Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

Сладурско със сладури- ех, тая tvN!Изгледани 3 епизода на екс.И много хубаво,че краят- неизвестен.

 


Мисля, че няма да мръднат от правилото,че всеки има право на грешка и прошка и Слънцето, ще надвие Мрака.

 

Дори и така да е, поне не е скучно и мацката е по-различна  и свежа,от куклите, дето сме свикнали да ги гледаме, това и е първи сериал, а що филми с нейно участие...цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, така си е, сладка, естествена Сол, затова толкова грабва сериалчето. Всички герои са си на мястото, добре подбрани, свежи.

Не мислех, че би ме грабнал подобен сюжет, но е факт!

Много приятни за гледане, особено ми допада това, че историята се води от гледната точка на Сол, нейните мисли постоянно вървят като фон и сякаш сме в нейната невинна главица. :rolleyes:

Милата тя, как искрено се учуди в края на 3 еп. :D

Ама и сънбе си го бива, май няма някой, който да не е убеден, че е хлътнал до уши  ;) това, което се случи в 3 епизод беше повече от красноречиво за неговите чувства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах ги 2-та епизода и ми допаднаха. Само не виждам г-н Перфектен в ролята на лошо момче и се чудя къде го видяхте това?

Иначе, капана ни хвана! :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как да не е "лошо момче", нали прави всичко със зла умисъл. В първа серия непрекъснато интриганстваше и пакостеше, освен това мисля, че доброто му лице е само поза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интригантстването му мисля, че винаги имаше конкретна цел. Той обича да контролира нещата, които прави, всяка негова постъпка по един или друг начин води до Сол, но защо толкова силно я иска, предстои да разберем.

Няма перфектни хора, всеки има и своите недостатъци, колко лицемерен е всъщност и  защо миличката Сол толкова го привлича? прищявка или нещо истинско има..., до тук ни пускат само малки догадки и не сме видели всички моменти, всички гледни точки, за да преценим.

 

Той ли застана на нейния път или тя на неговия и нещата придобиха друг смисъл за него, ще видим..

ако му е самоцел да спечели едно невинно момиче няма да му е трудно, видя се че е упорит и гони целта си до край, но мисля че вече са намесени истински чувства, затова той вече не е този, който е бил преди, когато са били приятели с Ин Хо, просто разсъждавам, не знам дали съм права :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мари, имах предвид, това, че тя разказва за сега, случили се неща.Може би, в един момент, може и към към края на сериала, знам ли, действието да започне да тече в сегашно време и естествено, ще разберем избора и в самия край. :kissy: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, лош, лош за едни, за други не. Всяка монета си има две страни.

Че и ние, задна и предна страна нямаме ли :28558: /мисли/... Не всичко е на показ.

И този сериал ще се изчерпа скоро. Триъгълникът и интригата се заформи.

Единият е решил да прави напук на другия,  накрая и двамата в нейния капан...

Въпреки, че като гледам постерчето, тя е в капа... Не видях кой знае кави хитроумни номера от негова страна, че да я примами, тя сами си се мушна,

без всякакви напъни, дори още не знае, че е там.

Сега тия двамата, като двама уморени от скука котарака, има да си играят с нея..., ха натам, ха насам,

тю не се дава, накрая уморена  ще се предаде в лапите на главния котарак. И енд. Хепи за единия, за другия - сиренцето, ако е останало нещо....

Гаднярката преподавателка- вещицата Кан, беше на ниво, Хареса ми какво и рекна за бизнеса -мениджмънта

Че в бизнеса е важна комуникацията.

Р уснаците пуснали четвърта. Да видим има ли нещо ново под Слънцето", или само готини лица... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божествена, къде видя четвърта на руски, чак толкова бързи?!

 

Ето на руски първоизточника за четене онлайн цък, някой ,ако е мераклия да чете, аз не си падам по картинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, като отворих Дорама ТВ-то... , ама било оригинала, само серията. Подведох те... То сигурно английски още няма.

Но имаше един руски сайт... направо превеждаха, ама май от китайски...

Те гледам, 5 преводачески руски групи го превеждат това сиренце :28558: ....

Че насъмнало :28558:  може и да има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм интересно, интересно, продължава да грабва вниманието ... Сол е много сладка, а сънбето е просто сякаш излязъл от психо трилър.... Канг Джун е толкова свеж, сякаш е слънчице..

