Jump to content

Recommended Posts

Може би ние, като видяхме имената на Мин А и СДС още от началото се пренавихме за някакъв супер сериал,като за края на 2015, но уви. Пък и СДС нали уж се славеше, че стриктно си подбира ролите.. Докато гледах последните 2 серии постоянно пред очи и се появяваше сериал, който гледах не отдавна мисля, че заглавието беше "Кралят на драмата" и нещата които правеха там докато снимаха сериал на нова сценаристка без никакъв предишен опит. Как слагаха ретроспекции за да запълнят екранното време, искаха да има повече мелодрама, защото можело да се слагат повече реклами и т.н. Както и по горе  казали целият сериал беше почти само реклама. Историята например на Хенри я нямаше никаква, само предполагам, че е бил в същото сиропиталище с Кореан снейк. И той все плах, все се дърпаше удряше го на голямо дърво ама

награби моделката, като за финал.

  Повече не искам да говоря то за коментиране има много ама няма смисъл... било квот било. 

  Дали ще се гледа отново? Може би, само с прескачане заради СДС и забавните сцени на Хенри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладникава до самия край, така може да се опише драмата. Честно казано в началото ме хвана, интересно ми беше, а и покрай забавния Хенри няма как, но после всеки епизод го гледах някак просто, защото го бях почнала...и то с доста превъртане... поне накрая пак се посмях.... И все пак очаквах повече, това един от малкото проекти на СДС, които да не ме завлекат в неговия свят ...  -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са разчитали на поне 20-24 серии, но отрязването до само 16 просто оставя всички започнати сюжетни линии са висят във въздуха, а след това да бъдат набързо сдъвкани и завършени, колкото и тъпо и захаросано да изглежда. Наистина очакванията бяха прекалени, но за това е виновна и рекламата, която май беше по-добра от самия сериал. Много слаб сценарий, вяла и безидейна режисура, разчитаща за успеха на сериала само на присъствието на известни лица в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, пустото му топче, да му се не надяваш, че е оставено с цел, сега ще видя дали ставам за пророк и дали е това, което си мисля...

Иначе не забелязах разликата в плетките на готовото и още плетящото се шалче...

Познах какво се крие в топчето.

Но последната серия за мен беше огромно разочарование, въпреки че нямам против сладостта и розовостта на сериала.

Тоя костюм смешен в чест на бабата беше ненужно преувеличение, също и 26 кила отгоре още в трети месец( имам чуството, че той като я видя не можа даже да й се зарадва и любовта му някак се изпари), пък и тренирането за нужните там нашивки ли бяха , за да сътворят близнаците. А бащата как нареди на малкия да учи за лекар...

И ни в клин, ни в ръкав оная ретроспекция с лепенката.

Нещо се изложиха най- накрая, много здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко момента, които ми напомниха вкуса на по - старите продукции. Личи, че тук там са са напънали да вкарат въображение, така че да те разчувстват - шалът и кълбото - е, жесток момент! Елементарен, но невероятно красив жест. Комедията първите серии беше силна. А Джи си играе както в "Господаря на слънцето", особено началните епизоди...Харесва му да се прави на борсук... то това всеки го иска. Абе все тая - като цяло разтоварва, Мината е страхотна бузанка и онова хлапе с ''Don't worry, hyong'' :28558: Аз съм  ''ЗА" този сериал, макар и "нищо особеното му"...

 

tumblr_nzk4zoNkXF1rii18ho1_400.gif tumblr_o0gi62SJzx1se4lluo1_400.giftumblr_o0lykrLQNO1qch9k3o1_250.gif tumblr_o0l6888GFw1ql6y74o2_400.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, отрицателни оценки на килограм, пък всички го чакахме и го изгледахме целия. 18 страници коментари си е един завиден показател. Някой да го е дропил преди края? Не, предполагам, но пък и да е - негово право е. Както и мое да го харесвам. Факт е, че нямаше интрига, развитие или каквото и да е случващо се. И факт е, че въпреки липсата на действие, интересът ми бе голям до края. Вече не са много сериалите, които могат да ме развълнуват така. Гледането на този беше удоволствие и радост в чист вид - нещо, от което се нуждаем силно в това напрегнато ежедневие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си признах, че го изгледах от фенщина, заради двамата главни, но това,  не мисля, че доказва качество, както и  18 страници- също.Ако в главната роля беше оная,  грухтящата мадама от сериала със зелките и някой грозник на мястото на СДС-то, при тоя никакъв сценарий, нямаше да има сигурно и един гледащ.

