Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

В 5 еп. почнаха да топят ледовете, а в 6 еп. и на гаджета взеха да заприличват :D .

Много сладки срещи на Ю Джунг и Сол, гугутки мамини сладки :wub: . Особено ваденето на телевизора беше голямо попадение :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кухата лейка /сестрата/, много ме дразни с това преиграване, нацупените криви устни и гърбавата кривутеща се стойка - как изобщо я харесват мъжете с тази стойка и неестествени гримаси, просто не знам?!?!!! Това, което се чудя е, какво точно я свърза с бащата на Сънбе-то? Защо той така я отглежда и обгрижва? Някой знае ли? Странно ми е, че бащата толкова държи на Инхо и сестра му, но никой никъде не обяснява какви са им взаимоотношенията и връзките? Не са семейство - иначе щяха да му казват "татко". Тогава какво са?

За Сънбе-то мнението ми продължава да е негативно /не за актьора, а само за образа, който играе/, аз все си виждам психо-то в него и това е. На моменти като му прекипи и маската пада - тази безизразна студена физиономия ми въздейства силно. Отлично играе актьорът! Според мен ролята много му отива. Справя се отлично и ме държи в напрежение, интересен образ е.

Сол, горката, е толкова задръстена, че вече съм я отписала...гледам я само за фон и пълнеж. То бива наивност, бива отстъпчивост, бива глуповатост, но чак пък достойнство няма ли, та поне веднъж и тя да "тропне с крак"? Ще видим дали образа и няма да претърпи някакви промени в бъдеще.... Искам ми се да я видя тя "да командва парада" накрая! А дано....

:) Като цяло харесвам сериала! Действието е бързо, харесва ми темпото. Забавните моменти също са много свежи.

Любовният триъгълник не мога да го почувствам като такъв.... Според мен Инхо се държи приятелски със Сол, а не като влюбен, така че още ми е слабо присъствието му като част от триъгълника. Ще ми се да е по-активен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ин Хо и сестра му са внуци на професор, който бащата на перфектния много уважавал. В сериите от тази седмица се разказва тяхната история там лелята и т.н даже с точност - 5 епизод. Мен ме издразни как ще спите в една стая и ще се харесвате и няма да легнете заедно да се погушкате и заспите заедно - корейска му работа. И как си закри устата с ръка ;х. Аз не мога даже да помисля, че в днешно време има хора , които поне веднъж не са си представяли как се целуват с момчето/момичето, което харесват. Много са ми дървени едни такива, не казвам да се нахвърлят един на друг ама поне можеше да се гушнат най - малкото. Ин Хо е голям образ цепи мрака. Мен много ме кефи как ги нарежда ;д 

  И защо ли си мисля, че Перфектния в крайна сметка няма да го изкарат толкова лош и психо. Ще му намерят някакво обяснение за действията, там някаква детска травма ли ще е или друго клиширано нещо и хепи едн. ;д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Белият мисли, че Ин Хо ще издуха супата... / А за онези които не гледат мечоците по супер седем покрай малките деца наоколо:

И maira мисли, че на финал ще изберат по-богатия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ин Хо влияе добре на Сол. Благодарение на него успя да каже на асистента, че работата не може да се приключи до края на деня. Сол е наивно момиче, което само работи и учи, а богатото момче вкара смут в душата й. Предпочитам Ин Хо, някак си успява да я моделира. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държи ми интереса още, но-  Пепеляшката, от която очаквах повече, ме разочарова. изпадайки направо в анабиоза( тия сценаристи,  направо успяха да я обезличат в новите епизоди, да гледа едва ли не само в точка и да се съгласява с всичко).Принцът и просякът са си супер( самите герои показват характери, а актьорите добре се справят)Ако така продължат, няма да има реално обяснение какво и харесват.

И споделям мнението  на automatisch.Engel  за дървенията, така че химията на този етап, поне за мен, е мираж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя затова е Сол-Различната, общо взето това се опитват да вкарат в нейния образ, чуденето и маенето са и  втора природа.  :P

Наистина е преувеличено и сцената, в която сънбе я дръпна да не я удари моторчето, а тя го блъсна  и после като си закри устата, когато паднаха на леглото, но това е солското в нея, вече и свикнах и на мен не ми пречи.  :)

Тя си каза, че винаги е мислела, че не се справя добре, че не я бива, подценява се и тоя хубавия сънбе и идва малко в повече явно, но пък в бара така ги нареди и двамата хубавци като се напи, че имам надежда за нея, да си стане Сол без комплекси. :D

Явно ще гледаме стъпка по стъпка нейното събуждане за любовта и хората около нея.

 

P.S. да се прави Сол на невинна ми е една идея по-приемливо от изпълненията на Венера, там ставаше въпрос за 34 годишна адвокатка с дълга връзка и държанието и към Джи беше почти същото като на Сол тука..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 5-та серия отново съм запленена от "ледената маска" на Сънбе. На него много му отива да играе психопат! Не съм сигурна дали след този сериал ще може да убеди някой, че е нормален ....