Не знам, но имам чувството, че това ще е драма, в която главната ще избере втория главен.. ще гледаме.. ще видим  :28558: Гледах малко и от четвърта серия, така още без излезнали субтитри и ясно си личи, че Сол се чувства много по-свободна, много по себе си с Канг Джун, отколкото със сънбе. Още не са показали с какво плени Сол сънбето, но има време ще видим!  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май всички се хванахме в капана... :D Доволна от новите епизоди. Всички са много свежи и много радват. Со Канг Джун определено ми прави впечатление с играта си. Сол също е голяма сладурана и е много естествена. Ю Джунг ми е най-интересния герой. Мистериозен образ дето не ти дава мира и се чудиш какво всъщност цели? Както и причините и мотивите му...Стискам палци за г-н Перфектен.

Поне в манхуата за момента са заедно със Сол. Но тя още не е завършена...Дано и в сериала на финал да са двамцата заедно.

Единствено ме притеснява, че много набързо върви историята, скоро ще изчерпат манхуата и после как ще запълват 16 епизода и да идея си нямам. Ще има да "творят"...само да не го развалят сериалчето, защото засега върви много добре.

п.п. все още няма английски субтитри за 4-ти епизод. Но и аз го превъртях без субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценарият вече е завършен като е имало консултации с авторката на мангата относно края. Финалите ще се различават, каквото и да означава това. Поне такава информация се шири из нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, Тара! :) Значи шах с пешката! Тази информация определено ме притеснява,  :unsure: все се надявах и на двете места/манхуата и сериала/ да са Сол и Ю Джунг на финал заедно. А сега вече съвсем не е ясно какво ще става и кой с кой....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Сол, Сол много си сладка и когато ходиш на срещи :P  страхотен 4 епизод, нещата продължават да се завързват и наистина не знам кое ще спечели нашето момиче - откровеността на Ин Хо или всички скрити и явни жестове на внимание и помощ от страна на Ю Джунг.

Май той държи повече му стъпки към нея да остават скрити и тази му прикритост ще му изиграе лоша шега

историята със Скитника беше доразказана, той не само е пратил охраната да помогне на Сол, но и самия той тръгна да я спасява /а Сол така и няма да разбере за това/, историята с касовите бележки на отговорника от първи епизод, който злоупотребява с парите също беше потулена от него,  за да не се съмняват в Сол, това също е негов жест към нея и още колко случки се събраха 

докато конкурента му играе с открити карти и е много близо до нея. Доста драматично свърши 5 епизод, сега е ред на Ин Хо да реагира, защото и той не е безразличен към човечето с червената коса. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата при мен засега са на кантар. Може би ми е прекалено комиксово или самият комикс не е толкова добър? Както винаги има някакъв дразнещ манекен, когото превъртам и извънредно куха лейка за фон. Тези гласове зад кадър, подробно обясняващи кой какво и защо мисли и прави, прекалено ми напомнят за латиноамериканските и индийските сапунки и лично за мен са излишни-не сме чак толкова тъпи, че да не разберем какво става. Май ще е по-добре да излязат извън рамките на комикса и да направят нещо по-интересно и различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз гласовете зад кадър си ги обяснявам точно с това, че героите са от комикс и им отива такава нотка, да си мислят на глас, малко като строфите на комикса над главите им, на мен не са ми досадни. Във Венера се нагледах на по-големи глупости без да си обявяват мислите, така че Сиренцето е поносимо.  ;)

А иначе сестрата кифла тук наистина е потресаващо ужасна, аз превъртам по 5 мин отгоре след всяка нейната сцена, за да съм сигурна, че няма шанс да ми се появи в кадър :D

А кой е дразнещият манекен? Ю Джунг ли имаш предвид? Аз мисля, че той си заковава героя много добре, нещо скрито, надменно има в него и все пак си е запленен от малката Сол и върви като сянка след нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз гласовете зад кадър си ги обяснявам точно с това, че героите са от комикс и им отива такава нотка, да си мислят на глас, малко като строфите на комикса над главите им, на мен не са ми досадни. Във Венера се нагледах на по-големи глупости без да си обявяват мислите, така че Сиренцето е поносимо.  ;)

А иначе сестрата кифла тук наистина е потресаващо ужасна, аз превъртам по 5 мин отгоре след всяка нейната сцена, за да съм сигурна, че няма шанс да ми се появи в кадър :D

А кой е дразнещият манекен? Ю Джунг ли имаш предвид? Аз мисля, че той си заковава героя много добре, нещо скрито, надменно има в него и все пак си е запленен от малката Сол и върви като сянка след нея.

Аз кухата лейка нарочно я гледам-толкова безсмислена и ненужна роля с такова преиграване от страна на актрисата могат да служат за образец при оценяване на сериали. Иначе манекенът е онзи другият, дето го играе недоволен от живота (но изключително нахален) манекен-чистач, чиято единствена причина за съществуване в сериала е да е противовес на главния герой в "борбата" за мацката. Дали tvN не са могли да си намерят по-добър комикс? Явно не от всеки става добър сериал ("Мисенг").

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...