Jump to content

Recommended Posts

Сериала до 4 епизод, много ми харесва. От много време насам търся точно такъв сериал, фантастика и сюжета да се развива в училищна среда. Актьорския състав... просто не мога да си спра лигите   :wub:  Lee Hyun Woo от To the Beautiful You ми остави голямо впечатление и ми е един от любимите актьори. Там беше някакъв сладичък и невинен, а тук е... GOD, JUST KILL ME *---*. Hong Bin не е един от най-добрите актьори, но се старае. Имаше моменти в който ми идваше да го шибна, преклено много се хвали с позицията на "баща" си, разглезено богаташче, но все пак ми допада. От както се сприятелиха с Lee Hyun Woo (Yoon Shi Woo) са ми много сладки, но тепърва започва всичко. Явно ще има любовни триъгълници, четириъгълници и много други ъгълници (направо час по геометрия  :D ) и нямам търпение за тях *О*.  За момичетата мога да кажа, че много ми харесват, особено Ариел (момента, когато не помниш името на актьора ХД)  с този специфичен глас ще я запомня като актьор и визия, иначе историята около нея и баща й... ами такава няма до сега, но да се надявам да изяснят някой неща защото става миш-маш. За Хана (дъщерята на директора) ми е някаква потайна, не показва много чувства (освен влечението й към "моя Ши У"). прекалено много се използва правомощията на баща си и го моли за всевъзможни неща, но все пак тези момента си имат и сладка страна. 

Редактирано от Александър
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от най-сладките филми на света!! ♡♡♡ Вече се нареди сред любимите ми драми ♡ Дано да продължава все така! Сун Док и Юн Ши У са толкова сладки заедно, че просто полудявам от вълнение и радост когато комуникират хахаха!! ^^ Моментът когато Сун Док срещна Ши У пред колата на този, който му предложи договор и научи, че си тръгва от училището, беше супер сладък!! Сун Док се разочарова, но го поздрави.. ㅠㅠ хък... И козирува хахаха!! ^^ А когато Ши У се върна и и каза, че остава и превърза ръката и~~ ууаааа~~~ толкова беше сладко!!! ㅠㅠㅠㅠ^^
А пилешката каска е легендарна хехехе!!! ♡

 

 

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpglarge.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpglarge.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

 

large.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, браво на русокоското. :D Ма тя и Ариел не се дърпаше много. Искаше ми се да има повторение на сцената, ама нейсе. Явно ще трябва да почакаме още до следващото "включване". От началото си знаех, че Хонг Бин ще го играе втора цигулка и ми е жал за него и затова предпочитах да е на мястото на главния, ама уви. Но вместо да се пъне и мъчи дето не го искат, да вземе по-бързо да се ориентира към "дъщерята" на директора. А русокоското с тази нова фризура съвсем ме изненада. Тъкмо бях започнала да му свиквам на русото и айдее черно.  :D Интересно, че разкриха кой го е спасил, като дете. Последният човек, който очаквах да бъде...

 

бащата на Ариел!?  :huh2:  Определено ме изненадаха, а и почвам да си мисля, че човекът май не е сляп, а само се преструва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blue Moon, аз пък бях почти сигурна, че е точно бащата на Ариел. Може би заради това, че е против училището. Ариел каза, че се крие от баща си. При положение, че той няма взимане-даване с училището, а го мрази, значи знае нещо. А все някой е спасил айдълчето, защото ги даваха едновременно със сестричката. По метода на изключването към 7-8-ма стигнах до извода, че е точно бащата на Ариел. На моменти сама се учудвам от себе си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo, браво на теб. :up: Хаха, значи аз много бавно загрявам. :D  Все си мислех, че бащата шикалкави за слепотата и има нещо скрито-покрито при него, ама грам не се досетих, че той може да е измъкнал айдълчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не знам дали лъже за слепотата, не съм се замисляла за това. И не загряваш бавно. Просто братовчедка ми гледа по диагонал сериала и трябваше да й обясня нещо. Та покрай това, когато ме пита кой измъкнал айдълчето, се замислих кой ще е. И остана само бащата на Ариел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен филм. Блестящ финал. Изпълни душата ми с надежда и радост за света.

Браво на сценаристите - написали са края с ум и сърце, а не с махмурлийски напъни както е с другите сериали в последно време (и не само в последно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам си аз фентъзитата и като цяло сериалчето ми хареса, особено финала ♡

 

Историята - добре замислена, но не чак толкова добре представена. Имаше епизоди, в които почти нищо не се случваше, героите само се взираха на фона на тъжна музика и тези ретроспекции едвам ги изтърпявах. Можеха спокойно да минат с 10-ина серийки, без излишните му разтегляния и пълнежи. Не ми се мисли какво щеше да бъде с планираните 20 епизода...Но, целият каст беше страхотен! Големи сладури всички и ми хареса как показаха любовта и приятелството между учениците на Мурим. Хуанг Сон А, дъщерята на директора, най-много ми допадна като персонаж, стана ми любимка и ми се иска да я гледам отново^^ 

Оценката ми за драмата е 6/10 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелството спаси света от самия него. Хареса ми фентъзи елемента в сериалчето, жалко, че са малко такива. И аз забелязах аналогиите с Хари Потърчето, хм, приятно ми стана. Надявах се повече паранормални способности или магийки да покажат, ама нейсе... Героите ми допаднаха, въпреки идеализирането. Актьорите - също. Така и не мога изцяло да харесам главния, но в края на краищата момчето ме компенсира с чар и талант. Момичетата май не съм виждала, а са впечатляващи. Seo Ye Ji има много некорейски глас, плътен и нисък в разрез с ширпотребата и детския си вид. Една корейка се намери да говори нормално и току се стряскам, като я чуя - това ако не е деформация /толкова много изгледани пискливи героини сигурно са ми преобърнали стереотипите/. Силния коз за мен, обаче, се оказа директора на училището, леле, какъв мъж! Може би, защото за пръв път го виждам ми се стори толкова магнетичен? Невероятен поглед и излъчване! 

