Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Another Parting

Нетипична раздяла

Страна: Южна Корея

Алтернативно заглавие: Some Kind of Goodbye / What Kind of Goodbye
Година на излъчване: 17.02.2014 г.
Жанр: драма, фентъзи, романс

Епизоди: 5 x 10 мин.
Режисьор: Won Tae Yeon

Субтитри: английски, руски и български

Участват: Seo In Guk, Wang Ji Won, Choi Dae Hoon и др.

Резюме: История за мъж и жена, които се срещат в последните мигове от живота си.

Те споделят един много специален ден...

Гледай онлайн с английски субтитри

:essub:

Свали с :subs: :click:  :click:

Гледай онлайн с :subs: субтитри:  :click:

С английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

Този мини-сериал, ми напомня на мини-сериалчетата от рода на: ЕXO живеят отсреща и Рицарят на мечтите. Не разбирам смисъла на подобни къси серии. Не е като да са нямали време, или техника, или пък актьори. Защо са го направили толкова късо - какво целят? Ако трябва да съм честна, за мен, Рицарят на метите е реклама на GOT7 /с всичките джунджурии за продан покрай филма/, EXO е реклама /или тестване на възможностите/ за EXO. Пък и макар с много кратки серии, те си бяха с достатъчен брой епизоди. Този сериал, обаче, какво рекламира, Seo In Guk  ли?  Смисълът се разбира лесно -

тя се срещна със себе си, промени съдбата си, взе правилния избор, получи втори шанс.

Но това е тема, която можеше да бъде разказана спокойно и в 16 пълнометражни епизода. Подобен сюжет не е нов или уникален. Изобщо не схванах смисъла, да бъде разказано в кратко сериалче от по 10-15 минути /пет, от които е въведение и надписи/. :) Каква е тази мода да се правят сериали с дължина на реклама, аз ли не разбирам, някой да обясни моля?