Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

Трима. Затова ли последните два епизода гледаме как Ин Хо се размотава като муха без глава, вечеря със семейството на Сол, преследват го бандити, върти се в библиотеката и т.н. , а Сол си се разкарва самотна напред назад и си мънка под носа, вместо да върви историята и със Сънбе, защото разговора им в края на 12 еп. свали всички тайни помежду им. А сценаристите за по-лесно пращат Сънбе да си работи във фирмата и ей ти на цял епизод Ин Хо на екран без да видим кой как и защо мисли и прави след боя между двамата, било позицията на бащата, на Сънбе, дори на Ин Ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две серии преди края в Корея се вихри скандал - много от сцените, които са заснети от сънбе, не са влязли в излъчените епизоди и актьорът съответно е разочарован.

:click: 

И аз съм от разочарованите,  защото видимо изтъпя сериала, след като циклиха  2 епизода с музикантчето, без да покажат почти нещо.Явно се чудят какъв край да спретнат, та "вълкът да е сит и агнето цяло".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен някой е имал тъпата идея да направи от историята банален любовен триъгълник, вместо да акцентира на братските чувства между ИмХо, ИмХА и Джунг и същевременно на драмамта с очовечването на Джунг чрез Сол, както предполагам е в романа. Понеже поне началото явно следваше  оригиналната история и вървеше логично и интересно. И сега понеже този любовен триъгълник доникъде не води и някак си не е уместен и интересен точно тук, тъпанарят - сценарист ли продуцент ли - пренавива присъствието на ИмХо за да замаже очите на зрителите с нещо. Така става като се мисли твърде посредствено и комерсиално. Горката авторка / автор колко се чувства прецакан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Горката авторка / автор колко се чувства прецакан...

 

А, това стана ясно още преди няколко дни :mad:

 

Не разбрахо особено, но има някакво неразбиране. Авторката е написала дълго писмо

 

и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко и аз прочетох, че авторката на уебтууна им казала да направят финала различен от нейния за да няма спойлери. Но се оказва, че краят е подобен на този на авторката. Изтекъл е и откъс от сценарий, в който се вижда как са отрязани сцени на Пах Хае Джин, който също бил разочарован. Свършиха снимките на сериала и започнаха да се карат. Накрая ако Сол умре или не е със Сънбе ще съм в шок. Ще се чувствам тъпо някак си, да не убиват мечтите на младите бедни корейки, които се надяват някой ден да се влюбят в млад, умен, прекрасен чеболски наследник. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, няма да умре, според мен ако се влязли на стандартна вълна ще я потрошат/поболеят и Сънбе ще я чака между една и три години да се възстановява от чужбина. После ще ги срещнат и оженят за 15 минути. 

Или ако ще се мре - ще умрат и двамата и ще се преродят като деца на ИмХО. 

Знам ли и аз :)))))))))))))). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, няма да умре, според мен ако се влязли на стандартна вълна ще я потрошат/поболеят и Сънбе ще я чака между една и три години да се възстановява от чужбина. После ще ги срещнат и оженят за 15 минути. 

И аз мисля като теб  :slap:

Така ми харесваше в началото сериала , но в последните 3-4 серии режисьорът и сценариста на драмата каква каша забъркаха само  :mad2:  :mad2:  :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тогава целия проект ми звучи като здраво обречен...

Защо са почнали да правят сериал по незавършил уебтуун, при положение, че още от началото е ясно, че завършвайки го, ще издадат края на авторката/който ще върви още във времето/, а ако пък не спазят нейния край само с идеята да са различни, тогава не се ли разваля смисъла на цялата история на Ю Джунг и Сол, и двете неща ми звучат нелепо. Ама че компромис са направили и сега наистина не знаят май как да я завършат, щом и сцени на Ю Джунг режат умишлено, че чак актьора да ядосат. Вече си мисля, че поболяването на Сол и ходенето до чужбина /като възможност/ ще ни се види като песен, в сравнение с нещо набързо скалъпено с Ин Хо само и само да са различни.

Добре, че понеделник наближава и чуденето ни ще остане в историята. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма лошо да го правят по-незавършен ако вкарат разлики от началото. За да има логика после да се колебаем поне малко.

 

Сол в началото имаше някаква близост с ИмХо, повод за колебания кой и как... но откакто залюби Сънбето тази история приключи. Според мен ако са искали триъгълник трябваше да има повече изкушения или двусмислени ситуации. Н тя като се скара с Джунг, те покриха и ИмХо от сцената...  понеже иначе щяха да омаловажат всичко до момента и да загубят цвета на историята... А сега когато остава да зазвучи някакъв красив и пречистващ финал, ни набутват ИмХо неясно защо... а в последно време сценарият звучи като някакъв жалък опит за лично творчество върху добре осмислено произведение...

