Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

В съня си Сол беше много красива.

Харесва ми сериала и се надявам на бързо разбулване на тайната на Ин Хо. Предпочитам го пред Сънбето, по-емоционален и по-естествен ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Им Хо ако просвири, накрая ще излрезе хепиенд... Сол и Сънбе наистина са лика-прилика по дървеност. Тя се бори с целувките, той не умее да се държи свойски и свободно с никой,само пази дистанция,както подобава на принц... Сладки са.

Като минус на сюжета, много ме дразни как, който и да е пълен кретен, щом срещне сънбето прозорливо му обяснява колко е фалшив. Дистанция и фалш са различни неща. Т.е. не е като сънбето да се тупа по гърба с всеки и да им вика че е народен човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е maira, и аз затвърдих твоето мнение след изгледан и 8 епизод, откровението на Ю Джунг като си пийна, че в училище всички са го мислели за балама обясни доста неща за неговата гледна точка. Винаги си пази гърба, а Сол е изключение за него.

И целувката този път беше един път, браво на сънбе. :yes:

Имитаторката на Сол и другия комплексар само допълват картинката, сънбе явно се е нагледал на такива хора, но Сол тепърва се сблъска с тях и после ще се чуди, от къде и е дошло. Хаха фалшивата Сол даже вече негодува ооо каква е груба Сол, груба ли?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз симпатизирам на Ю Джунг и се надявам накрая да останат заедно със Сол. Сънбе със сигурност си има още причини за поведението си. Не му е било никак лесно.

 

Почвам да се дразня, че така студени и дървени ги карат да се държат един към друг. И Сол ми иде да я плесна, задето постоянно си затиска устата. Явно наистина ще има нещо като "кратка раздяла" - поне от превюто на следващия епизод ми се стори така. И Сол започнаха да я превръщат в супер глупава, дървена и наивна. В мангата определено не е такава. Файтинг, Ю Джунг!  :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледам това и старият японец в главата ми прицъква с език, пушва и казва заразително неща като "Нацкашии нааа"...

Колко мъничко това, което се случва на филмчето, а колко боли, когато си в трети курс... или колко радва. Пенка копира стила ти. Верка гледа мръсно и пита - Защо си такава? А? Защо не си онакава? ... И колко сладко (не) се спи след някоя първа целувка. И искаш да си добър човек и да помагаш на всички, да бъдеш добър приятел и истински про един ден...  още не знаеш какво ще се случи, но трябва да е много хубаво, нали? 

Добре е направено сериалчето, макар че Сол е по-наивна и отстъпчива от вкуса ми, сънбето - твърде бавен на моменти, а Ин Хо много вряка. И какво. Харесва ми как простичко разказват историята, а поученията са далеч назад. Не се опитват да разкажат поученията си на фона на някаква си там история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да, да добавя и аз, че Ин Хо е доста по-пасивен отколкото очаквах /Ин Ха му взема парите от ръцете, а той абсолютно нищо не и казва и си трае/, стилът му и мен не ме кефи, ядосва се, ама нищо не прави.

Ни напред, ни назад, той всъщност разговора в началото на 8 серия беше показателен. Иска ли да продължи с пианото или не. Точно го закова Ю Джунг, няма средно положение.

Май Ин Хо и Ин Ха са му обеца на ухото, за приятелства, добри дела и последиците от тях. Особено Ин Ха е нямам думи.

А иначе и аз мисля, че ни загатват за раздяла в 9 еп. Няма начин просто, твърде често се разминават.  Ю Джунг всеки път иска да се увери, че чувствата са взаимни, не си обявява добрите дела и всъщност почти нищо не споделя. Основното  разминаване идва от там,  че няколко пъти си обещават да си казват всичко, а Сол не му вярва. Приема го, но не му вярва, а той точно на това се надява сякаш, да вярва в него и нарочно всеки път дълбае или пък премълчава, за да се увери, че тя е с него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе и аз мисля, че ни загатват за раздяла в 9 еп. Няма начин просто, твърде често се разминават.  Ю Джунг всеки път иска да се увери, че чувствата са взаимни, не си обявява добрите дела и всъщност почти нищо не споделя. Основното  разминаване идва от там,  че няколко пъти си обещават да си казват всичко, а Сол не му вярва. Приема го, но не му вярва, а той точно на това се надява сякаш, да вярва в него и нарочно всеки път дълбае или пък премълчава, за да се увери, че тя е с него.

