Jump to content

Recommended Posts

Splash Splash Love

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

Заглавие: Splash Splash Love/ 퐁당퐁당 Love

Държава: Южна Корея

Период на излъчване: 13.12.2015 - 20.12.2015

Епизоди: 2

Режисьор:  Kim Ji Hyun

Жанр: романтика, драма, фентъзи

Инфо

 

Участват:

Kim Seul Gi като Jang Dan Bi

Yoon Doo Joon (Beast) като крал Lee Do

Jin Ki Joo като Queen So Heon

Ahn Hyo Sup като Che Ah Jin

Lee Dae Yun като Choi Man Ri

Jung Kyu Soo като Shim On

Kim Gab Soo като Hwang Hee

Go Kyu Pil като math teacher

 

Резюме:

Дан Би (Ким Съл Ги) е ученичка, последна година в гимназията, на която никак не й върви математиката.
Преди приемния изпит за университета, тя не издържа на напрежението и се телепортира във времето на династия Чосон.
Там попада на краля (Юн Ду Джун), изпаднал в тежка ситуация заради засушавания през последните години и
 разпространението на епидемия.
Ще успее ли момиче от 21-ви век да помогне на младия крал да се справи с тежката ситуация
и ще й бъде ли необходима математиката за това?

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click:

Онлайн с :subs:  :click::click: :click:

Свали с английски, руски и :subs: :click:

С руски субтитри :click:

 

Off Topic

 

 

e300e3862714ac67.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, почти се навих да го гледам когато видях, че е два епа но резюмето ме отказа. Началото му е се покрива почти буквално с началото на  Sora wa Akai Kawa no Hotori, а тъй като обичам мангата не ми се рискува много с кавър версия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не гледам уебдрами-повечето са ми лигави и захаросани. Към тях могат да ме привлекат само актьорите, които играят в тях и тук го изгледах само заради прекрасната Ким Съл Ки. Удоволствие е да я гледа човек и тя най-накрая си получи заслужената главна роля макар в такъв формат. Хубавото е, че са само две серии по час и десет минути, а не 10 по десет минути. Кратко, не особено сложно, но приятно за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го довърших и аз това мини-сериалче. Много ми харесаха тези 2 епизода. :icon_sunny:  Беше свежо, леко, забавно и чудесно за разпускане! На моменти се заливах от смях. А и както Дидо каза - наистина е хубаво, че са го събрали в 2 серии, а не разпокъсано на 10. Актьорите бяха сладури големи. Освен лидера на Beast, голямо впечатление ми направи Съл Ги и много ми хареса, както и второстепенните. Останах много приятно изненадана! Дебилче, дай му шанс. ;) Иначе никъде не намерих информация да е правено по манга или уеб. Възможно е наистина историите да си приличат. Ще я погледна тази манга, мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заради Съл Ги смятам да го гледам, достатъчно време мина от "Призрака" насам и ми е залипсвала :)

 

 

EDIT: Приятна детска приказчица, нищо особено, ама ме остави с добро настроение ;) Ролята обаче беше чак малко слаба за тази актриса, макар и главна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си легна в много приятно и затрогващо-нежно настроение от този филм. Много ми допадна.

Мерси на Мел за бг буквичките, щото иначе нямаше да му дойде ред скоро, а определено щях да изпусна една вълшебна и очарователна приказка!  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го по Коледа. Не лошо филмче. Дам ...Питагоровата теорема й свърши работа.

За кралчето математиката е в основата на всичко. Мацката го порази :28558:  :28558:  :28558:  със знанията си, Удари го гръм и заваля... :28558:  дълоочакваният дъжд от любовна математика..

и той й повярва на макс и биде очарован от нея. Любов и математика. :28558: Математка и любов, ръка за ръка...Позитивно филмче, с прскачене във времето.

Едно от доказателствата за ползата от математиката... :28558:  :28558:  :28558: Главните са супер одухотворени, живи, занимателнни. Сладури, заради тях си заслужаваше отделеното време,

пръскаха очарование и в минало и бъдеще време... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми много интересен. Не съжалявам, че отделих 2 часа, за да го изгледам. Главните са сладури и двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много приятно мини сериалче. Кога започна, кога свърши... :D Супер неангажиращо и леко, носещо малки поуки и много усмивки по лицето. Химията между главните си беше на ниво, както и актьорската игра. Историята е интересна и динамична. Тази малката направо като енциклопедия го раздаваше в двореца -

Off Topic

то математика, то земеделие, то анатомия... :D 

Най-съм се смяла на сцената, когато й беше писнало да яде каша и се сети за всичко, което има наблъскано в раницата й, и за тригълния кимбап. А той беше попадна при Краля, който го оприличи на БОМБА :D . 

Макетния нож също заемаше важна роля в целия сериал. :D 

Много забавно мини сериалче, като цяло.

Препоръчвам за разтоварване и позитивно настроение. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...