 

На този етап вече, според мен няма как да е ИмХо, освен ако героите не се побъркат дружно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да умира- споко!Минаха тия години, дето един от 5 сериала завършваше хепи ,а в другите 4 ,все някой мреше.Сега да умре някой от главните, си е направо лукс.

Най-много, да я пратят да учи в странство, че брат и е калпав и няма как да храни домашните и след  1 година да ги съберат, пък що не и поредната я кома, я амнезия :28558: .Междувременно, ще ни досаждат с конкурса  на пианистчето  и с това как си стъпва на крака, че може и с музика  да я осефери.А може и да не ги съберат и тя да тръгне на майната си, та всеки да си го нагласи при кой отива.Тогава ще е поредната ялова драма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос.. Сънбе участвал ли е във филм, сериал, в който има сцена, в която се целуват в леглото с мацка.. двамата са голи поне така изглеждаше. Видях видеото в инстаграм понеже съм само от телефона не мога да го споделя с вас. Мацката прилича на Сол ама не й се вижда много лицето, затова не мога да съм сигурна дали е сцена от следващите епизоди. От долу коментарите бяха на корейски ли .. или китайски нзм. Нищо не можах да прочета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко, ако ви се занимава, хванете уебтуна. Тези, които се дразнят на Инхо, могат да го видят в друга светлина, а може и да разберете какво му се възмущавам толкова на  Ю Джунг от драмата. Пределно ми е ясно, че комикс, който върви вече трети сезон не мпже да се ''смели' до 16 епизода, но пък - кофти опит. Не понасям главния герой, макар да обожавам актьора. (Казах си аз, че Park Hee Jin е твърде зреличък за тази роля, то излезе близо до истината, макар и в друг смисъл.) 
Що се отнася до драмата, Ю Джунг е нелогичен, Инхо е импулсивен, незрял, Инха е понижена до клоун- бияч. Поне досега. Искам да разнищят чеболския татко още, но за два епизода - толкоз. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих с поредната порция сиренце заложено в капана.

Много ми харесаха последните серии.

Показаха корената разлика в изразяването на любов от двамата. Два коренно противоположни темперамента и характера.

Единият горд, пламенен и безразсъден, открит и дружелюбен, другият разсъдливо премерен и болезнено краен, прикрит и необщителен, дори жесток.

Но това не пречи на Сол да ги харесва и разбира и двамата. 

 

 

Доколкото виждам в следващите серийки, сестрата блъска Сол, според която "стореното зло винаги се връща при теб".

Явно след като вече е изгонена от партито, а брат и явно вече не може да свири, разбира за това, което му е причинено и след като няма и откъде да й капят парички,

изпада в ярост от безизходица и безсилие и решава да си отмъсти.

Ин Хо напълно го разбирам, като каза "какъвто бащата такъв и синът". Излиза според него накрая, че и двамата/той и сестра му/ са използвани от баща и син...

Всеки един имаше поставена задача да следи и помага на другия.

И другото, доколкото разбрах Ин Хо, е спасил/прикрил някого/ от боса на бандата. затова го издирват, а как се е забъркал с нея и защо, един бог знае.. по-късно може и да се изясни...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни новини около Парк Хае Джин и сериала. Това е от интервю

Въпрос: Бъдете честен, как се чувствате в момента заради това, че ви отрязаха сцените?

ПХД: Бях започнал да играя в сериал, който се базира на уевтуун, но в момента гледайки не знам в какъв сериал играя.

въпрос: Имахте ли проблеми на снимачната площдка?

ПХД: Не всичко вървеше добре, нямаше разделяне между актьорите.

въпрос :Ю Джунг  нещо напълно се изгуби от екран?

ПХД:И аз забелязах, че Ю Джунг много не се вижда последно време. Имам голямо желания да разбера защо? Не са единствено моите сцени. Няма ги и сцени свързани с Ю Джунг и баща му, които обясняват повече техните отношения. Изтрили са сцени, които отдавна са снимани. Искам да попитам продуцента, защо е направил така?

въпрос: Чух, че сценарият много се е променял на снимачната площадка.

ПХД: На снимачната площадка се правят много поправки на сценария.Нямаше никакъв смисъл от това, че сценарият беше написал предварително, защото на площадката всичко се променяше. Чух, че такъв е стилът на продуцента. 

Въпрос: Доволен ли сте от сериала, който се излъчва в момента?