Не знам какво ще прави Инхо с тази луда сестра, но го съжалих накрая.

Сол почва да проявява характер, като че ли...

С нетърпение чакам 6-ти епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто започна да излиза със Сънбе момичето оправи външния си вид.Взе да се облича все по-добре.

Е  как- това е главното отличие на корейските пепеляшки- на гол тумбак-  маркова чанта , хубави дрехи и последен модел телефон.Палтата пък ги сменят, като носи кърпички.Тая обаче, попремина лимита - купи и подарък- часовник, нищо, че даже няма пари за наема на дупката, дето живее. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е  как- това е главното отличие на корейските пепеляшки- на гол тумбак-  маркова чанта , хубави дрехи и последен модел телефон.Палтата пък ги сменят, като носи кърпички.Тая обаче, попремина лимита - купи и подарък- часовник, нищо, че даже няма пари за наема на дупката, дето живее. :896767:

Направо съм съгласна, уж е супер бедничка горката, а гледай какъв телефон вади, но то не е само за този сериал, отнася се за повечето корейски драми. И на мен ми направи впечатление часовника, но тя каза,че желае и тя да направи подарък не желае само да получава. От монолозите им се разбира много за характера им.

 

На мен ми е интересно какво ще направи онзи идиото, който я закачаше, все повтаряше, че сънбето го е пратило при нея..

Пък на Ин Хо много му ходи да я защитава, аз си ги харесвам заедно, той все ги приказва едни...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига де... часовник от супермаркет едва ли струва повече от 20k вона. Според мен показаха, че Кукуто държи на нея щом така бързо надяна евтинджос часовника, че и не го сваля. А във втори епизод (май беше), Ин Хо се изсмя и се зачуди как е възможно човек да притежава такъв стар телефон. Та за техния стандарт това Е смотан телефон  :28558:

 

На мен обаче ми намирисва, че все пак е имало нещо между Кукуто и Ин Ха. Страшно хармонично отрекоха и двамата красавци, а и все ми изниква сцената с тримата и лагерния огън... :mellow: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закрасти ме този сериал, но мога да се похваля с огромно търпение, щом си чакам бг субтитрите :D

След като  изгледах и 5 епизод - мисля си, че сънбето,   по  някакъв си свой начин върши добрини  и  раздава правосъдие. Вярно малко изкривено  май  му  е мисленето, но  той  го  смята за правилно, пък и не си пада май по обясненията:D . Може би  по - натам ще  изкарат някаква причина за този негов начин на действие. Но  като  връщат лентата назад - всеки път има някакво логично обяснение защо го е направил и че всъщност другия си го е заслужавал. Може би и за ръката на Ин Хо ще се появи такова обяснение. Иначе ми стана мъчно за него в края на 5 еп., когато се чудеше защо другите или по - точно - защо Сол не разбира неговите действия :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Сол попита в 6 еп. , дали Сънбе e излизал със сестрата на Ин Хо  реакция на двамата  беше смешна... 

И как ги удари по главите, беше страхотна  :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 5 еп. когато Сол, сънбето и комшията пиеха в бара - песента, която беше фон, ми зачовърка в мозъка щот ми е позната от някъде :D За тези, които са гледали  Healer - това е същата онази шантава песен дет главната и баща и я пееха в началото на сериала :D

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко набързо прегледах 7 епизод и впечатленията ми са, че на всички младежи им стоят страхотно тесни дънки по тялото, постоянно ги заглеждам.  :D

 

Убедена съм, че Ю Джунг е много потаен тип, но не знам защо му симпатизирам, нещо в него ме кара да му вярвам, може би защото го разбирам как се чувства, влюбен е и се чуди как да го забележат

обаче за срещите му със Сол не знам да се смея ли, да плача ли, Сол миличката и за целувки не беше чувала, та и се получи нещо много смешно, уж целувка да беше, ама не съвсем /как го хвана за главата/ :slap: Нейните първи стъпки в любовта са ми страшно забавни  :P 

Сънбето да му мисли какво го чака докато Сол тренира :28558:  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам този Сънбе много странен тип  :mad:  взех да му се ядосвам вече.

Той си направил плановете за бъдещето , а Сол се чуди какво прави до него.

В 8 епизод най-после Сънбето целуна Сол както трябва :emote_kiss3:

Мисля че ще се разделят в 9 и 10 епизод. Имам чувството ,че предложи на момичето защото взе да я ревнува от Ин Хо.

А пък той горкия много ми е жал за него. :(

Заедно Сол изглеждат много добре заедно когато свиреха пиано заедно . :wub:

Много ми е интересно как ще свърши всичко това   :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...