Сол се чувства объркана според мен. Ю Джунг излиза с нея, но сякаш в бъдешите му планове момичето не съществува. 

На мен като цяло Ин Хо по ми харесва , не скрива мислите си не е потаен като  Ю Джунг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то, щото бъдещите планове на Ин Хо са изцяло съобразени със Сол... И той все  я ухажва и й показва, че иска да е с нея - нали си няма никакви свои проблеми. И само Сънбето им пречи...

Надявам се да не разделят Сънбе и Сол, а да им дадат възможност да се развият и научат на доверие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да е несериозно да обявиш къде що имаш познати в университета: Да, имам връзка със Сол, тя ми е приятелка :) ,  да се срещнеш с мама и тати и да се представиш официално като гаджето на дъщеря им и още и още всякакви други жестове, то определено Ю Джунг  направи всички стъпки в тази посока, почти не остана нещо за обявяване. За бъдещи планове не знам, но настоящите определено винаги започват със Сол, Сол, Сол...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам 7 епизод и ми се прокрадва една налудничава идея... възможно ли е Ин Ха да е уредила счупването на ръката на брат си? :nunchako:  :blink: Много злоба и гняв има в това девойче. 

 

Образът на Ин Хо ми е толкова объркан и нелогичен, че чак ми простее. Колкото и да си импулсивен, обиден, наранен как пък ще зарежеш нещото, в което имаш талант и ти обещава бляскаво бъдеще, ей така... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво сега? Седим и чакаме. Това най го мразя. Всичко е много симпатично и предвидимо, т.е. - житейски вярно. Девойката е много мила, добронамерена, уж не е глупава,но доста объркана. За мен съмбе-то е в категорията "У нас свестните смятат за луди". Харесва ми този персонаж и му съчувствам, защото май е самотно влюбен. Ин Хо ми е плосък и измислен образ. Хубаво свири на пиано, но да бяха намекнали поне защо една травма (която очевидно не е фатална) го е отказала от музиката! Всички момичета (без Сол) ме напрягат и изнервят - приятелки, съперници, недоброжелателки - всяка с щампата си.   Да видим сега как ще завъртят драмата и дано не разделят за дълго двойката, че таман след два месеца и половина Перфектният успя да целуне любимата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми минава мисълта, че може би сестрата е виновна за травмата на Ин Хо. Девойката е абсолютен егоист, няма никакви скрупули и доста успешно манипулира брат си използвайки чувството му за вина.

А Ин Хо го разбирам за отказа му от пианото. Когато си бил изключителен в нещо и загубиш способността си да си перфектен е възможно това да те срине. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 A може би, Перфектният, не е бил толкова перфектен, а пианистчето- да.Дори, както видяхме, беше неуправляем от учителя по пиано, в гениалността си, в която вярваше и доста избухлив.За мен са двама комплексари- единият летял в небесата и се оказал приземен , а другият, неполучавал обич и искащ да е перфектен, за да блести и я получи и оттам смятам е конфликта им.И изведнъж, някаква парцалка не го забелязва всемогъщия, което го амбицира.Друг въпрос, че може и наистина впоследствие да се влюби.Сега заради нея, пак в борба- приземеният ще се мъчи да възвърне позиции, а другият да ги отстоява.Колкото до това, че я представи навсякъде и се яви пред домашните и- още един пример, за комплексарщина- маркира си територията, за да си "начеше крастата"И така ще избиват комплексите и ще се променят, но доколко ще видим.Само дето, Пепеляшката е толкова отнесена от вихъра, че не реагира адекватно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, много е логично това, което казваш, но аз съм склонна да повярвам в искреността на Перфектния, че в тълпата еднакви е открил момиче, което прилича на него, а от там и интересът му, който преминава в любов. Колкото до Ин Хо, не мисля, че той има характера да бъде изключителен пианист. Както се казва: "Не става само с талант, трябва и акъл" (характер). Големите музиканти често са и големи егоисти, които подчиняват целия си живот в гонене на съвършенството. Но да приемем, че корейските сценаристи ни представят някакъв по-специален случай, изключение от обичайното. Изобщо, в този филм се прокрадва една революционна за корейското мислене идея: на фокус са различните и зрителските симпатии са за тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм съгласна с разсъжденията на Лавандула, без частта "да си начеше крастата".

