Jump to content

Recommended Posts

waT3YybikpEhauznaX5Pfg17NVy.jpg

The Honey Enemy (与敌人的蜜月, 情敌蜜月)

Страна: Китай, Южна Корея

Също така известен като: Qing di mi yue

Премиера: 2 септември 2015

Времетраене: 97 мин.

Жанр: Романтична комедия

Режисьор: Zhang Lin-Zhi

Субтитри: Английски вградени

:imdb:

Участват:

Kwon Sang Woo като Zhou Yun-Feng

Kitty Zhang като Xia XiaoYu

Wallace Huo като Xu Mo

Yufei Shi като Xu Jingye

Резюме: Xia Xiaoyu (Kitty Zhang) е съветник по запознанствата, която има големи надежди за собствения си брак. Съвместимостта ѝ с настоящето ѝ гадже Xu Mo (Wallace Huo) според нея е 98%. Но скоро с ужас открива, че той е имал тайна връзка с красивата Xu Jingye (Yufei Shi), дори планира да се ожени за нея. Въпреки ниския си процент на успех (3%), тя решава да използва фалшивото си гадже Zhou Yun-Feng (Kwone Sang Woo), за да провали така омразната ѝ сватба...

https://www.youtube.com/watch?v=HplYjl__cxw

Свали  :click: :subs:       :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

• Thanks 1

Страхотно филмче леко, романтично а двамата главни имаха много добра химия :28558: , хареса ми че нямаше много драми не се взеха след 3 години... абе препоръчвам го....

Наистина приятно филмче за разпускане :) Малко му се кьоравех с бледите английски буквички и някои неща останаха недораьбрани, та с удоволствие ще го изгледам пак с бг. Благодарности :)

Честно казано не ми хареса. Може би съм очаквала повече, не знам. Кастът е страхотен, красота, но нещо ми липсваше. От мъжете повече ми допадна Уолъс, такова излъчване, чар... :)

Първо - опция за гледането му онлайн с руски субтитри   :)

Второ - моля, ако може, да се допълни като заглавие във филмографията на Kwon Sang Woo   

А иначе, ако не го започнеш с " голямата кошница очаквания" , е приятно, леко филмче.  Както казва НиКсето :kissx: , кастът ( мъжкият :i love this: ) е най-страхотното и привличащо към филма нещо. Историйката е малко повърхностно разработена и набързичко претупана, но в същността й има много смисъл и дава "домашна работа" за мислене след крайните надписи.  

------------

Ох, въртеше ми се още нещо, че съм пропуснала ... Сетих се. Много съм му благодарна на филма , че ми помогна да открия и си припомня  една особено скъпа песен. Оказа се ,че е щедро я ползваха за фон. 

Edited by asha