Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

Не пиша много често във форума, но за този сериал специално няма как да не споделя мнение  :icon_sunny: 
Не мога да разбера, защо хората които харесват Jung трябва да мразят InHo и обратното ......на мен лично и 2та героя ми харесват, и двамата имат добри страни, но и двамата имаха и не особено уместни постъпки... 

Ще пропусна дългите размишления за предните епизоди и ще давам направо към финалните.

Харесва ми как Jung помагаше на Seol да не я използват, харесваше ми и детската му радост и вълнение при смс-ите й,  а сцените, в които я канеше на обяд са ми едни от най- любимите. Но постъпката му да се разделят ме подразни...не остави никакъв избор на Seol….. значи първо тя пострада физически, а после понеже не й стигаше, реши и сърцето да й разбие.... Ако е разбрал, че е грешал и тя е наранена заради него, трябва да поеме отговорност и да бъде до нея, стараейки се да промени част от чертите си. A не да я остави да страда сама без да знае кога ще се върне. Tой когато реши, че е готов, ще се върне, защото тя все ще е там и ще го чака, а тя какво да прави, като й лиспва ? Не е толкова лесно да го открие, нито има толкова връзки, колкото него, нито има толкова пари.....
Разбираемо е да има нужда от време,ама 
3 години са прекалено много време, и не беше нужно да сваля пръстена и да й казва “Да се разделим.“


А InHo не беше виновен, че сестра му бутна Seol на улицата, въпреки това понесе със сведена глава всичко, не стига, че момичетo, което харесваше, го блъсна кола, че й причината беше сестра му, която пък трябваше да се чуди как да я измъкне от психиатричната клиника, че и Jung му се направи на важен да напусне болницата...Добре че поне ръката му се оправи и че с Jung се извиниха един на друг и най- накрая получи подписания аранжимент. Това, че Jung най- накрая успя да му го даде, както и да изчисти дълга му, без да очаква нещо в замяна, показа, че Jung съзря и остави на заден план горчивите им спомени от миналото.

Бащата на Jung много ме дразни, взима 2 малолетни деца под крилото си, държи се по- добре с тях от колкото със собствения си син, но в крайна сметка всичко това е за да ги използва,за по- доброто на сина си, а после е готов да ги захвърли.

Като цяло сериалчето много ми хареса, чета и мангата, но не съм много напред. Според мен момента в който Jung прочете последният имейл на Seol, е символ че е готов да  я потърс
и и да се съберат отново. Паузата от 3 години беше прекалена и досадна, но като цяло беше ок финал.

Baek In Ha ако я срещна в истинския живот сигурно ще я мразя, но в сериала ми беше много забавна :28558:
 А котешките й очила  ... :up: 
Също така исках да видя и малко повече Eun Taek и Bora ама тц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ЮДжонг е разбрал , че Бо Ра пак е уредила "среща на сляпо " на Сол  :D  и се притеснил да не я изтърве пак.

И е решил да действа като и отговори първо на емейла ...  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Склонна съм да се съглася с Yamashita за уместността на финала. /Да, не издържах и надзърнах./

Благодаря ви за веселите мигове в обсъждане и коментар. Иска ми се да отбележа, че никога и никъде не съм показвала отношение на омраза към Ин Хо. /Според мен да виждаш нечии недостатъци не значи да го мразиш. / Но пък, като че ли това е излишно задълбаване, пък и наистина се радвам, че феновете на Джонг сме толкова много и го разбираме - не че ако бяхме малко, щях да го зарежа :).

Така че весели празници от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно започнах да гледам тази драма, но стигнах до края й и не съжалявам. Определено ми допадна връзката между Сол и Ю Джунг. И учудващо за корейски сериал - харесах женския образ, това рядко ми се случва.

И краят ми допадна, доволна съм, само разминаването на пешеходната пътека можеха да го пропуснат...