ПХД: Ако кажа, че съм 100% доволен ще е лъжа. Причината да избера да играя в този сериал преди да бъдат избрани продуцент, сценарист и т.н беше, че вярвах *доверявах* на уебтууна. 

 

От компанията пък на друго място прочетох, че са казали, че са разочаровани. Защото Парк Хае Джин са го използвали и благодарение на него още преди да бъде излъчен сериалът е бил продаден в Китай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Да, и аз прочетох статията, мисля че даже е дадена по-горе. Само не ми хареса сред коментарите колко много хора едва и не обвиняват Со Канг Джун, че ''избутал'' ПХД от мястото под прожекторите. Не че знаем какво точно се случва зад кулисите, но това предположение ми се вижда много неосновано, с цялата им йерархичност, Кнаг Джун, бидейки доста ново лице, надали може да се разпорежда така. Според мен си е просто различен прочит, някой е решил да го заснеме по този начин и толкоз. Кофти за Хе Джин, защото е останал малко или много излъган. Но си е изцяло в правата на екипа да променя, презаснема и изрязва както намери за добре. Спомням си преди няколко години как смениха главната актриса на сериал и презаснеха всичкия материал (за щастие, преди излъчването). Тук е по-деликатно, защото се променя и сценария на уебтун, който е достатъчно познат. Засеега се надявам да няма твърде силни лоши чувства у Пак Хе Джин....и това да не навреди на Канг Джун, може да не е от шекспиров калибър, но се подобрява с всеки проект и има готино и свежо излъчване. 

 

Единствено мога да кажа, че съм изненадана от подобно интервю, първо защото по традиция така не се прави - ако актьор има оплаквания, медиите не са най-идеалното място да ги изрази. И второ, Пак Хе Джин е доста сдържан по принцип, явно много трябва да го е притеснила ситуацията, че да се реши да обяви публично недоволството си.
    Как тази година едва започна, а всичко къде що следя има подобен тип негативна реклама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали заради скандала или за да повдигнат малко рейтинга на драмата, е обещано да има спешъл след последния епизод, в който да включат изрязаните сцени.

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и аз туй сирене, докъдето е, ама хич не съм впечатлена. Влачат 14 епизода историята на някаква трудолюбива и безкрайно скучна, ама почти отегчителна девойка, като единственото развитие в образа й е да вземе да се научи да си отваря устата, за да не я правят на луда. Не разбирам какво ги е прихванало двамата, че да се влюбят в нея. Другият лиричен герой - някакъв кисел stoneface, дето сякаш друго не прави, освен да плете интриги и да си предъвква разни жалки сръдни от детството. Не може да ми е симпатичен човек, който постига, каквото иска, ВИНАГИ с подмолни методи.

Единственият герой, който има някакъв чар и реални проблеми, е Ин Хо. На фона на "драмата" на Сол, че се оставя всеки да я ползва за изтривалка от кумова срама и "великата трагедия" на Джунг, че е ненаучил се да общува с хората темерут и татко не го обичка, следя с интерес само дертовете на пианистчето. Горкото, влюбило се е в скучна зубрачка, която на всичкото отгоре не е свободна; има същинско божие наказание за сестра; родители си няма, единственото му подобие на настойник го унижава, щом опре дотам да му иска пари; бачка какво ли не като лудо момчето, при това намира време и да свири усилено въпреки болките от старата травма; преследват го разни бабаити; притичва се ден след ден на помощ на дамата на сърцето си - а ние през това време гледаме как Сол се гушка с Джунг :slap: Честно, драмите на тия двамата ми се виждат адски инфантилни.

Много ми е антипатичен главният герой. "Наказанията", които си позволява да отсъжда на околните, са несъразмерни спрямо греховете им.

Дори и да е дочул Ин Хо да казва нещо кофти за него (при това не беше особено обидно), прекалено жестоко е да остави да го смелят от бой, пък доколкото разбрах и лично го е набутал между шамарите. Сега пък съсипа живота на онова дебелото сънбе заради една дребна кражба. Не мога да разбера как ВЕДНЪЖ не му хрумна просто да си поговори открито с хората, вместо да плете интриги като някаква злобна бабичка. Не ме кефи тоя психопат и това си е. Контрол фрийк, който не обича да си цапа ръцете. Ей го, сега пак зад гърба на Сол определя тя с кого ще се вижда или не с парите на татенцето си. 14 епизода не видях една причина да го уважавам или харесвам, освен може би че е умен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм фен на главния, въпреки това драмата мн ми харесва. Връзката между двамата е интересна, изобщо цялата ситуация около гравния е интересна. Сериалът хич не ми е скучен, във всяка серия разкриват нови черти на героите, избягвайки клишета, характерни за корейските сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...