Jump to content

Recommended Posts

Въйгууу, минахме 19+ с тия тренировки...  :rofl:

Изведнъж ми се дотренира, ама дали ще се намери някой такъв засукан тренер да ме обучи на самоотбрана? М? :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно па инак не текат  :na2:  Почва вече и усиления лиготек на главните един по друг, а нашият ще се засилва правопропорционално.

 

Само ме притеснява, че айдълката, дето се вре при боеца, се утвърждава като постоянно присъствие. За т'ва вече няма се разберем... :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джиу джицу, ооо дааа!!!  :inlove: Какви 19 , те и 40 годишните в Корея са мижали на тая сцена :D /няма начин ;) /

 

p.s. Джи да ни омятваш и нас и да се приключва тая драма  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, голяма хватка, голямо нещо :28558: Мислех, че ще получи сърдечен удар бухтичката:) Сега явно ще си го връща тъпкано със скритото си оръжие - трапчинките:)

 

Преведен е вече епизодът, така че можем и да се информираме, а не само да плакнем очи;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, аз колко бях неподготвена... На вълна оценки съм, и си викам си 19 - за рейтинг... или хиляди зрители или каквото там....ама сигурно значи нещо в контекст... И джиуджицу си го представих с повечко млатене... А то точката за вързаст!!! И не е да нямаше защо :)))))))))), коварно беше.

 

Кефя си се пък на нашите, даже айдълката хич не можа да ми помръкне серийката  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нас ни текат лигите, но явно не и на тия в Корея.Рейтингът е паднал с 1,5-2.Явно, или не си падат по самоотбраната( демек, нямаше нужда да се брани) или по разнополовата.Чудя им се за кой ли път, като им гледам рейтингите- най-скучната семейна сапунка, която превъртах донякъде, заради високия рейтинг и двамата главни, "All About My Mom"лети във висините, барабар с още няколко  нескопосани семейни, всичко останало едва тътри.

Раздвижиха го 5 епизод, спор няма.

И аз на опашката за  треньора по самоотбрана- няма се цепя от колектива я. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се дивих на Ji Sub's facial expressions в този епизод, особено в момента с видео разговора, загледайте се във физиономиите, които прави. С този кахърен поглед как да не го обича човек. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да я харесвам тази Шин Мин А!!!

Джи Соб за две години сякаш е остарял с осем (последно го гледах в Master's Sun).

Тук и на мен започна да ми става симпатичен.

Сериалчето много ми допада, двамата се справят отлично и са сполучлива екранна двойка.

Чакам си чинно шести епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Аз съм нова тук :) Много харесвам сериала и корейското кино като цяло :) Обаче ми е интересно от къде намерихте субтитрите за 5 епизод ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Аз съм нова тук :) Много харесвам сериала и корейското кино като цяло :) Обаче ми е интересно от къде намерихте субтитрите за 5 епизод ?

 

Просто бг субките на 5 епизод още не са излезли :) А всички по-горе явно са го гледали с английски или руски букви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тренера нали отсъстваше само няколко дни, как ще отслабне толкова бързо, то само лицето и се видя, ама... или аз нещо не разбрах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коуч-а-ним... :D

Като си на диета за определен период от време, изведнъж ти проличава, че си отслабнал.

Преди това само кантарът го показва.

 

Къде го шести епизод?!

 

P.P. Намерих си го, но няма англ. суб. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тренера нали отсъстваше само няколко дни, как ще отслабне толкова бързо, то само лицето и се видя, ама... или аз нещо не разбрах?

Е то от лицето слязло във шкембето. Да очакваме значи в следващата серия да й напълнеят глезените преди да изчезнат окончателно всички сланини.

С масажния стол малко прекалиха. Какво става с тез корейски сериали?! Ц-ц! Накъде отива светът!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам се сдържам да не гледам 6 епизод на корейски, но няма ще се сдържам. Всичко се развива много добре, а най - учудващото е, че не е като да се случва кой знае какво, но не ми доскучава и не прескачам. Може би просто ми харесва да гледам Со Джи Соб. А относно развитието на сериала, гледайки 80% упражнения на главната и това какво яде или й се яде, никакво развитие при второстепенните роли от малките сценки се загатва, че моделката ще преследва боксьорчето. Разбрахме и каква е връзката на Джи Соб със семейството и че баща му всъщност

не е син на бабката.

Тази отслабналата колежка на главната, която я хейти толкова много голямо комплексарче. Не ме кефи изобщо, единствено нея не ми харесва да я гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, тва с урока по "трупясване" ми хареса :28558:

 

Може да няма особена динамика сериалчето, ама влиза приятно, като масаж с бита сметана :) Все пак като събереш две чаровни физиономии като Мин А и Джи Соб, не можеш да очакваш неприятни гледки. С неговите намеци по масажния стол обаче верно се оляха, чак пък толкова... нещо преиграно излезе. Но нататък всичко си беше ок ;)

 

Английските букви за пореден път изскочиха към 4 през нощта, добре че съм сова и че и без това бачках до 3:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах да си чета до късни доби, та дочаках субтитрите. Шестият ми се видя по-зле от петия. Определено по-невпечатляващ. 

 

Още не мога да реша дали ми харесва или не, че няма превю за следващия епизод след седмица :D. Може би без превю няма да се дразня толкова, че имам да чакам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...