 

Някой от съфорумниците (мисля, че kcekce) бе писал, че Сол е скучна и няма мечти, хоби. Какви по-точно мечти трябваше да има? Тя бе обикновено момиче, искаше да може да си плати семестъра, да завърши, да обича Джунг... Хареса ми, защото не беше толкова модно-цветна (нищо, че и тя смени доста тоалети), каквито обикновено са другите главни. Защото беше отговорна, трудолюбива, старателна и въпреки трудностите не се отказваше нито от студентството, нито от отношенията си с Ю Джунг. Хареса ми, че по свой начин опитваше да се бори и вярно, че на моменти отстъпваше, но без съвсем да се отпуска по течението. Хареса ми и това, че не отиде на летището да спре Ю Джунг... За разлика от много други корейски героини, тя не беше плиткоумна овчица, мечтаеща главно за брак, не беше и шумно и невиждащо по-далече от носа си девойче. Но най-много ми допадна това, че забелязваше неща, на които другите не обръщат внимание и някак усещаше хората (май Майра бе писала нещо подобно :yes: ).
Горе-долу разбрах какво не харесват на Ю Джунг някои от коментиращите, без да споделям напълно мнението им. За мен той определено беше по-интересния образ. Не мразя Ин Хо, но истината е, че доста ме дразнеше. Дразнещо ми беше, че имаше нужда от обучение как да се държи на интервю за работа и в други житейски ситуации, сякаш е Маугли или пък е расъл цял живот на улицата. Имаше нужда Сол да го кара да учи и да го насърчава да не се отказва от мечтата си (тук може и някой да каже, че така е правилно – който е без мечти, да е в услуга на този с мечтите :P ). Подобни характери не ми допадат <_<. Бих напътствала и обучавала такъв човек само ако ми е син, но ако е на моята възраст или по-голям от мен – не, благодаря. А колко смешен ми стана, когато в последния епизод каза пред родителите на Сол, че ще поеме отговорност за случилото се – поредното му незряло, необмислено, високопарно, въздухарско изказване. Подразни ме и когато й остави бележка с правописна грешка в някаква елементарна дума, а тя се усмихна с умиление... Не знам каква им е образователната система в Корея, но фактът, че на тази възраст се учеше на правопис, ме възмути. Та той все пак е гледан в богатото семейство на Ю Джунг и е ходил на училище. Но сигурно е бил над тези неща ;)... Независимо дали са с добра душа, или не, такива хора ме дразнят, не мога да ги уважавам и не мога да съм им фен. (Това с правописа се надявам да съм го разбрала правилно, ако не съм - сори :rolleyes:, просто попревъртах някои от сцените с Ин Хо.)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Denibo, е пак ли ще ми хулите любимеца :)

 

 

 

"Сякаш е расъл цял живот на улицата" е добре казано - освен няколкото години, прекарани в семейството на Джонг, той първо е живял в среда на домашно насилие, а после на 15-ина години е избягал буквално на улицата, след като най-добрият му приятел го насади да го пребият. На улицата вече се е забъркал с гангстери. Колко точно правопис да научи и откъде? От биячите? Възхищавате му се на Джонг колко е умен, образован и възпитан и никой не се сеща, че е расъл в саксия, за разлика от някои други ;)

 

Началото на сериала ознаменува момента, в който Ин Хо след дълги години най-сетне беше успял да избяга от гангстерите и усилено се скатаваше от тях. Нормално е да няма все още изградени навици да ходи на интервюта за работа :)

 

Не виждам нищо въздухарско и високопарно в това, че той се предложи доброволно да понесе омразата, укорите и наказанията, които родителите на Сол биха стоварили върху сестра му. Обичайки и Сол, и родителите ѝ, и сестра си, той нямаше какво друго да направи. Не разбирам как така и в най-милите му и благородни постъпки намираш нещо отблъскващо :)

 

За Сол - както казах и преди, не че не ми е симпатична и не че не харесвам такива хора, просто ми е скучна като екранен герой. Какво се е случило с нея за 3 години - уредила се е на работата, която е искала и си седи там. Взаимодейства с абсолютно същите персонажи като в университета по абсолютно същия начин, няма планове за развитие, не желае да се среща с мъже. Booooriiiing :28558: Честно казано разбирам защо си е паднала толкова по Джонг - той единствен успя да вкара драма и динамика в живота ѝ :) Разнообрази дните ѝ със сталкери, сбивания, уволнения, назначавания, ревниви съпернички, разгневени готованковци... Сигурно за това тя го чака толкова време - за следващата шоу-програма :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах със зор до край, сякаш два сериала- един  интересен до 10-ти епизод и друг ,съвсем различен след него. 

