Jump to content

ASTRO


NyXe

Recommended Posts

Хубава ли е?

Аз по-късно ще я чуя. Но танцът им в BE ORIGINAL ще е убиец.

/Като при всички, обичам я тази поредица/.

 

Ето го Moon Bin в канала на GEMS в YouTube, готви човека..

IDOL COOKBANG | ASTRO

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участията на групата в музикалните предавания през тази седмица..

[ASTRO - All Good] Comeback Stage |#엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.705 | Mnet 210408 방송

 

[ASTRO - ONE] Comeback Stage |#엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.705 | Mnet 210408 방송

Off Topic

 

 

 

Interview with ASTRO(아스트로) (Music Bank) | KBS WORLD TV 210409

Off Topic

 

 

 

ASTRO(아스트로) - ONE (Music Bank) | KBS WORLD TV 210409

Off Topic

 

 

 

ASTRO(아스트로) - ONE @인기가요 inkigayo 20210411

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ASTRO ще вземе участие в 2021 Busan One Asia Festival.

Събитието ще се проведе от 6 до 9 май.

Другите участници ще бъдат NCT DREAM, THE BOYZ, WEi, Super Junior, MAMAMOO, PENTAGON, ENHYPEN, Lovelyz и Kang Daniel.

Ez-YZMa-EVc-AEYj-V6.png

 

Cha Eun Woo изглежда безупречно в последната си фотосесия с Esquire и Montblanc.

Той споделя, че все още има много неща, които би искал да покаже като личност и като член на ASTRO.

Ez-YRDV0-Vc-AAHKY6.jpg Ez-YRGBr-VIAMZm-PC.jpg

 

Още снимки

 

Добавям..

Relay Dance от момчетата.

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кача участията на групата в музикалните предавания..

Първо от миналата седмица, от 13 до 18 април..

 

ASTRO, All Good (아스트로, All Good) [THE SHOW 210413]

Off Topic

 

 

ASTRO, ONE (아스트로, ONE) [THE SHOW 210413]

 

[사소한 대결] 아스트로 MJ X 윤산하 [THE SHOW 210413]

 

Uncommon 강습소] 아스트로(ASTRO) 문빈X진진X라키 [THE SHOW 210413]

 

 

Спечелиха трофея през този ден..

 

ASTRO(아스트로), THE SHOW CHOICE! [THE SHOW 210413]

 

Off Topic

 

ASTRO(아스트로), THE SHOW CHOICE! (Non-edited ver.) [THE SHOW 210413]

 

 

Останалите..

Off Topic

 

[Show Champion] [COMEBACK] 아스트로 - 원 (ASTRO - ONE) l EP.390

 

[Show Champion] [COMEBACK] 아스트로 - 올 굿 (ASTRO - All Good) l EP.390

 

[Show Champion] [챔피언송] ✡아스트로✡ 앵콜 Full ver. (그런데 이제 응원법을 곁들인...) l EP.390

 

Show Champion] 봄을 선물할 아스트로의 벚꽃 엔딩 요정은?!♥ l EP.390

 

 

[ASTRO - ONE] KPOP TV Show |#엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.706 | Mnet 210415 방송

 

 

ONE - 아스트로(ASTRO) [뮤직뱅크/Music Bank] | KBS 210416 방송

 

 

[쇼! 음악중심] 아스트로 - 원 (ASTRO - ONE), MBC 210417 방송

 

 

ASTRO(아스트로) - ONE @인기가요 inkigayo 20210418

 

 

Момчетата с наградата от THE SHOW, пеят из коридорите, забавлявата се..

[자축 라이브 4K] 아스트로(ASTRO) 앵콜 ONE해요?

 

И от тази седмица до днес, 20-22 април..

