Jump to content

Push Puttichai Kasetsin


Recommended Posts

Push

 

spacer.png

 

Име: Puttichai Kasetsin (พุฒิชัย เกษตรสิน)

Прякор: Пуш /Push (พุฒ)

Професия: Актьор/ DJ за радио Chill FM 89

Роден на: 3 юли 1986

Място на раждане: Рачабури, Тайланд

Ръст: 185 см

Зодия: Рак

Религия: Будизъм

Образование: Ratchapad Suan Dusit University

Семеен статус: Женен за актрисата Warattaya Nilkuha (Jui)

Роднини: Пуш има 5 братя

Хоби: футбол

Любим отбор: Манчестер Юнайтед

Любим актьор: Джони Деп

 

 

Пуш започва кариерата си като водещ и диджей в радио Chill FM 89. По-късно се появява епизодично в няколко лакорна. Неговия дебют е в сериала Leh Nangfah, където е в главната мъжка роля и си партнира с Vill Wannarot Sontichai. Сериалът постига голям успех, а Пуш вече е звезда. Следват сериалите: Roy Leh Sanae Rai – римейк и Ugly Duckling Series . Колегите му казват за него, че е забавен, с чувство за хумор и е удоволствие да се работи с него. На наградите Сиам Дара 2015 печели награда за най-големия чаровник.

 

461f9f1a8dce717c.jpg

 

Сериали:

    Waew Mayura (2012)

    Jut Nat Pope (Sitcom) (2012)

    Forward the series (2013)

    Leh Nangfah (2014) with View Wannarot Sontichai

    Fun Fueng (2014) with Warattaya Nilkuha (Jui)

    Ugly Duckling Series (2015) with Worranit Thawornwongs

    Roy Leh Sanae Rai  (2015) with Lily Pansirithanachote

    I Wanna Be a Sup'tar (2015) with Gypso Ramita Mahapreukpong

Love Flight Ruk Sut Tai Tee Bpaai Fah (2015) with Ungsumalin Sirapatsakmetha

Club Friday The Series 6 (2015)

For You (2016) with Esther Supreeleela

U Prince The Series - The Handsome Cowboy (2016) with Esther Supreeleela

Club Friday To Be Continued (2016) with Jieb Lalana Kongtoranin

Flower Ring (2017) with Gypso Ramita Mahapreukpong

Stairway to Stardom (2017)

Superstar's Game (2017) with Warattaya Nilkuha (Jui)

The Fallen Leaf (2019)

You Are My Heartbeat (2022)

Desirable Flowers (2022)

You Touched My Heart (2023)

Nobody's Happy if I'm Not (2023)

  

 

Снимки:

 

 

 

2e46878c3393c180.jpg
28f0a6c6a233d1ad.jpg


f146328c1ae900e5.jpg

d6b6e2a99db651d0.jpg

d3cc43bace14e7b6.jpg
10e57c3e0780920c.jpg

2435607de2d39b70.jpg

5dc350125663fbe7.jpg

14bd14988ce71563.jpg

e38a704f2501ee60.jpg

3acae5b704541160.jpg

80e729a8a34a7c0a.jpg

32cf351ff28783ec.jpg

b029bba8f6f653c4.jpg

4f9094c797ac06d5.jpg
e30cb1aad284d1fe.jpg

fe67eae18235ce21.jpg
 


 

0b006445a8adecda.jpg

822356fb8ce455c5.jpg
4112b07228a6b1ce.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Push взима пример от своите корейски колеги и ще се "поразходи" и на екраните в Китай :)  От миналия месец са започнали снимките на  драмата Stairway To Stardom, като там ще го раздава богаташ, чието семейство притежава продуцентска компания.  И щом той ще е богат трябва да имаме и едно невинно момиче, което ще бъде принудено да подпише с тяхната компания :D Ето и малко постери и снимки

 

Stars-32.jpg

 

Stars-111.jpg

 

 

Stars-50.jpg

 

И не може главната да я докарат като най - противното същество в един сериал, а в друг да е някакво мило и невинно създание - намразих я в Far away love и сега тука все се сещам ква гадина беше там :D

 