И какво-

 

 

всички, лентяи,негодяи и както руснаците казват  "вся остальная сволоч", простени и  щастливо устроени.

А главните?Да видим фактите.

Чон, както Ксе е написала, със същото обкръжение,вече на работа, само дето не и пукало толкова, самотна, чакаща михаля.Пък той,  три години в самозаточение( от садист, какъвто беше според някои, стана сигурно мазохист :28558: ) без да и отговори нито веднъж, да ме извините, но много ви е развихрена фантазията за събиране с нея.Хем свали пръстена, нещото, което никога не трябваше да прави, хем я размина на пешеходната пътека.Та, фантазирайте си отворяне на имейли и т.н., като начин да ги покажат заедно, лошо няма, само дето има двама наказани и те са ясни на фона на цялата щастлива сбирщина.

 

Сценаристите, :282: възнасяйки   тая обкръжаваща главните паплач, отмъстиха може би за сефте, в историята на корейските сериали на Принца и неговата Пепелашка.

 

 

Изводът-" всяка жаба, да си знае гьола" .  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми думата паплач, с която ги описа ;д. Няма смисъл според мен да обсъждаме има ли надежда няма.

Дали нарочно я подмина на пешеходната или наистина не я видя. Било квот било. Ние каквото и да говорим специално за нас няма да заснемат друг епизод и да заменят финала. Да се надяваме на различен финал в уебтууна вече. Всички и в сериала и във форума говореха Джунг странен та странен. Като се замислим не сме ли обградени с хора, като него. Даже самите ние не си ли приличаме поне малко с него. Има много хора, които стореното на тях не го оставят просто така и си го връщат, пък и има един лаф - отмъщението е най - хубаво, като го сервираш студено. Нещо подобно беше. Не сте ли имали чувството, че сте сами понякога и няма някой, който да ви разбира? Не сте ли усеща ли онова чувство, когато някой ви предаде, особено някой на когото имате доверие? Не са ли се опитвали да ви използвам поне веднъж или да ви правят на будали? Сънбе просто реши да се изолира от хората и да избяга. Това между другото е най лесното и първото нещо, което се сещат или правиш при проблем - казваш си искам да се махна от тук. Айде вярно той беше и подтикнат към това да замине и от други фактори. 

И последно на тия сценаристи много им е лесно да пишат 3-4-5 години от долу. Ем в истинският живот братя не става така. Времето не минава ей така, да смениш картината, музиката и затвориш очи отвориш тадам минали са. Ех и колко упорити тия корейки. Не е нормално сумати писма да ти се пратят и ти да не ги отвориш. Човек ако ще от любопитство ще ги прочете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали точно  това думам- краят е безкрайно, ако щете даже уникално нелеп, та чак смешен с това всеобщо опрощение и  целенасочено наказание, на фона на всичко разказано. Забележете- дори и бандюгите бяха щастливи, защото си получиха парите :282:.

 

П.П.За Ксе и Лукрециана

 

Какво се оказа от сцената в лудницата- че братчето,дето било кристалче ,барабар със сестрата доста са се забавлявали, докладвайки на татенцето. За това и получавайки нотите с автографа, музикантчето беше като наср...о

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Свърши и тази полуда. Финалът ми хареса. Изобщо - и последните две серии ми харесаха. В драматургията има правила, които бяха спазени напълно - всичко се изясни: Джонг си направи пълна психологическа дисекция и взе генерално решение за себе си, да бъде (да стане) достоен за "любовта на живота си". По азиатски си посипа главата с пепел, пое всички вини върху себе си, направи откритието, че е "мачкал" сърцата и чувствата на цялата жалка и долнопробна пасмина, която се надпреварваше да му създава неприятности.  

