Jump to content

To Be Continued (2015)


Recommended Posts

To+Be+Continued_BG_poster_version02.png

 

 

TO BE CONTINUED

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ:
Когато мечтите станат реалност 

 

Страна: Южна Корея

Година: 2015

Жанр: романс, комедия

Епизоди: 12х15мин

 

Превод: NyXe

Прогрес: 8/12

 

:forumes: 

 

:essub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря,че сте се захванали с тази уеб драмичка,Харесва ми като цяло,много  е приятна  забавна,Чрез нея научих за самата група и колко са сладки момчетата,Благодаря ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, да знаеш, че Роки съм си го заплюла, въпреки че и Ем Джей ме кефи :D

Току що изгледах епизодчето,тъкмо стана итересно накрая когато Ън У тръгна към другите и свърши,Иначе да сладък си е Роки и ти си го отстъпвам,по ми си допада Ън У,като цяло визия и ролята му,Забавни и сладки са иначе всички, :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ън У ми е най-голямата пръчка в сериала :> Винаги една и съща муцка, независимо дали е щастлив, нервен, изумен и т.н. :) Роки има такива движения, чееее направо е радост за окото. Ем Джей е супер голяма шматка и веселяк :>>> Сладури са големи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да права си за Ън У а и ролята му  е една малко монотонна,непукист,А за Ем Джей,той едно че е очарователен второ,че ролята му е една от най забавните и да на моменти в нея е леко глуповат(без обиди разбира се)Роки наистина адски много добре танцува и хубави движения прави,както и Бин,за сладкото малко макне Сънг Ха малко го дават,но и тй си е леко ''глуповат'',зарибих се с неговият израз ''есенеска'' :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...