Jump to content

Neighborhood Hero (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Neighborhood Hero (동네의 영웅)

                              Страна: Южна Корея                                     

Също така известен като: Local Hero

Период на излъчване: 23 януари 2016 до 13 март 2016

Време на излъчване: Събота – Неделя 23:00

Жанр: Трилър, Мистерия, Екшън

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Kwak Jung Hwan

Субтитри: Английски

 

Участват:

Park Shi Hoo като Baek Shi Yoon

Jo Sung Ha като Im Tae Ho

Lee Soo Hyuk като Choi Chan Kyoo

Kwon Yu Ri (Girls'Generation) като Bae Jung Yeon

Yoon Tae Young като Yoon Sang Min

Jung Man Shik като Jung Soo Hyuk

Song Jae Ho като President Hwang

Lee Han Wie като Team Leader Song

Ahn Suk Hwan като Park Sun Hoo

Park Soon Chun като Joo Hee

Kang Nam Kil като Seo Joon Suk

Oh Dae Hwan като Kang Moon Soo

Jin Kyung като Sun Young

 

Резюме: Бившият таен агент Пек Ши Юн (Park Shi Hoo) е добре обучено човешко оръжие. Скривайки миналото си, той купува бар "Neighborhood" и започва съвсем нов живот. Но съдбата го среща с Че Чан Кю (Lee Soo Hyuk), временен служител с една-единствена мечта - да стане полицай…

 

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн  с български субтитри :click:

Свали с български и с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се, кога ли ще има тема за драмата. Записвам се да я гледам. Всички сериали на ПШХ, които съм гледала до сега са ми харесвали.Особено любим ми "Мъжът на принцесата". По едно време бях започнала да мисля, че след онези скандали може би повече няма да го видим на екран. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е страхотна новина, Park Shi Hoo e страхотен актьор :) :) , поне за мен, и много се радвам, че ще го гледаме отново. Предварително ще благодаря на този който се захване с превода. Ще изчета всички коментари и ще чакам с нетърпение да излезе целия и да го изгледам. Вярвам, че ще е интересен поне така изглежда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дочакахме завръщането от изгнанието, пък и екшън на фона на романтиката, дето бъка напоследък...

 Park Shi Hoo  и   Lee Soo Hyuk-направо взривоопасна комбинация.Е, как да не го загледаш!

 

Първи епизод онлайн на руски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма страшно много ми прилича на Хилъра. :D  Силни първи епизоди, хареса ми много. Ще я следя задължително. Най-накрая Park Shi Hoo се появи, много ми беше залипсвал. Много добър състав са подбрали за драмата. Само Lee Soo Hyuk не мога да го понасям и трудно ще го изтърпя, ама няма как. Тук определено романтика едва ли ще има много и наистина е нещо по-различно на фона на останалите сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен повече ми прилича на шити хънтъра. Добре започнаха има много загадки, които трябва да разберем. Държи ми интереса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е от тези, които гледаш без да си задаваш въпроси. Няма смисъл, и си разваляш удоволствието да гледаш. Така го написали,така го заснели, здраве да е. Макар че, все пак OCN, режисьор е Пак Джонг Хуан (Conspiracy in the Court, Korean Ghost Stories, The Slave Hunters, The Fugitive: Plan B), но в сценария засега има повече приказки, отколкото действие. Дано в следващите серии това съотношение се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да гледам този сериал , но не ме влече някакси не мога да хвана смисъла .

Отказвам се от него няма да се тормозя повече  :dunno: с този тъп сценарий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв тюрлю гювеч забъркаха,  че почнах да не разпознавам зеленчуците, но продължавам с яденето.

 

 

Действие вярно много нямаше, но трупове - дал Бог :896767: След края на шести епизод, очаквам и Зоро да се раздвижи .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:00f52df08e

Пускам го и тук. Тъкмо спорим у Фейса тоя мотив дали е наш. Май надделява мнението нещо испанско ще да е, ама аз на инат съм заложила, че е наша чалга.

Сериалчето много кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...