Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Veteran (미쓰 와이프)

 

Страна: Южна Корея

Премиера: 5 август 2015

Времетраене: 123 мин.

Жанр: Екшън, Криминален, Драма

Режисьор: Ryoo Seung Wan  

:imdb:

               

Участват:

Hwang Jung Min като детектив Seo Do Cheol

Yoo Ah In като Jo Tae Oh

Yu Hae Jin като Director Choi

Oh Dal Su като Team Leader Oh

Jeong Man Sik като Manager Jeon

Jung Woong In като Chauffeur Bae

Jang Yoon Ju като Miss Bong

Oh Dae Hwan като Detective Wang

Kim Shi Hoo като Detective Yoon

Jin Kyung като Joo Yeon

Yu In Young като Da Hye

Uhm Tae Goo като бодигарда на Jo Tae Oh

 

Резюме: Чо Те О (Yoo Ah In) е от заможно семейство, извършил криминално престъпление и криещ се зад своето богатство.

Детектив Со До Чол (Hwang Jung Min) е решен да го хване на всяка цена.

Една история за преследване и загубен морал.

Кой ще спечели накрая?

 

Награди:

2015 (35th) Korean Association of Film Critics Awards - Best Director (Ryoo Seung Wan)

 

:essub:

 

Свали с :subs: :click:  :click:

Онлайн с :subs: :click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски дублаж :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снощи ми прошепнаха за филма,

в пловдивската  ни група. Багодаря ти, Маце, страхотен филм.

Струва си гледането, отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е голЕм кеф! Да, няма дълбоко послание и не е необходимо, за да кажа, че ''си струва гледането''. Пъстър и откъм комедия, малко драма, екшъна не е ала капитан планета. И тоя Тео много радва с неговата лудост. Само, ако можеше ролята на ченгето да беше изиграна от някой по - лицеприятен актьор, вече щях да съм фул, но човека си игра блестящо. И жена му също :28558: 

И аз имам такава чанта! ха ха

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък намирам Хуанг Чонг Мин за страхотен актьор и не се съгласявам, че е нелицеприятен. На мен ми е симпатичен. А фимлът ненапразно беше с голяма гледаемост в Корея. Страшно ми хареса- и откъм сценарий и откъм актьорска игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към горните мнения. Страшно приятна изненада, не очаквах толкова да ми хареса.

Мацко, мерси и на теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен филм-изгледах го с огромно удоволствие. Мацкова, големи благодарности за превода-знаех си, че щом си се хванала ти, филмът ще си струва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуанг Чонг Мин е като Том Круз, който може в действителност да играе. Иначе филмът беше забавен. Предвид форумът едва ли ще кажа голяма дума ако споделя, че предпочитам подобни филми по кината вместо американските плиткоумища. Корейците определено откриха златното сечение в комерсиалното кино. Продават, но не се продават с евтини сцени и диалози. Ако нещо трябва да стане - да се убие куче с голф стик например - то ще стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин филм. Екипът ченгета бяха уникални и заразителни с отдадеността си, отборния дух и изцепките, които правеха.... едни такива ... с финес! Актьорската игра беше наслада за окото. Отиват му на Ю А Ин такива роли. Страхотен екшън. Препоръчвам и благодарности за превода! 

П.П. В MyDramalist виждам, че е планувана втора част, която излиза тази година, със същия актьорски състав. Е лошко ще е друг.... :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...