 

Off Topic

 

ASTRO, Self PT (아스트로,셀피티) [THE SHOW 210420]

 

ASTRO, Self PT Full ver. (아스트로,셀피티 풀버젼) [THE SHOW 210420]

 

ASTRO, ONE (아스트로, ONE) [THE SHOW 210420]

 

 

[Show Champion] 아스트로 - 원 (ASTRO - ONE) l EP.391

 

 

Днес M COUNTDOWN не се излъчи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата в списание Elle /в линка може да видите и страхотната им фотосесия./

ASTRO споделя какво е важно за тях, как искат да бъдат запомнени и др.

В интервюто за фотосесията ASTRO говори за издаването на последния им албум „All Yours“. Cha Eun Woo изрази своята благодарност, че фотосесията с марката дрехи Vibrate включва червени, сини и лилави цветове, за да съответства на концепцията на техния албум. Той сподели, „Този албум има версията ‘YOU,’ ‘ME,’ и ‘US,’ а тази фотосесия има червен фон, цветни реквизити, син диван на заден план и лилави цветя, така че докато снимаме, ние се зачудихме: „О, целенасочено ли са се насочили към това?“ и се забавлявахме още повече. “

Cha Eun Woo спомена, че се радва на фотосесията, тъй като Vibrate е марка, известна с шапки и деним, които вървят добре във всяка ситуация, като например когато отивате на летището или стайлинг за ежедневието.

Sanha говори за снимката, на която той носи дипломна шапка за тийзъра на албума. Той сподели: „Исках да изобразя чувството да ставам възрастен, след като дебютирах на 17 години [по корейски изчисления] като най-младия член на ASTRO. Сега мога да покажа много различни неща в сравнение с преди. "

Когато интервюиращият похвали Sanha за смелите му пози, Sanha отговори: „Радвам се само да чуя това. Дали защото съм остарял? Подобно на заглавната песен на нашия албум „ONE“, бих казал, че ученето е най-важното за мен. Не мисля, че всеки може да бъде перфектен. Ето защо мисля, че би било добре да живеем живот, докато мислим да научим силите на другите, когато се срещаме с хора. " 

Moonbin сподели, че обикновено се радва на стила на шапката, която е държал във фотосесията. Той коментира: „Не следя тенденциите и съм по-пристрастен към елементи, които съвпадат добре с нищо. По отношение на мислите си за петата дебютна годишнина на ASTRO, Moonbin сподели: „Всеки момент след дебюта ни се чувства като„ младост “. Има всички емоции, които изпитвах заедно с членовете и дори сега изпитвам различни емоции. Докато правим завръщане, се чувствам по-жив. Можем спокойно да се наслаждаваме на сцената повече, докато опитът ни се натрупва в сравнение с миналото и се чувства, че можем да направим всичко сега.

Относно облеклото за фотосесията, MJ сподели: „На сцената носим разнообразно облекло, но беше хубаво да носите деним от Vibrate’s в такава секси фотосесия като тази.“ Когато го попитаха как се чувства на сцената заедно с членовете, MJ сподели: „Подобно на заглавната песен„ ONE “, за която питахте по-рано, мисля, че единственото важно нещо е щастието. Днес съм щастлив. Още по-смислено е да бъдете заедно с членовете. Щастлив съм през дни като тези, когато не се тревожа, чувствам се малко по-спокоен и намирам щастие в малките неща. "

JinJin сподели мислите си за това, че са наречени идоли както с освежаващи, така и със секси чар. Той обясни: „Харесва ми думата„ освежаващо. “Това означава, че им даваме енергия, която се чувства добре, докато си мислят:„ Радвам се, когато ви гледам, момчета. Чувствам се освежен. ‘Ако добавите сексуалност на всичкото отгоре, чувствам, че имам всичко.”