Stars-67.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва чудесна новина! Страхотни постери.  :wub:  Значи прекрасника Пуш ще покорява Китай, браво на него! Ще ми е много интересно да го видя в китайска продукция. Не съм засичала главната актриса досега - броя го за плюс. :D  Благодаря за информацията и снимките, Вивиан. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайския сериал с Push вече има и трейлър :) Той май ще го раздава и актьорче, а главната ще е начинаеща актриса. Все си мислех, че  в историческите сериали има най-много интриги, ама тука, при кастингите за актриса, май ще избият рибата :D

 

 

Мерна ми се един рус Орландо Блум към края или приликата е съвсем случайна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам кое ще тръгне по-рано, ама случайно ми попадна в Dailymotion един трейлър  с англ.субки за новия сериал на  Push Puttichai  с Jui Warattaya  “Game Maja“  с обявено начало на излъчване ... по някое време през 2017 г- пише “предстоящ“.  :icon_sunny:  Някакъв вариант на "Бодигард" май го раздава сюжета, с разни криминални примески . Ще видим. 

И на друга пикатнерийка попаднах покрай него... Явно от периода след първият им съвместен сериал “Fun Fueng“ (2014). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, мила, мерси за инфото! :kissx: Много проекти, много нещо напоследък от Пуш, браво на него! Само така да продължава! Да видим кой проект пръв ще пуснат, нямам търпение вече.

Относно пикантерийката:

 

Той имаше приятелка /друга/, с която се разделиха поради натовареност в програмите им и липса на време да се виждат и бъдат заедно. Това беше преди 2 години някъде.

Миналата година се появиха слухове за връзка с горепосочената кака, но мисля, че не са обявени официално за двойка. Феновете подозират, но не се знае. Не знам, на мен никак не ми допадат като двойка с каката. С предишната си приятелка по ми харесваха. Но щом се обичат младите. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вивиан, може и да се окажеш права. :D Аз само слухове бях срещала без официално потвърдено. Сега се разрових и гледам, че тук са ги "вписали", ако можем да приемем това за официален източник, значи са заедно. Но пък покрай търсенето на какви ли още не слухове попаднах. :D И две снимчици на този прекрасник:

 

0e933097b3001a5d.jpg

 

c980f68a978f04d2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера попаднах на тема при рускините за лакорните и видях снимки на някои актьори преди и след пластиките, тази на Пуш беше една от най-изненадващите.

12573589.jpg

 

Също и Марк

 

12524437.png

Кен

12520341.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, ама то разлика огромна.

Бях свикнала с пластиките на корейците, ама и тези не им отстъпвали.

Като се разрових и видях колко от тях са съвсем променени.....

Какво да се прави, нали красят екрана в сегашен вид :D

Като гледам последните два-три сериала на Пуш нещо не ми харесват партньорките му и май няма и да ги гледам. Особено този с истинската му половинка в живота. Ами тя на кон в лицето прилича, ужасна е, няма да го гледам.

С Вил бях разкошни и все се чудя защо не ги събраха отново, ами си партнира все с едни "красавици".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на ноември започна излъчването на новия лакорн на Пуш - Waen Dok Mai ( Will You Marry Me? ) Партнира му Gypso, с която вече имаха общ проект - I Wanna Be a Sup'tar. В Waen Dok Mai мото на двамата главни е "Single is the best", а съдбата решава да ги "сблъска"  хващайки едновременно сватбения букет на своя позната :D За желаещите да гледат, сериалчето вече има започнат превод тук :)

 

2Nyjwc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам този нов лакорн с Пуш(Will you merry me?) и за сега се очертава като забавен. А превод при рускините вече има:тук

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че съм мяркала някъде тема във форума за въпросното сериалче /Will you merry me/.:D Ето я тук. Просто има разминаване в заглавията, сега ще го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, добре че писа, че да се сетя.:yes: Мерси много за линковете, момичета! :kissx:Нормално да не я намерите, защото има разминаване в заглавията. Просто имах спомени, че този постер съм го мяркала вече в някоя тема и така се сетих. :D Гледам, че в английските и в руските субтитри са оставили заглавието Flower Ring. Така ще го пиша и в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.03.2017 г. at 15:11, andi11 написа:

Вчера попаднах на тема при рускините за лакорните и видях снимки на някои актьори преди и след пластиките, тази на Пуш беше една от най-изненадващите.

12573589.jpg

 

Също и Марк

 

  Скрий съдържанието

12524437.png

Кен

12520341.png

 

 

Може ли линк за темата?  Не мога да я намеря, а искам да разгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...