Една страхотна музикална тема има! 

Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силния коз за мен, обаче, се оказа директора на училището, леле, какъв мъж! Може би, защото за пръв път го виждам ми се стори толкова магнетичен? Невероятен поглед и излъчване! 

 

 

Не си ли гледала Cain & Abel с Джи Соп? Пропуск!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна ми стои на диска, но все нямам кураж да го почна, че ми се струва тежък нещо... Ама сега няма накъде вече, трябва да се поправям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След свежото сериалче реших да гледам нещо по сериозно ,ама нещо не върви .Голема фенка съм на русокоско още като игра футболистчето в "Хана кими " (че не помня цялото име,но почти няма някой който да не помни сериала)... та там беше голяма свежарка с тази заразителна усмивка ... тук нещо мнооо сериозно го раздава ,а иначе на сериала ми се струва ,че нещо му липсва ... са опрай по нататък ,... мисля ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, abador написа:

Браво бре ... мнооо ме изкефи ква целувка изплющя русокоско ...

Гледах този сериал преди време заради Хьон У - много добре се справя!

И драмата е интересна,  запазена е за повторно гледане.

Благодаря за БГ буквичките,на когото трябва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 28.09.2017 г. at 0:46 PM, pencheva_sz said:

Гледах този сериал преди време заради Хьон У - много добре се справя!

И драмата е интересна,  запазена е за повторно гледане.

Благодаря за БГ буквичките,на когото трябва ;)

Да ти кажа и аз заради русокоско го метнах ,че мноо си го тача от как го гледах за първи път като футболистче ... голям сладур .... :wub::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.01.2016 г. at 21:13, debil4e написа:

Това произведение на корейската тв продукция с първите си два епизода директно ми влезе в топ тен на най-лошите сериали ever. Особено на фона на сиренцето...Вярно парите са важни ама това е потресаващо, дори Lee Hyun Woo, Shin Hyun Joon, Lee Bum Soo и Shin Sung Woo няма да успеят да ме задържат. Hong Bin дори в категория дърво не мога да го вкарам, не бях засичала досега някой ето дори не може да върви нормално и през цялото време следи как изглежда отстрани(поза след поза) :blink:  :blink:  Направо се забавлявам да видя колко лошо може да бъде :lol2:

 

На 16.01.2016 г. at 21:28, automatisch.Engel написа:

Защо злобаря, като го дават в близък кадър ми прилича на Ким Хьон Джунг какъвто беше в клипа на unbreakable? Айдола не е актьора, който играеше футболистче в един сериал, в който момичето се правеше на момче? Заместник декана пък мисля, че е Сам от Гана ма беше съм го гледала в предаване abnormal summit. 

  Аз не разбрах почти нищо от тези 2 серии. Какво е това училище? Какъв е този айдол? Защо бащата прати богаташчето в онова училище? Защо мацката не иска баща й да научи, че учи в мориим? Нищо не показаха за историията на героите. Някакви предположения за детето в началото на сериала? Кой от 2мата? 

Сериала мног ми, хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Може би миналото лято се реших да гледам този сериал, след като от известно време знаех за него. Той е изцяло в младежката тематика. Който харесва младежки сериали, ще хареса и този.

 

Особеното в него е, че е опит да направят сериал по западен образец. Още по-точно са се опитали да наподобят сериал на Дисни. И са успели. Ако нямаше толкова много корейци в този сериал, спокойно можеше да сметнете, че е свален от Disney Chanel.

 

От там и интернационалния, актьорски състав. Горе-долу са събрали всеки некореец актьор, който са имали на разположение.

 

Аз лично имам лек проблем с това. Всеки път като видя бял в корейски сериал, се чувствам странно. Някак не са на място и някак изглеждат нереално. Аз самия съм бял, но тези хора винаги ми изглеждат като „бели, които не са точно бели“, ама не са и от другите раси. Изобщо. Сякаш са взети от друга планета.

 

Динамиката на действието не те кара да мислиш по странични въпроси. Гледаш и се наслаждаваш.

 

Spoiler

Разбира се, след като бяха решили мацката да му е сестричка, се отметнаха от идеята си да има любовна история между тях и в крайна сметка, напълно нелогично двете двойки се размениха в името на драматизма. Но това е бял кахър. Далеч по-големи, сценарни завой сме виждали в името на зрелището.

 

Понеже е детско филмче, няма да обръщаме внимания на разни безумия, като отвесния връх, който го качваха, като вървяха по равнина. Пълно е с такива неща, които не се вписват никак. Но реализмът не е нещо целено при подобни сериали. Което ме подсеща, че то самия връх беше рисунка и си му личеше. Въобще специални ефекти да искаш. Пълно е.

 

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...