JinJin коментира, „Това, което най-много чувствах в наши дни, е, че ако не направя нищо, нищо наистина няма да се случи. Ето защо искам лично да се справя с повече предизвикателства и искам веднага да приведа мислите си в действие. Така че това завръщане е резултат от опитите ми за правене на рап и още експериментални неща на сцената. "

Rocky разкри, че се е насладил на запазената марка на Vibrate в модерната им дънкова линия. Той сподели: „Беше забавно да изобразявам различни стилове. Беше интересно да опитам нещо ново. Харесва ми този момент и как изглеждам в момента. "

На въпроса как иска да запомнят ASTRO, Rocky споделя: „Може да е неудобно да се каже това. Първо, започнахме да искаме буквално да бъдем звезда като смисъла на ASTRO, както AROHA и хората мислят за нас, и аз искам да утеша хората като група, която остава в спомените им поне малко . Подобно на това как хората гледат нагоре към нощното небе, когато са уморени, аз искам ASTRO да остане като специален приятел в живота, който дава комфорт като звездите на нощното небе. "

Rhuni.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плейлист с всичките клипчета и излезли епизоди от "UNBOXING w/ JINJIN & KINO".

 

И последният засега епизод, излязъл преди няма и час..

If We're Together, I'm All Good! Want to Go on a Drive? Decide Now, DO or NOT?! | UNBOXING Ep. #8

 

И също..

[TEASER] 아스트로 SPACE FORCE A : SECRET GOLDEN BOWL

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cha Eunwoo ще проведе онлайн фен среща "2021 Just One 10 Minute -Into You-" на 4 юни.

image.jpg

 

А преди старта на 2021 FW, спортната марка O'NEIIL обяви, че той ще бъде техен представителен модел.

 

Днес в 16 ч наше време ще имаме премиера на ето това..

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешния епизод на “The King Of Mask Singer”, във втори кръг участникът на име Unfilial Child Cries бе елиминиран и свали маската си.

А под нея се криеше основния танцьор на ASTRO, Роки.

Роки каза: „Мечтата ми е да стана всестранен артист. Мога да рапирам и да продуцирам музика, но искам да покажа на хората, че мога и да пея. ASTRO е доста известен, но искам да направя името ‘Rocky’ по-добре познато. Чрез „The King of Mask Singer“ исках хората да чуят името Роки, дори и само за секунда. “

В предния епизод, когато бе показан първи кръг на участието, той изпя COOL’s “All for You” със “Scratchback”, а във втори кавър на „Hold My Hand“ на IU.

В Twitter Роки написа: „Благодаря на продуцентския персонал, който ми даде шанса да се появя в„ The King of Mask Singer “, и благодаря на персонала на агенцията, който ми оказа голяма подкрепа! От сега нататък ще стана още по-готин Роки. Това беше наистина добро преживяване! AROHA! Пеех, докато мислех за вас. Обичам ви."

 

 

Източник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асоциацията на производителите на развлечения в Корея (KEPA) пусна нова версия на „“NOW N NEW”“, песен, която първоначално беше издадена през 1999 г. с посланието, че всички трябва да сме едно със семейството, приятелите и съседите си, за да създадем бъдеще на надеждата. Тя беше изпята от най-добрите певци на времето, за да утеши гражданите, страдащи от финансовата криза на IMF през 1997 г.

Новата версия „“NOW N NEW” 2021“ е направена с надеждата да се преодолее настоящата пандемия COVID-19 и се пее от Doyoung от NCT, Seulgi от Red Velvet, Baek Ji Young, Eunkwang и Changsub от BTOB, Hyunjae от ТНЕ BOYZ, Minyoung от Brave Girls , MJ на ASTRO, Kim Jae Hwan, Ha Sung Woon, 10cm, Insooni, Ock Joo Hyun, Park Bom, g.o.d’s Kim Tae Woo, Hwang Chi Yeol, Golden Child’s Y, Tiger JK, Bizzy, WEi, Lovelyz’s Baby Soul, Weki Meki’s Suyeon, Rocket Punch’s Suyun, MOMOLAND’s Jane, JooE, and Ahin, DRIPPIN’s Cha Jun Ho, PITTA, Kim Jo Han, Letteamor, Dreamcatcher’s Siyeon and Yoohyeon, Sinchon Tiger, IZ, WAX, Lee Sang Min, Cheetah, Teo и TRI.BE.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...