Jump to content

ASTRO


NyXe

Recommended Posts

За първи път на сцената на M COUNTDOWN с новата песен.~~

Днес бяха номинирани отново за първо място, но малко не им достигна и останаха на второ ~ На завръщането им във вторник на The SHOW също бяха номинирани и пак останаха втори ~

Песента е много добре приета от публиката

[ASTRO - Knock] Comeback Stage | M COUNTDOWN 200514 EP.665

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

ASTRO 아스트로 - Knock(널찾아가) SPECIAL DANCE PRACTICE : TIME TRAVELER VER.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата в предаването  'Hidden Track 2'

Интервюта:

Off Topic

아스트로(ASTRO) 차은우의 장꾸력과 美친 텐션 엠제이가 만나면 생기는일 ㅋㅋㅋㅋ | 하이라이트 | 뮤직 라이브쇼 [히든트랙2]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

차은우의 영어이름은? 웃다가 기절하는 흥부자 아스트로(ASTRO) 영어이름 대공개ㅋㅋㅋㅋ | 하이라이트 | 뮤직 라이브쇼 [히든트랙2

 

 

От тук можете да научите превода на кои са им английските имена:panda-145:

Off Topic

Hearing Cha Eun Woo's explanation, MC Leeteuk pointed out that the ASTRO member had excellent English pronunciations. Cha Eun Woo shyly commented, "I did study abroad in the Philippines for a little bit." What was Cha Eun Woo's English name during his stay in the Philippines? Cha Eun Woo responded that it was Felix!

 

Fellow member Moonbin then boasted, "I also went to an English kindergarten. I'm Jerry." It turned out maknae Sanha had an English study name during his school days too, Chris! When it came Jinjin's turn, MC Leeteuk joked, "You didn't have one, right Jinjin?", but Jinjin said, "No, I did! I was Steve. I swear!"

 

ASTRO's oldest member MJ didn't want to be left out, as he remarked, "I had one that I used from time to time too. Sebastian... My English teacher, Mister Kim, was it? Gave it to me," causing laughter. Finally, Rocky added on, "My English name was Philip." However, Rocky stressed that he was not able to reveal what English tutoring school he learned from, causing even more laughter!

 

 

아스트로(ASTRO) – Knock(널 찾아가) | 하이라이트 | 뮤직 라이브쇼 [히든트랙2]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

아스트로(ASTRO) 히든트랙 1위곡- You’re my world | 하이라이트 | 뮤직 라이브쇼 [히든트랙2]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пак бяха номинирани на MUSIC BANK и адски малко точки не им достигнаха ~

Днес нямаше Music Core.

Любимото ми :panda-145:

[릴레이댄스] 아스트로(ASTRO) - Knock(널 찾아가) (4K)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е последния ден от промоциите на момчетата от ерата на Knock. Дано вземат тропито на Inkigayo от днес~:panda-145:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[ASTRO PLAY] 'Knock(널 찾아가)' 우리 컴백했어요 EP.1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[1stLook Behind] 아스트로(ASTRO) 화보 찍으면서 뛰노는 영상! 퍼스트룩 커버 촬영 브이로그 VLOG

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванат в крачка...

Fantagio потвърждава, че Cha Eunwoo е посетил Itaewon през периода на социално разстояниена 25 април, но не е посетил мястото, където е открит потвърденият случай на COVID-19. Той е тестван отрицателно за COVID-19 .

Посещението в това заведение от някои звезди от дни го развяват обаче.

Диспач развя наколко имена и сега компаниите се извиняват.

Досега Big Hit Entertainment, Pledis Entertainment и Fantagio Entertainment направиха изявления за съответните си идоли. Сега чакат и SM Entertainment за Jaehyun.

:click:  :click:

 

Редактирано от skofiild
Прикриване на пост от туитър...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук да кажа --- Ехххх супер ме е яд... Защо ходят напред назад точно в такава деликатна за всички ситуация....Въййй ядосах се :D .. Всички са правили глупости ..

До такава степен анти феновете се организираха , че започнаха да правят хаштаг Astro DISBAND в туитър....

 

Ето какво беше нареждането им в музикалните предавания през седмицата::panda-145:

The Show: #2  // Show Champion: #1Trophy  // M Countdown: #2  // Music Bank: #2  // Inkigayo: #7

В последния брой се надявахме да сме в по челни позиции и предаването ни изненада като бяха сложили Astro на 7-ма позиция. ~

 

Клипът вече има над 10 000 000 гледания ~

Oфициално видео за ELLE .

[ENG,INDO,JPN SUB] 파워 청량돌 아스트로의 저세상 텐션 미션엘파서블/Mission Ellepossible with ASTRO I ELLE KOREA

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cha Eun Woo се извини лично...

Здравейте, това е Cha Eun Woo.

Първо се извинявам, че предизвиках притесненията на толкова много хора поради небрежните ми действия.

По време, когато все още има много здравни работници и цивилни, които се борят да преодолеят COVID19 заедно, за някой като мен, който дори участва в „Thanks Challenge“, да наруши предпазните мерки за социално дистанциране и да излезе толкова самодоволно в ресторант и бар в Itaewon с мои познати, това не беше наред и дълбоко размишлявам върху моите действия.

Искрено се извинявам към толкова много хора, които са ме гледали досега, и към феновете, които винаги са ми се доверявали и са ме развеселили, за това, че ги разочаровах. Съжалявам и за моите членове, служителите на нашата компания и за всички около мен.

Много хора ми изпратиха любовта си, която аз ценя и затова ще работя усилено, за да стана човек, който може да мисли и да действа толкова разумно. За пореден път се извинявам, че предизвиках безпокойство и притеснения. "

:click:

EYWm-GEi-Uw-AAr2cp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мооnbin ще участва в ново реалити Six Ventures цъъък

Излезе втори епизод. Първият епизод съм го качила на 17-ти май и има превод, така, че очаквайте скоро и този да има ~

[ASTRO PLAY] 'Knock(널 찾아가)' 우리 컴백했어요 EP.2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...