Jump to content

"Ода за баща ми" във Варна


Recommended Posts

Действието на филма започва в разгара на Корейската война и историческата евакуация на цивилното население от пристанището Хъннам в Северна Корея към Южна Корея. Семейството на малкия Ток-су бяга към Бусан, за да се спаси от ужасите на гражданската война. В суматохата при качването в кораба Ток-су изгубва сестричката и баща си, и въпреки невръстната си възраст става глава на семейство.

 

При появата си на екран "Ода за баща ми" разбива бокс-офис класациите и става вторият по посещаемост филм в историята на корейското кино, с над 14 милиона продадени билети още в първите седмици. Епичната семейна сага се разгръща на фона на поредица от исторически събития, които засягат в продължение на десетилетия стотици човешки съдби.


Филмът ще обиколи 4 града, от които като възможност остават два:
21 ноември 2015, 11:00 ч. - Стара Загора, Регионална библиотека "Захарий Княжески"
30 ноември 2015, 18:30 ч. - Варна, Фестивален и конгресен център, зала "Европа"

 

bwy1447958897y.jpg

 

Организира се от Посолството на Република Корея в България. Преди прожекцията ще има кратко представяне на личностите и събитията, които се засягат във филма.

Ако можете, популяризирайте събитието, за да научат повече хора.

 

Ето го и в Програмата 

Редактирано от mrnkaloto
Покрит линк. Освен това на мен той ми показа "сайт със злонамерен софтуер"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...