Jump to content

Recommended Posts

Много ми хареса. Доволна съм, че не във всички разследвани случаи имаше обрат и задължителна положителна развръзка. До последно не знаех кой ще оживее и кой ще умре. Може би най-интересно ми беше развитието на случая с изнасилването и с брата на главния. След това в последните епизод-два ми поспадна интересът. Страхотна роля на Jo Jin Woong! Главната ми хареса в миналото, докато в настоящето - особено в първите епизоди, ми се стори, че твърде много се кокорчи и въздиша. Главният пък имах чувството на места, че рецитира - определено ми допадна повече в Tomorrow with you, отколкото тук. Но това са бели кахъри - сериалът си струва гледането. Виждам, че японците са направили римейк тази година. Ако някой го е гледал, ще се радвам да сподели отзиви.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии аз искам втори сезон и то определено със същия актьорски състав :rolleyes: Сериала според мен е върхът. Гледах го преди няколко месеца, сега го изгледах за втори път, защото ми домъчня за него ииии определно ме държа под напрежение отново, въпреки че знаех каква ще е развръзката :D  Актьорската игра е супер; сюжет и сценарий : супер интересни и заинтригуващи; действието се движи умерено и то мога да ви кажа защо, а именно за да бъдат по - адекватни действията на персонажите ;) Нека и аз дам оценка като някои тук : 10/10 ;) ....... Чета тук някакви коментари, които просто са безумно нелогични от големи "разбирачи". Имам съвет към вас: гледайте си филмите за вампири, духове, супер герои, глупави комедии и там подобните и не се излагайте да коментирате нещо, което явно наистина не разбирате. Да, всеки има вкус, но да даваш крайни оценки, че сериала не струва, е голяма излагация, при положение че има рейтинг 8,8 в IMDB  и 9.2 в My drama list. :D Та такаааа..... някой ден ще си го пусна пак , ей така за кеф, за да си припомням, че има и хубави и неклиширани криминални сериали.

 

P.S. Хорейшо пасти да яде :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

След дълго чакане ... най-накрая успях да сваля сериала от един тракер, но .. не намирам субтитрите:( ... Много Ви моля някой да помогне, защото държа да го гледам ... Предварително Ви благодаря!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ees написа:

Здравейте!

След дълго чакане ... най-накрая успях да сваля сериала от един тракер, но .. не намирам субтитрите:( ... Много Ви моля някой да помогне, защото държа да го гледам ... Предварително Ви благодаря!:)

@ees Пробвам да ги прикача, тук. Ако не стане ще пробваме нещо друго ;)

SUBS Signal.rar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, ура .... с трета поред флашка тръгна .. нямам никакво обяснение , но важното е, че се уверих, че има хора, които имат желание да помогнат, дори за такива прозаични проблеми!

Благодаря на всички Ви от сърце ...  и най-вече на

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, че проблемът се е решил :) За азиатско кино трябва взаимно да си помагаме :D 

Сега остава и сериалът да Ви хареса :happy:

Приятно гледане :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.03.2020 г. at 11:42, felicyti написа:

ето да пробваме и така https://dox.abv.bg/download?id=dd37bc2781 .

Дано се получи :D 

Здравейте,бихте ли ме насочили от къде да изтегля субтитри за филма,в замунда не са налични????Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

линковете са активни 7 дни. Ето нов с прикачените субтитри:

https://dox.abv.bg/download?id=e8ed07051a 

 

Иначе по-горе има коментар с прикачен rar. файл, който е активен. Сега пробвах и се свалят и от там без проблем :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Пробвах всички дадени до тук линкове за субтитри и нито един не работи. Много моля за работещ линк или за насоки къде да намеря субтитри!

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия пост на темата има линкове. Видях, че само Тук могат да се дръпнат, но трябва регистрация, която пък става с покана или когато пуснат свободна.

Ето и временен линк за теглене :click: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
На 14.03.2016 г. at 13:01, dido100 написа:

Единственото обяснение за последните 40 минути на 16 серия е възможност за втори сезон. Само така може да се оправдае пълната каша, която се получи. 

  Покажи скритото съдържание

Иначе остават много нелогични и необясними неща. Ако Пак Хе Йонг наистина  умря (както показаха), то той не би трябвало да помни нищо, както това стана след смъртта на Ча Со Хюн-когато се промени миналото и тя беше отново жива, предишната случка със смъртта й за нея не съществуваше. Но така цялата конструкция се разпада, защото Пак Хе Йонг изпада от действието. Отделно изглежда идиотски, че Ча Со Хюн е търсила 15 години  безуспешно И Дже Хан, след като само за един ден и тя, и лошите успяха да го открият.Отделно как въобще той е успял да се измъкне от  мутрите, които бяха обградили колата му (която по-късно е намерена на същото място) и как е успял 15 години да се крие. И защо? Единственото разумно обяснение за тези последни 40 минути от последната серия, която е час и 28, е подготовка за втори сезон. Тогава там ще се получи някакво обяснение и ще започне битката с конгресмена, за която явно героите се подготвят

 

Иначе това е сериалът, който си заслужава гледането! Да извиняват разните потомци на слънца и мадами, но сравнени с него те са нищо особено. Но за съжаление именно такива като тези два сериала накрая ще оберат наградите.

Лично за мен това  сериалът на Джо Джин Унг и Ким Хйе Су. Великолепни актьори във великолепни роли, но не вярвам да се преборят за заслужените награди. Отличен сценарий и качествена режисура, без самоцелни изхвърляния, забавени кадри и сладникава музика. Която е великолепно подбрана и звучи само на нужните места. Достоен кандидат за сериал на годината, но както знаем такива не печелят.

Ето и още слухове за втория сезон. Даже направо го пишат "подтвърден"!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

Ето и още слухове за втория сезон. Даже направо го пишат "подтвърден"!

 

Ай, няма ли да се пенсионира вече тая жена, че да го пуска преди това!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...