Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

Не знам, мен пък "Мисенг" ми беше леко скучноват, бавен някък.  Аз все пак предполагам, че образите ще бъдат развити в някакъв момент - за сестрата ме съмнява де, все пак тя е женски персонаж, ама манекенът-сервитьор ще има някаква бекграунд история. Все пак този сериал си е с таргет група женско население и жанр "романтика".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм Ин Хо /Манекенът/ срещу него нямам възражения, все пак съм част от женската аудитория, прав си /dido100/, че за мъжете може и да не е толкова въздействащ, на мен ми е симпатичен, има си чар момчето. :P Мен ми беше странно появяването му, сякаш го пуснаха от нищото в тоя университет, но иначе си играе добре ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм Ин Хо /Манекенът/ срещу него нямам възражения, все пак съм част от женската аудитория, прав си /dido100/, че за мъжете може и да не е толкова въздействащ, на мен ми е симпатичен, има си чар момчето. :P Мен ми беше странно появяването му, сякаш го пуснаха от нищото в тоя университет, но иначе си играе добре ролята.

 

Е, той беше там, за да се види с "приятело-врага" си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че манекенът е там, за да заформи третия ъгъл.Няма начин да не стане по-деен, защото триъгълника го гласят за равнобедрен, та мацката да се чуди кой ъгъл да избере, с два еднакви.Колкото до кифлата- представител на една порядъчно голяма извадка на корейските девойки, няма как да я няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кифлата много преиграва, но явно това е виждането на режисьора за ролята й. Защото девойката съм я гледала в друг сериал и там изобщо не беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че манекенът е там, за да заформи третия ъгъл.Няма начин да не стане по-деен, защото триъгълника го гласят за равнобедрен, та мацката да се чуди кой ъгъл да избере, с два еднакви.Колкото до кифлата- представител на една порядъчно голяма извадка на корейските девойки, няма как да я няма.

Равнобедрен, но тъпоъгълен. Че кифлата е представителна извадка, спор няма, но чак пък такава селска пръчка да я изкарат? Всъщност вината е на режисьора и актрисата- показват я толкова гротескно, че просто не е убедителна. Ако е малко по-сериозна и уравновесена ще е по-достоверна като образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пределно е ясно, че сериалът няма да е шедьовър, но поне за сега е забавно, макар и предвидимо от кой, какво се очаква и не се знае, единствено краят(аз съм заложила още в първия си пост на г-н Перфектен).Тя и главната, реално я изкарват колкото и да е умна, толкова и задръсътена,некомуикативна и наивна( пие, защото я карат, пише, заради всички, защото я пързалят, действува първосигнално и т.н.).Добре,че са случили на актриса, а и мъжкият каст хваща окото, та да ни позарибят с нещо по-свежо, че аман от мудни, досадни и без грам очакване сериали, направени с всякаква цел, но не и с мисъл.

Поне аз, ще гледам, докато е интересно, а ако забуксуват в триъгълника, ще прескоча за края.