Сол беше прекрасна - да мечтаеш да бъдеш обичана от този, когото обичаш, е напълно достойна и достатъчна мечта. Да запазиш своята чувствителност и доброта, въпреки всичките гадости, които си преживял, е нещо рядко и скъпоценно. Умна, способна, прави нормална кариера - хайде, не ме убеждавайте, че това е житейски провал! За разлика от Мадам Бътерфлай, тя ще дочака Джонг да се завърне при нея. Заслужава го.

Ин Хо - да е жив и здрав, като че ли попорасна малко и поукроти темперамента си, Симпатяжка е, но не ми е интересен - той е представител на много разпространен вид. (Мисля, че Ин Ха трябваше да си остане в лудницата - за нейно добро.)

Доволна съм, че не "разкаляха" финала с някакви блудкави стереотипи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулка, не ме убеди онази сцена ;)

 

 

Всъщност видях Ин Хо как пита втрещено сестра си "Ама ти верно ли си доносничила на господина?!" ;) Тя с типичната за нея истеричност изказа предположение, че и той е правил същото, но той не потвърди - просто си остана все така втрещен. Няма от какво да се шокира толкова, ако и той е доносничил ;) От друга страна това обяснява донякъде защо Джонг го е смятал за доносник - ако Ин Хо спокойно е споделял всичко със сестра си, а тя на свой ред е докладвала на началството, сигурно е имало някои издайнически разкрития ;)

 

Пък Джонг дали е бил наистина странен и дали имал нужда от наглеждане и контрол, видяхме в сценката от детството му :) Онова момиценце ВЕЧЕ го беше наказал - беше го бутнал и разревал. Това не му стигна, трябваше да го напие и да го подкокороса да си скъса само плюшеното мече <_< И то след като детето поиска от него единствено да го хване за ръчичка за извинение. Ама че злобар. Ужасна липса на приятелско отношение и емпатия към хората, още ПРЕДИ да бъде "предаден" от Ин Хо. А после обвини баща си - щото той го карал да си крие чувствата, затова бил такъв :28558: Все едно всички други родители поощряват синовете си да бият малки момиченца и да се въсят на масата. Вижте определението за социопат - отсъствието на емпатия и на чувство за вина са основни отличителни белези;) А Джонг определено не съчувстваше на никого от жертвите си и не се чувстваше грам виновен за нищо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последно в тази тема:

 

KceKce, аз само написах, че Ин Хо ми стана смешен с това си изказване за поемане на отговорност... И да, според мен, такова изказване е въздухарско и излишно :P. Това разбира се не го прави лош, а по-скоро се дължи на неговата незрялост и импулсивност. Няма нищо лошо някой да каже: мразете мен и мен укорявайте, но това не е поемане на отговорност... Ако това е искал да каже и ако беше по-различен характер, така и щеше да го формулира, тогава нямаше да ми е смешен. Казването на голяма дума, не те прави голям, отговорен човек, особено ако по една или друга причина в дадения момент, не си в позиция да поемеш каквато и да е отговорност.
А иначе, KceKce, пак според мен, няма нищо лошо в това, че ти е любимец, на теб и сигурно и на много други, различни от теб. Определено той има черти, заради които си заслужава да го харесваш :). А аз просто писах с какво ме дразни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се знае, че просто изказваме мнения ;) На мен дискусията ми е приятна :)

 

А това за отговорността ме е дразнило в не един корейски или японски сериал, например когато го казва някой мизерен работник без пукнат лев, за да "спаси" имиджа на фирмата и т.н. Просто на Изток си го имат този израз, нещо повече от нормално е за тях да "поемат отговорността", когато имат някакво отношение към проблема. В корейската култура по-скоро би било ужасно невъзпитано ДА НЕ ГО КАЖЕ, отколкото да дойде на крака да се пише отговорен за кака си ;) Странно ми е и на мен, ама няма сега да ги превъзпитавам азиатците, те си знаят какво означава отговорността за тях и как да си я прехвърлят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... всички на сънбето в капана... Ето, че и вас хвана... Човекът си има чар на манипулатор и вие му се поддадохте.

