Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

735f5b81gw1etgexpfpu1j20go0og469-600.jpg

 

 

 

Fall in Love Like a Star (怦然星动)

Страна: Китай

Също така известен като: Peng Ran Xing Dong

Премиера: 3 декември 2015

Времетраене: 98 мин.

Жанр: Романс

Режисьор: Tony Chan

Субтитри: Английски вградени

:imdb:

 

Участват:

Li Yi Feng
Yang Mi
David Wang
Chen Shu
Dilraba Dilmurat
Leon Zhang
Jin Shi Jia
Li Xin Ze
и други

 

Резюме: Филмът описва любовната история на топ актьора Su Xing Yu и неговата бивша агентка Tin Sum. Срещайки се отново след години, двамата са изправени пред предизвикателството да бъдат заедно, без никой да разбере в развлекателната индустрия, която насърчава топ актьорите да останат самотни в очите на обществеността...

Ще се запази ли връзката им? И дали тази потайност няма отново да ги раздели?

 

Свали  :click:   :click:   :click:

 

Свали с български субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски Субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо му пуснаха английски субтитри :) Отдавна съм си го харесала, така че това ще е първият ми филм за 2016 :) Няколко дни след премиерата се появи в youtube целият и с английски букви, но с ужасно качество, което ме възпря да го гледам, а и ги махнаха на другия ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сигурно заради романтиката тука се появиха многото клюки относно главните, та чак тръгнаха да "развеждат" Yang Mi и Hawick Lau :) Иначе филмчето е хубаво :) Дали някога ще видим реална "звезда" да направи такова нещо както героя на Li Yifeng :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето за не/обикновени хора, които обичат и страдат все така дълбоко, независимо дали са звезди или не. Леко и спокойно се гледа и ти прави едно топло и блажено но душата.  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и да си зезда не никак лесно. Да внимаваш и съблюдаваш за идеалния образ,

който другите ти налагат. Да криеш чувствата си, за да не провокираш феновете си,

защото адже ба, виж ли единствено на тях принадлежиш. Хубаво, "блажено" за душата,

но струва ми се в голяма доза нереално. В истинския живот за обикновените хора връзките са толкова краткотрайни,

пък за звездите да не говорим... Точно за това е и направен филма... Че и звездите са смъртни...и нищо човешко не им е чуждо

В крайна сметка, заобиколени от толкова много любов, си остават самотни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да се свържа с компанията, продуцирала този филм, за да ги попитам какви са опциите за обещетение. За да мога да съм напълно обективен успях да го изгледам докрай ... едвам. Прекалено сладък ми дойде. Доста стандартен сюжет. Нямаше нищо интересно. Може би са решили да се конкурират с холивудските бозички. Добре, че поне главната актриса беше чаровна. Не бих го гледал пак и не бих го препоръчал на лица над 14 години.

 

И се надявам да не обидя хора, които са го гледали и им е харесал. Всеки го е усетил по свой си начин и го възприел различно. Така че се радвам за вас, защото аз изгубих час и половина от живота си.

 

Не мога да се сетя дали някога съм гледал романтичен филм за звезди, който да ми е харесал. Май не могат да ги направят тия филми като за мен. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...