Jump to content

Recommended Posts

На тази девойка, като й видя сандалките с чорапки, и ме избива на голям смях :D

А Бин е такъв дразнител, че ми идва да го удавя в капка вода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12122879_1180098282004480_15442181045533

 

Епизоди 9 и 10:  :click:  :click:

Епизоди 11 и 12:  :click:

 

А мен най-много не напушваше смях, когато Сяо Си си рисуваше мустаци и смяташе, че никой няма да я разпознае  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

helyg,  аз точно от тази тема се опитвам да дръпна сериала, но не става. А в авистаз няма регистрация, а и не ми дава да си направя. Какво ще ме посъветваш? Много не съм фен на гледането онлайн, но ако няма как да се получат нещата, ще го гледам и така. Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да греша, но едва ли някой го пази след толкова време, за да съживи торентите.

Няма да ти хареса съветът ми. Пиши се в темата за чакаща покана за Авистаз. Получиш ли такава, ще ти е полезно, защото там почти винаги има сийдъри.

Дотогава чакаш - или някой да ти прати покана, или някой да ресийдне торентите, ако ги пази, в Мастърс и Замунда. А докато чакаш, гледаш нещо друго.

Или гледаш онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евентуално в Рутракера може да е жив торента(но е с вградени руски субтитри, доколкото видях..), аз съм сваляла от там доста време, след като е бил качен.., когато българските опции са непомръдващи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...