А Сол. Хората няма да спрат да искат да я използват, защото си е наивна мишчица.

А сънбе ще продължива с гадните номера, които несъмнено ще ескалират... Така че до нея няма как да избяга от себе си, и дали тя ще продължава

все да го разбира и оправдава, защото това с което той се захваща, винаги наранява някого... А кого именно наранява ,за Лошко е без значение, стига "виновникът"

да си получи заслуженото. Няма да е пресилено мисля, ако кажа, че в болницата, той плачеше и за себе си...

Аз не мразя сънбе, просто на моменти го съжалявам... Разбирам го, както и Сол. Умен интелигентен, изобретателен, но....

Тук харесването и съжалението се размиват. Сами си отговорете, какво изпитвате... Изборът остава на вас...

Той е достатъчно интелигентен, за да схване накъде клонят нещата... Най-вярното решение, да наблюдава случващото с любимата отстрани...

Има една песен на Тони, която много добре приляга за случая... " Понякога е обич да си тръгнеш..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе,  не съм дребнава, но си прегледай  хубаво 16 епизод от 11 мин. и дай да не итерпретираме, кой как намигнал или кимнал, а да следим текста.

 

Откачалката казва на брат си при срещата в лудицата- "Нима бях само аз.Ти толкова се забавляваше да отговаряш на въпросите на чичо за сина му, когато бяхме в гимназията.Защо сега лошата съм само аз"

 

 

 

Въобще, много навътре взехте тая история.

Голяма пледоария  да оневинявате музикантчето, а реално имаме чиста проба доносник, живеещ на чужд гръб, предоставяйки тази услуга ,  правейки се на приятел(видяхме ,че не е, от злословенето пред другия музикант) и насреща му, асоциален тип, предаден от единствения човек, който е смятал за близък, който отмъщава по свой си начин, когато го настъпят.Друг въпрос е колко е правилен начинът.И това е основата, върху която надграждат цялата история.

 

Честит празник на всички!

12805697_1117151671639645_62927410424096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, и аз това казах - сестра му каза, че е "отговарял на въпроси", но не чухме той да потвърди;)

 

 

 

Ако трябва да бъдем точни, той я пита "Ама ти наистина ли си му казвала ВСИЧКО?", така че пак не се знае какви невинни зрънца информация може да му е пускал, дори ако му е казвал нещо;) Всеки информатор има възможността да бъде дезинформатор.

 

За "злословенето" все така не съм съгласна - според мен не е злословене да кажеш за свой приятел, че не е щастлив и че не му е дадена свободата да мечтае. "Живеещ на чужд гръб" - както разбрахме, татенцето не е прибрало двамата Ин просто заради хубавите им очи. Господинът е използвал като пионки две беззащитни деца за целите си. Спомнѝ си на каква възраст бяха, когато ги прибра;) Споразумението за "доносниченето" сто на сто датира още от тогава. Те са по-скоро жертви, отколкото използвачи (ако не броим вече зрялото отвратително поведение на сестричката, за него няма извинение).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе, не чухме да отрече, за да сме точни.За какво да потвърждава очевидното, дето и двамата го знаят ,а тя и за това беше ядосана, че е само тя на пангара. И малки, малки, не са били в прогимназията, а в гимназията Колкото до  това , дето му е казвала всичко, ставаше въпрос за сегашно време, а не за миналото, той просто се изненада,че тя  е продължавала да снася инфо.

Да спрем, че станахме банални и то, заради някакъв си зле скалъпен сериал,  с дупки ,благодарение на които, не стигна  до никъде.. . :)

 

Допълнителият епизод  с руски субтитри-цък, най-долу търсете.Нищо на квадрат.