Да живее фенщината, но в Корея, явно не е била на висота, съдейки от рейтинга.Язък за рекламите, с тия класни  изпълнители- направо нахалост, а сериалът  -кьорфишек, ако трябва да бъде определен с една дума, защото романтика и розово с лошо качество, не е като да няма доста, така, че това не може да е някакъв кой знае какъв плюс. Пък и тя беше една романтика... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова съм разочарована от сериала, че ми се иска да го оплюя и аз това недоразумение.През цялото време се чудех: СДС играе ли или позира за фотосесия. Жалко за Шин Мин А, едва ли може да се гордее с тази си роля. Мисля, че и химията не им се получи. Е, признавам си, изгледах го открай докрай, но не ме питайте защо го издържах. Но не съм само аз така  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът явно се е развил точно, както писах преди да започнат излъчването - една голяма реклама на джаджи. Не си заслужава да се гледа вероятно, съдейки по коментарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е реклама на джаджи. Де да беше.

 

И, да, аз го дропих на 14. Трябваше доста по рано  -от 7ма взе да боксува, а към 12 просто се спихна. Но не можех да повярвам, че така ще го оставят... М-нали там се спукват от бачкане и маркетинг, как може да им хрумне такваз тотална плякания до последно... и нямат ли кой да контролира и сценарий и действие... нещо...

 

Накрая обаче и това ми стана все едно, героите бяха прекалено, ужасяващо, скучни, дори, за да си чета фейсбук на тях... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми хареса, определено имах нужда да гледам леко глуповата и отчасти смешна драма.Не очаквах нищо велико и останах приятно изненадана, но заради Джи Соб си заслужаваше да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз изгледах последните 6 епизода наведнъж и не съм чак толкова недоволна. Всъщност направо харесвам сериала, гледам малко критично само на последните два - три епизода, които можеха да бъдат сведени до един. Но пък нямаше да гледам СДС в три епизода, ако това се беше случило. Наистина не разбирам - задължително ли трябва да има някаква мелодрама и леене на купища сълзи, за да ни хареса един сериал? Някаква буйна интрига - полудяване, амнезия, смърт и други подобни? Къде видяхте реклами, на какви джаджи? На чери доматчетата ли? "U - Turn" беше реклама на автомобил, а се познава единствено като мини - сериал. Някой да помни за каква марка автомобил ставаше дума? Аз не помня. Но помня как

СДС приклекна, сложи слънчогледи на един детски гроб и изтри прахта от името. Дете, забравено от всички...

 

 

Това беше сериал за любовта. Любов, любов, любов! Така, както я усещат корейците! Не както я усещаме ние.

Сериал, който се излъчва по време на Новогодишните празници.

 

Двама великолепни актьора участват за първи път в сериал след дълго време. Време, през което двамата са рекламни лица на една и съща марка. И знаят как въздействат на зрителите като двойка. Со Джи Соп не се е снимал в сериал след "Слънцето на господаря" (това е истинското заглавие на онзи сериал), а Шин Мин А - след "Аранг  и Магистратът".

 

И в "Паста" основното беше любовта и нямаше никакви убийства, изригвания на вулкани, нападения от Сев. Корея и т.н., и в този сериал основното беше пак зараждащата се любов на двама, които ще се открият и ще се радват на любовта си. Защото откриха не само любовта един към друг, а и че са обичани от семействата си, без това да личи на пръв поглед.

 

На мен лично, за сетен път, Джи Соп и Мин А доказаха, че са великолепни актьори и създадоха чудесна екранна двойка, с много искри помежду им, на фона на непретенциозен сценарий. Целият каст беше подбран чудесно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз изгледах последните 6 епизода наведнъж и не съм чак толкова недоволна. Всъщност направо харесвам сериала, гледам малко критично само на последните два - три епизода, които можеха да бъдат сведени до един. Но пък нямаше да гледам СДС в три епизода, ако това се беше случило. Наистина не разбирам - задължително ли трябва да има някаква мелодрама и леене на купища сълзи, за да ни хареса един сериал? Някаква буйна интрига - полудяване, амнезия, смърт и други подобни? Къде видяхте реклами, на какви джаджи? На чери доматчетата ли? "U - Turn" беше реклама на автомобил, а се познава единствено като мини - сериал. Някой да помни за каква марка автомобил ставаше дума? Аз не помня. Но помня как

СДС приклекна, сложи слънчогледи на един детски гроб и изтри прахта от името. Дете, забравено от всички...

 

 

Това беше сериал за любовта. Любов, любов, любов! Така, както я усещат корейците! Не както я усещаме ние.

Сериал, който се излъчва по време на Новогодишните празници.

 

Двама великолепни актьора участват за първи път в сериал след дълго време. Време, през което двамата са рекламни лица на една и съща марка. И знаят как въздействат на зрителите като двойка. Со Джи Соп не се е снимал в сериал след "Слънцето на господаря" (това е истинското заглавие на онзи сериал), а Шин Мин А - след "Аранг  и Магистратът".