А сега -към четвъртата порция, че ме чака. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък много ме забавлява сестрата на Инхо, много готин образ и забавен. Харесвам преиграването и физиономиите й. Приятна изненада. засега ми харесва, пу-пу, да не му е уроки :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рошлата мога да кажа, че нали тези двамата с перфектния от толкова години учат заедно даже тя има проблеми с него едната година го мисли, че всички гадости са заради него. Как може да не знае нищо за него, поне това, че е богат. От начина на обличане по принцип си личи ама в корейските сериали бедни богати всички са с последен модел техника и т.н . Взе, че толкова се притесни в ресторанта. По принцип момичетата не избират ли филмите? Поне аз съм свикнала, като ходим на кино предварително да видя какво има и да избера.  От друга страна, като се замисля тези различия с него ги показват за да направят контраст между това, как на Сул й е неудобно и неспокойно  с  перфектния и все внимава какво да направи, какво да каже, а с кварталното момче не е така. С него е точно обратното казва си каквото си мисли, държи се свободно и непринудено. Най ми е интересно, защо перфектния е такъв каква е причината и защо се занимава със Сол? Вижте, че й предложи след случките с Ин Хо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, там е интересното защо Куку Руку изведнъж прояви такъв интерес и се е хванал като пиле за нея. За киното го приеми така – който плаща, той поръчва  :896767: Пък и нали е неопитна... не може да избере филм, не може да откаже на пиене, не може да се грижи за себе си и etc. Това си е типично к-стайл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро му беше "странна птица", при толкова натегачи да  му се харесат и възхваляват-  тя извън агитката.Определено му беше досадно и скучно, а и заради егото си, реши да си поиграе с нея, виждайки, колко е наивна, но не глупава. След това се появи "клошарят" и го провокира още.Сигурно по-нататък и ще я хареса, без да го иска- все пак, всеки си намира майстора, колкото и да е пресметлив, последователен и изкривен- типично к-стайл принц .Тук залагаме определено, на по-различната Пепеляшка :28558: , пък да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След сума ти прочетени и малко изгледани ''епизоди'', предпочитам хора като Ино, за мен в сериала ключов знак си е, че в комбини-то с рамен на девойката й е по-приятно, отколкото във фенси ресторант с ''прекрасен'' принц. Ще да е от една страна, заради компанията (Ино не я напряга както Ю Джун) от друга - това си е нейната среда, нейния начин на живот. Интересно го заформиха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама голямо хахо го направиха Главния, ако не беше отминала модата на психичните разстойства щях да кажа, че има някое раздвоение на личността. Иначе си мисля, че пича обича да манипулира хората около себе си, като целта му е да ги вкара в "правия път" /както го прави с таткото и лудата сестра/. Явно се изживява като някакъв всевиждащ съдник, който въдворява своята версия на справедливост. Манекенчето, най-вероятно е попаднал в някоя негова интрига и си е изпатил, но тепърва ще разберем какви ще ги забъркат там. Относно отношението му към Сол. Мисля, че в началото и помага, защото тя беше косвена жертва на една от неговите манипулации /имам предвид онова там с кражбите на мързеливото пиянде студент/, а сега му е интересна заради Манекена. С времето типично по корейски ще се влюби в нея........ и т.н. и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които са по-заинтересувани и искат да разберат изграждането на образите,

 

препоръчвам да си свалят webtoon приложението и да прочетат комикса, който се превежда на английски и други езици като руски и т.н.

 

Добре започнаха сериала и действието се развива доста бързо, но има доста напудрени и измислени неща. Същевременно ми се струва, че са изрязали много моменти с Ин Хо и неговата гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде почнаха да се свалят картите лека полека, сънбе не е толкова железен, има си слабо местенце. ;)

Къде сам, къде по притиснат от обстоятелствата, но доста неща си каза /като има предвид, че обича да действа само задкулисно/.

 

Моето предположение, че Сол се оказа на пътя му и му обърка сметките ще се окаже сравнително вярно, на фона на всички предвидими хора в живота му се появи някой различен и това го накара да я последва.

 

Имаше си хубави моменти новата серия, още не са зациклили и ми държат вниманието. 

Не мога да кажа, че има химия между сънбе и Сол, но начина, по който тя се опитва да го разбере и да говори с него ми харесва, ражда се нещо ново между тях и всъщност това с откровеността беше готино и за нея и за него,  те се разбират по техния си малко заобиколен начин, но все пак се разбират.  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сънбе и Сол са напълно различна двойка , но да почнаха да се разбират някак си  :emote_kiss3: Вече чакам първата целувка мой ще е в 7 епизод  :28558: 

И аз прочетох малко мангата наистина се различава от сериала , но сериала определено ми стана един от  любимите  :inlove:

Много ми е интересно как ще завърши всичко това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да се надявам за Сънбето и Сол. И аз си чакам целувка с нетърпение, дано да е скоро. Макар че тя определено се чувства по-добре с Инхо/за момента/, надявам се натам нещата да се променят и да вземе повечко да се замисли за Сънбето. Много мистериозен и интересен тип, много ме радва. И една интересна статия от пресконференцията за Сиренцето Тук . Много добро "изказване-пожелание" на режисьора. :D А дано! :))) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...