 

П.П. Може ли някой да ме светне, че ме гложди отдавна, защо Jung Ryeo Won, например е Чонг Рьо Уон,  а героят Yoo Jung,  го Джунгосвахне о Джонгносвахме, а  колкото и да си напрягах слуха, все си се чуваше баш Ю Чонг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петнайсти епизод ми стана прекалено драматично. В този сериал всички ли са: психопати, неудачници, подлезурковци и комплексари?!? Сънбе, Сол, Ин Ха, Ин Хо, бащата /председателя/, онзи дебеличкия дето се държи като бабаит, другия с очилцата, братът на Сол, съученичките на Сол, както и един куп други отрицителни персонажи - сериалът е някаква комбинирана мешаница от отрицателни проявления, действия и черти. Гледам и не вярвам на очите си. То не бяха комплекси, то не бяха номера, то не беше лудост някаква, психически отклонения и тем подобни....

А от вас разбирам, че имало допълнителна серия. Не съм гледала 16-ти епизод още, но нямам търпение да разбера какво се случва. Този филм е наистина интересен, а и е необичаен. Не се сещам за друг подобен.

Ще си запазя сериалът в папка любими, наситина има защо да се гледа. :)

ПП.

Между другото, в началото харесвах Ин Хо, но в края спрях да му симпатизирам, защото не виждам някакво лечностно или творческо развитие при него. Той е майстор на започнатите и недовършени неща, мастор на отказа от благо /примерно отказ да се бори за любовта, отказ от музиката, отказ от щастието/, майстор на неудачите, майстор на трагичния край. В началото мислех, че е сладък и добричък, разбиращ и помагащ, мил и благороден, симпатизирах му, но се надявах, че ще изплува на повърхонастта, ще се развие като личност. Уви - голямо развитие не видях при него. Остана си същия неудачник.

За разлика от него обаче Сол претърпя грандиозни трансформации и за мен е най-израстналата личност в този сериал.

Харесваше ми и още ми харесва Бо Ра - сякаш вкарваше доза човечност и нормалност в целия сериал. Това средно-статистическо нормално момиче беше като глътка свеж въздух между целия този драматизам.

За Сънбе няма да коментирам - уникален харектар имаше и много плашещ. Дали след края на сериала хората няма да бягат от него като го срешнат на улицата - аз завинаги ще свързвам актьора с този образ, просто му легна идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискусията ми беше много интересна и ми създаде усещане, че сякаш съм гледала друг сериал.

 

 

За мен бащата на Сънбе беше виновен за всичко. Приюти две нещастни деца за да осигури домашен комфорт на сина си, превръщайки ги в домашни любимци.

Това всъщност е разковничето на цялата драма и в отношенията между тримата, превърнали се в тъжни, нещастни и незрели хора.

Ин Хо беше много по-човечен и добър от Сънбе, който дори не осъзнаваше тихата си ярост. Единият избухваше, но беше прям, а другият действаше подмолно.

Много ми хареса и начина по който призна любовта си на Козинка, както и това, че ще преодолее чувствата си.

Сънбе си тръгна като страхливец, оставяйки я дълбоко наранена. Интересно дали 3-те години ще са му достатъчни за да се превъзпита и преоткрие?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го изгледах. Доста приятно сериалче. Започнах го без кой знае какви очаквания, но много ми допадна като герои и като тематика. Може би защото скоро и аз ще съм студентка и този тип отношения ме вълнуват. Героите също бяха интересни, повечето от тях бяха странни птици. Кои по-нормални, кои по-луди. На мен лично Джонг ми харесваше, беше противоречива личност - ту го представяха като някакъв психопат едва ли не, ту като любящ човек, който се държи супер сладко с любимото момиче. Лично на мен винаги са ми по-интересни шантавите персонажи и причините, по които са станали такива. Пианистчето и той беше сладур, но си беше типичното добро момче, което си остава с несподелената любов. Сол ми беше симпатична и сладка, не беше съвсем типичната главна героиня. Беше си шматка на моменти, но беше сравнително умно и способно момиче, а не както в повечето случаи някоя без никакви заложби и сиво вещество в главата. Интересно беше направено. Хем забавно, хем засягаше и по-сериозни въпроси, без обаче да е натоварващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ще правят филм Cheese in the trap  :up:  и главния герой Yoo Jung ще бъде  пак Park Hae Jin  :up:

Тази новина много ме зарадва , честно казано очаквах този филм някак си историята остана незавършена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...