 

И в "Паста" основното беше любовта и нямаше никакви убийства, изригвания на вулкани, нападения от Сев. Корея и т.н., и в този сериал основното беше пак зараждащата се любов на двама, които ще се открият и ще се радват на любовта си. Защото откриха не само любовта един към друг, а и че са обичани от семействата си, без това да личи на пръв поглед.

 

На мен лично, за сетен път, Джи Соп и Мин А доказаха, че са великолепни актьори и създадоха чудесна екранна двойка, с много искри помежду им, на фона на непретенциозен сценарий. Целият каст беше подбран чудесно. 

 

+1, с разликата, че забелязах марката на автомобила - мазерати ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятно и свежо сериалче. Не очаквах много, но взе, че доста ми допадна. Нямаше излишни пресилени драми и беше без сума серии реване и туткане за проблеми, които могат да се разрешат за 20 минути ефирно време. Най ми хареса, че бяха избегнали типичните за корейските драми клишета със загубите на памет и несъгласните родители. Действието си вървеше равномерно и плавничко, което си е голямо постижение. Въпреки че обичам драмите не мога да отрека, че често правят силно начало и после почват да се мотат или пък цял сериал се мотат и накрая набутват цялото съществено действие в последните 2 серии. Също така в сериала бяха отправени някои доста смислени послания за това, че човек въпреки всичко не трябва да се отказва, за магията на любовта, за отношенията между хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая си починах аз от корейските драми и за след половин година мога да кажа, че на мен ми хареса. То се знаеше, че ще е сладникав, но в никакъв случай неприятен. Мин А много харесвам като актриса и като жена, много симпатично девойче. Джи Соп само като видя че участва някъде и го пропусккам автоматично, защото и аз не знам. Опредделеноо не съжалявам ,става за убиване на време , свежо, забавно на моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Ако ви се гледа хубава РОМАНТИКА, без други жанрове намесени, сте на правилното заглавие. Прекрасно съчетание на комедия и любовна история. Рядко се намират такива позитивни сериали. Няма толкова действие както например Secret Garden, но чувството е сходно. Краят е прекрасен и не е както при 80% от другите сериали предаден в 15 мин. от последния епизод. 9/10 оценка от мен! Мога само да го препоръчам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче! Страшно ме развесели и ме накара да забравя за всичко и да се втренча в екрана, като зомбирана. Започнах да го гледам заради моя любимец So Ji Sub и смея да кажа, че отново не ме разочарова. Много пъти съм го писала и сега пак ще се повторя- СТРАХОТЕН МЪЖ ПРОСТО, НЕВЕРОЯТНО ТЯЛО, ПРЕКРАСНА УСМИВКА И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО- СТРАХОТЕН АКТЬОР. Хареса ми и в този образ и се справи страхотно с изграждането на героя си. Много ми хареса и образът на Shin Min Ah, която се превъплати много успешно в героинята си (Kang Joo Eun). Хареса ми характерът, които имаше, защото не беше точно от типичните крещящи главни героини, които доста често срещам в тези сериали. Другият плюс на сериалчето, е че само сладури виждаш на екран, разбира се на чело с красивия So Ji Sub. Сюжетът може да е познат но лично според мен не е блудкав, прекалено пренаситен от излишни моменти, които да запълват времето и не беше прекалено захаросан, което лично на мен много ми допадна. Смея да кажа, че романтиката, която присъства, наистина не те оставя безразличен, драмата също да не говорим за многото забавни и комични моменти, които те забавляват. Лично на мен много ми допадна сериала, много ме разтовари и се забавлявах с всяка една минута, която изкарах пред екрана. Сериалчето е много свежо и леко за гледане и те отнася доста бързо. Аз лично го изгледах за 1 ден без никакво превъртане. Гледаите и няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса сериала. Може би това е един от най-хубавите корейски сериали, които съм гледала.. Не можех да повярвам, че виждам истински целувки, а не просто допиране на устни!!! А за сцената в леглото направо бях О_О. Попринцип съм забелязала, че корейците са малко по скромни от такива сцени.. Просто на един дъх го изгледах, главните актьори бяха повече от УНИКАЛНИ.Мацката беше супер сладката с тази усмивка, а за красавеца думи нямам... Подкрепям горното мнение изцяло. Гледайте, няма да съжалявате! 

 

П.С. Кажете още сериали в които има такива хубави целувки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една молба, може ли да се подновят субтитрите, че линка не е действащ. @mrnkaloto? Видях, че ти си преводач, та ако ги имаш...Благодаря, предварително!

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един страхотен сериал, когато тренирах научих доста интересни неща за тялото и т.н. До колкото знам относно целувките, въздържат се, защото се опитват да въведат възпитание сред обществото, поне така знам относно облеклото също - героините ги обличат като лелки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...