Jump to content

Recommended Posts

291y0mhuXAzebp8iPkUWp4y8Ndu.jpg

 

Off Topic

B1rl6_4f.jpg

 

Oh My Venus (오 마이 비너스)

                                    Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Oh My God

Период на излъчване: 16 ноември 2015 - 5 януари 2016

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал: KBS2

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Hyung Suk

       инфо         

 

Участват:

So Ji Sub като Kim Young Ho

Shin Min Ah като Kang Joo Eun

Jung Gyu Woon като Im Woo Shik

Yoo In Young като Oh Soo Jin

Henry (Super Junior-M) като Kim Ji Yong

Bang Sung Hoon като Jang Joon Sung

Choi Il Hwa като бащата на Kim Young Ho

Jin Kyung като Choi Hye Ran (мащехата на Kim Young Ho)

Kim Jung Tae като Executive Choi

Ban Hyo Jung като бабата на Kim Young Ho

Jo Eun Ji като Lee Hyun Woo (приятелка на Kang Joo Eun)

Song Yoo Ha като съпруга на Lee Hyun Woo

Kwon Jun като сина на Lee Hyun Woo

Hong Yoon Hwa като колежката на Kang Joo Eun

Kwon Ki Sun като майката на Kang Joo Eun

Jung Hye Song като Jang Yi Jin

 

Резюме:

Ким Йонг Хо (So Ji Sub) е личен треньор на холивудски звезди, от заможно семейство,
но с болезнена травма от детството, която преодолява с търпение и упоритост.
В живота му се появява Канг Чу Ън (Shin Min Ah), 33-годишна адвокатка, борила се да издържа семейството си,
без да е имала време да се погрижи за себе си
и сега тепърва решава да се бори с наднорменото си тегло...

:essub:

 

Свали с :subs::click:  :click:
Онлайн с  :subs::click:

С български и английски субтитри: :click:  

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за темата! :kissy:

Първа на клона.Чакано с нетърпение, най-вече, заради главните и предвид,  претенциозния вкус  на Джи Соб при избора на драми.Надявам се да не е гледал повече пачките(затварям си очите за последната му серийна късометражка за реклама на Чеджу, дето каза 10 изречения и изхаби няколко чифта обувки от ходене), като много от колегите си напоследък.Доста време тренира ,за да влезе в нужната форма, което само по себе си ,говори за професионализма му и дава още надежди за нещо биващо, че корейското много слабо тази година, до степен да не можеш да се сетиш, какво свястно си гледал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз за пръв път чета резюмето и ми е интересна по-скоро темата за предизвикателството.

Ще ги видим как се справят сладурите, особено в частта с наднорменото тегло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз за пръв път чета резюмето и ми е интересна по-скоро темата за предизвикателството.

Ще ги видим как се справят сладурите, особено в частта с наднорменото тегло :)

Да, и на мен ще ми е интересно, как точно тази клечка Шин Мин А ще го играе с наднормено тегло.  Ако ще ни залъгват с едни подплънки по бедрата само... смешно ще е.

Джи Соб какъвто беше сърцераздирателен в проектите си от преди години в последно време нещо на комедии и романтика го е ударил. Дали не наизлязоха много младоци на сцената и хората около Джи Соб са се притеснили, че си губи от популярността? Смешка е това, ама все пак прави впечатление, нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, над нормата има около 2 грама и половина, каква трагедия!  :28558: Обаче такива сладури, как ще се изчака това... Много интригуващи са тийзърите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shin Min Ah е качила някой килограм, помня я по-слаба, особено в лицето има разлика. So Ji Sub пак ще го играе някакъв измислен герой, но сигурно такива "вървят" сред корейските зрителки. Явно бюджетът е отишъл за актъорски състав, защото този сценарий повече отива да си рекламират разни джаджи корейските компании в сериала.

Произношението им на сериала е уникално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо днеска свърших единия сериал и почнах да търся нов и докато се рових във форума, да видя какво ново има или ще излезе и попадам на темата. Само с прочитането на Со Джи Соб очичките ми светнаха. Този актьор го обожавам! А главаната доколкото си спомням я гледах в Гумихо, беше много сладка и забавна. Очаквам готин сериал, като за края на годината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Грозната Бети или ако се върнем към Джек Лондон - Жената на краля...смесено с Бриджит Джоунс.

Много обичам тази история, ако е направена добре :)

А тук играят страхотно и ми се гледа много, въпреки че гримът й е ужасен наистина.

Но пък няма да ви казвам какво правеше Со Джи Соп на висилката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз доволна от първи епизод, никаква скука и най-хубавото,че предисторията я разказаха набързо и подхванаха историята.За играта- ясно, няма нужда от коментар.За лоста и ваната- също, освен, че липсваха татуировките, но... пълно щастие- няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, в един момент реших, че ще вземе да се набира даже с една ръка, така беше загрял. Надявам се на повечко комедия и да не се олеят с рекламата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам обра ми точките, то самото набиране е яко гадно, пък това завъртане... и с такава лекота.... и толкова красив...

Абе нейсе :)))))))

Дано да е добро сериалче, много ми се гледа нещо зарибяващо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря много за буквичките на anirtimid и mrnkaloto! :subs: :essubs: златни сте!  :kissy: 

 

Дано това дългоочаквано нещо наистина ни развълнува, имаме Джи Соп /пълна предпоставка/, но той пък не може да играе и женската роля за съжаление. ;) 

В първи епизод Джи си блестеше както винаги, даже беше и малко отгоре /тъжен поглед, събран,готин, мъжествен, натрениран до козирката/, но не знам как това би се  комбинирало с блажено ухиления и леко наивен образ на загубилата красотата си екс Венера.

Дано не съм права в мислите си и да имаме най-накрая правилните съставки, а не само Джи Соп за цвят :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен във втора серия мацката става по-симпатична - просто в първа е много шокираща с грима и явно и пречи на част от израженията. Но после влиза във ритъм някак - вероятно с подплънки в бузите е много сложно... Плюс това много се кефя на хитростите им при заснеманията. За да не я мъчат много и да облича изцяло дебел костюм, като я сравняват с друга мадама ги дават винаги поотделно. Другата се плъзга отгоре надолу по камерата, а нашата е: пльок, цялата зад нея нещо тежко, а тя с видимо дрехи не по мярка разкопчани и нафлюкани... Но затова пък все по-трогателна, като я настъпват по всички възможни болезнени точки и й казват гадости. Шин Мин А е свършила жестока работа, да усвои толкова жестове и неща...

 

Докато сюжета при Со Джи Соп леко ме натъжи с постоянното участие на  

богата баба и огромна семейна фирма

 

От трета страна ме радва много присъствието на боксьора :). Не знам какво ще го правят, но радва очите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...