Това в училище наистина беше маркиране на територия и то напълно целенасочено, за да са наясно всички, защото Ю Джунг си има на идея какви са, но представянето пред семейството мисля, че не беше в тази категория, дойде му отвътре, така мисля аз.

И подаръкът часовник, на който толкова се зарадва и търчането напред назад, за да се срещнат не са вече в графата Чакай да те завоювам, има и чувства и то доста силни, от тия дето те карат да правиш неща без да вкарваш грам умисъл, а защото искаш да си близо до нея, да сте заедно.

p.s. Ами целувката на пейката и нея ли да приема като надпревара с Ин Хо...не мисля. беше си истинска. от него за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "да си начеше крастата", имах предвид его то му.Та той такова парадиране направи- показа просто на всички- "МОЕ- не пипай"!. Най-вече заради пианиста,който непрестанно е в ресторанта, има чар и се харесва на хората, настоя да се представи на  родителите, не че така му дойде.Та, начеса си егото- " изпреварих го, показах кой съм".Не случайно изтъкна и положението си, за да получи възхищението и подкрепата на корейските типични бедняци, искащи за щерката-златна рибка(бащата не е точно такъв, но той нямаше как да знае).Така води по точки, за родителите, пред наемния работник.

Лично аз, го предпочитам за Пепеляшката, понеже ще я накара да се оцени и расте, пред музиканта, дето се самосъжалява и я обгрижва, но  това обгрижване не води до прогрес за нея,най просто казано.

Колкото до чувствата- може би, а както и преди писах- всеки си намира майстора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той, където и да иде винаги си върви с табелката Принц, такъв му е статуса, от това не може да избяга...но нали знаеш, че Сол не го възприема така и това му допада на него.

Не мисля, че пред родителите на Сол целта му беше да парадира с нещо, но това е моята гледна точка, това че е богат си е факт, а тати отвори темата, той какъв е и какво е семейството му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Беше принуден от директните въпроси на бащата. Би било нелепо да излъже. А "маркирането на територия" изключва ли истинските чувства? Точно обратното: обичам я, моя е, искам я само за себе си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За любовта, няма как да сме сигурни съвсем на този етап, но това, че влезе преднамерено да се запознава, понеже съперникът трупа точки непрестанно в ресторанта и пръска чар, за мен е факт.Той го наблюдава достатъчно дълго, за да прецени ситуацията и да вземе това решение и ни го показаха, смятам,  съвсем ясно.А директните въпроси му бяха добре дошли.Те са си типични за корейците, пък и по принцип, което също няма как да е изненада за него, нямам спомен до сега да не са били задавани при среща със семействата.

Аз се чудя, защо никой не коментира, подбудителството, което направи към навлека и историята със СМС -сите от телефона на сестрата, при  толкова явна за вас любов и добродетел.Това го вмъквам , в подкрепа на тезата, че при него няма случайности- всичко е премислено и преценено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пичът е налапал въдицата и вече не е само, "коя си ти, че да ме пренебрегваш". Вижда се колко усилия полага да не се очерни пред девойката, а пиянската сцена беше показателна колко много се надява тя да не го разочарова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...