаже пътя към местната болница. Вместо отговор, тя му рисува карта и изчезва, без да каже нито дума. Rei остава много изненадан, когато на обратната страна на картата открива рисунка на майка с дете. Развълнуван силно от картината, той дава обещание на Kira да я защитава от хората, които се опитват да ѝ навредят…

 

Линк към филма :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично очаквам да излезе едно голямо нищо! Честно казано японците няма как да направят нещо по-добро от тайванската версия, особено с Фуджигая начело...Ама ще взема да хвърля едно око на първи епизод, току виж ме изненадали ха ха 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има как - обаче не и с тези актьори . особено айдълчето, като гледам плаката и ми се плаче. Трагедия, епичен провал или пародия без да са наясно, че правят пародия - това очаквам аз.

 

П.П. Пари залагам  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо няма да се пробвам да го започвам. При мен предубежденията трудно се чупят, а тук отвратно-инфантилния плакат просто не мога да го преглътна. Дори сюжетът да предполага тъжен нюанс, а японците да умеят да са суховати, скучни, мудни и да ни показват с шепи единствено човешката драма (то като че ли има животинска драма...), тия физиономии са несериозни просто за какъвто и да е по-различен замисъл на сериала. Не ми се мисли, ако вземат да го разчупят с преиграване (също запазена тяхна марка) и недай боже да сложат звуковите ефекти, сърчицата, удивителните, надписите... Малий, бЕгам далеч аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусто любопитство.... B) .

Ако си на 12 и не си и чувал за тайванската версия може и да се излъжеш да го погледнеш. В противен случай няма шанс  :896767: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го загледах, малко момата ми се вижда възедричка, а момъкът по-нежничък в сравнение с героите от Тайванската версия.

Но не е лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е, но не знам дали ще се престраша да го гледам. Тайванската версия е един от любимите ми сериали въобще и не очаквах някой да направи римейк. Имам лош опит от японския вариант на ангелите, който беше нещо като пародия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така. В тай-версията ме грабна музиката, всичко. Музиката беше прекрасна.

 Не могат да повторят това усещане... Няма начин.

Да не говорим за Вик Чоу.

Не знам дали има вариант да ми хареса това.

Но ще опитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се гледа шоджо и като нямам избор от аниметата вече, скивам това и бих казал че става. Показват ни типичните шоджо проблеми, където се виждат навсякъде, но като ми се гледа нещо такова, какво да се прави. Малко еднообразно ми става да ги дават само на училище, дано в другите епизоди видим и малко действие извън училищния двор. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, малко еднообразно наистина, доста ограничено е полето на действие, а и на герои. Бедно, като направиш сравнение /а е неизбежно да сравняваш, нали/. Все пак първата половина ме задържа без принуда, макар цялата идея да е пояпончена, този път не за добро. Главният беше добре, но момичето не ми хареса, едно такова изкуствено сякаш. Остана незавършено, но май ще има продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне :))) 

Драмата е хубава и имам голямо желание да я гледам,но не мога да се справя.Може ли някой да ми обясни как се сваля,защото ми излизат купища реклами и не знам къде да натисна.

 

PS:Благодаря предварително. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне :))) 

Драмата е хубава и имам голямо желание да я гледам,но не мога да се справя.Може ли някой да ми обясни как се сваля,защото ми излизат купища реклами и не знам къде да натисна.

 

Ако имаш проблеми с рекламките си сложи add-blocker на браузъра и самият плъгин ги изчиства доста ефективно, аз поне нямам проблеми с тях. Примерно за пишеш в гугъл: firefox addblocker и то ти изкарва линка за addon-a, който ти трябва и самата инсталация е доста лесна. Предполагам, че мъчиш вторият линк тъй като той мъчи да изкарва разни ненужни неща. Линка в замунда би трябвало да ти свърши най добра работа ако има сийд.

 

Иначе най добрият съвет, който мога да ти дам е...да натиснеш бутона за връщане назад и излизане от самата тема! И като цяло изобщо да не се занимаваш с тази драма. Тайванската версия е МЕГА зле, недей ги слуша онея от по горе. :896767::rolleyes: Сега като видях, че има такова чудо се позачетох тука и бая се посмях щото съвсем наскоро в една друга тема се повдигна въпроса за точно тази история и тайванската версия. Проблемът всъщност не е във версията, а в самата история която е жалък опит за шоуджо романс-мелодрама. Общо взето поредният случай на добър замисъл с ужасяващо слабо изпълнение -> протагонистите тръгват добре, но не се развиват изобщо като хората, а антагониста е толкова жалък, че чак е за оплакване...един служител в който и да е цирк с нагримирано лице и голям червен нос може да ти изкара по добър съспенс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш проблеми с рекламките си сложи add-blocker на браузъра и самият плъгин ги изчиства доста ефективно, аз поне нямам проблеми с тях. Примерно за пишеш в гугъл: firefox addblocker и то ти изкарва линка за addon-a, който ти трябва и самата инсталация е доста лесна. Предполагам, че мъчиш вторият линк тъй като той мъчи да изкарва разни ненужни неща. Линка в замунда би трябвало да ти свърши най добра работа ако има сийд.

 

Иначе най добрият съвет, който мога да ти дам е...да натиснеш бутона за връщане назад и излизане от самата тема! И като цяло изобщо да не се занимаваш с тази драма. Тайванската версия е МЕГА зле, недей ги слуша онея от по горе. :896767::rolleyes: Сега като видях, че има такова чудо се позачетох тука и бая се посмях щото съвсем наскоро в една друга тема се повдигна въпроса за точно тази история и тайванската версия. Проблемът всъщност не е във версията, а в самата история която е жалък опит за шоуджо романс-мелодрама. Общо взето поредният случай на добър замисъл с ужасяващо слабо изпълнение -> протагонистите тръгват добре, но не се развиват изобщо като хората, а антагониста е толкова жалък, че чак е за оплакване...един служител в който и да е цирк с нагримирано лице и голям червен нос може да ти изкара по добър съспенс.  

Благодаря за помощта :) 

Има ли английски субтитри,ако има как мога да ги сложа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да ти кажа...май няма или поне не за всички епизоди. Тукашният линк към замундата е напълно безполезен в този аспект, а и като цяло -> няма и сийд даже.  :mellow:  Което изобщо не ме учудва точно за този сериал. Единствено в името на съпричастността м/у съфорумци проверих сега линковете и най солидният този първият в тази тема епизодите седят без субтитри...По принцип на дорамите тоест японските тв сериали преводите се бавят доста освен на наистина добрите заглавия, които се радват на преводаческо внимание.

Е така или иначе ти пожелавам късмет да ги дочакаш евентуално въпреки, че както ти казах вече абсолютно нищо не губиш, дори си на печелившата страна ако изобщо не се занимаваш с тази история и производните й сериалчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, до 7-8и епизод ясно.... след това започва мейн ивенто и завършека на ТВ серийте + филма.

Няма да давам спойлери какво става и в каква насока потеглят нещата, включвайки и случващото се във филма. (някой ако е чел мангата да сподели това ли е края или има и още)

Как плахо и невинно започна всичко и до къде се стигна.... Еми, какво да правиш - шоджо, драма, романс, (психо:huh:) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...