Jump to content

Recommended Posts

Дано да сте прави за ветеринаря. :)

 

И аз никак не искам заради инцидента ветеринаря да почне да шантажира Барон и да го принуждава да се отказва от Меган. Дано няма подобна драма и да вземе да се освести, че Меган няма да му обърне внимание. Или поне Барон да му каже, че няма отказване :D и да прекрати всякакви негови бъдещи опити за шантаж.

Държането на Барон единствено си го обяснявам, че знае за Меган, че е жена. Иначе няма как нормален готин мъж, като него, ей така, без дори да се замисли или поне малко да се притесни, да мине от "другия бряг". Гонг Ю в Кофи Принца чак на лекар ходи от притеснение. :lol: Иначе Меган при такъв готин мъж едва ли се замисля за каквото и да е. :D  И мен ми прави впечатление, че последните серии все по-женствено се държи, няма нищо общо като държание с началото. Много химия между двамата, много нещо! Айде да идва рд-то, че и аз нямам търпение да ги видя като нормална двойка......както и по-нататъшното развитие на връзката им. :896767:

 

 

п.п. И едно много забавно "приятелско" мв-и, което току-що открих. :28558:

https://www.youtube.com/watch?v=eVnWDwHMQzY&index=132&list=PLmY8lktPtirWRO0xZVDh-X5tNsIIW497C

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нещо ново освен да продължава Барон да се държи не барнал-метърски :slap: .

Разбра ли, разгеле, че е момиче... Аз съм застинала към 9-10 и очаквам края... :rofl:

Има ли нещо по-така, интрига или цуни-гуни, което да трябва да се види...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо тематично за празника. Иначе Барън и Мегън...не знам въобразявам ли си, или наистина има нещо. На романтичните сцени попревъртах, някак много воайорски се почувствах, все едно съм зяпнала как истинска двойка си разменя нежности на обществено място. Не знам, дали са твърде дълги сцените, или има твърде добра химия...нещо ме кара да се чувствам неудобно. Другата екранна двойка пък толкова успешно ме успива, че не знам там какво се случва съвсем, от толкова ползване на скип-бутона. 

 

При всички случаи, не е като да чакам някакво развитие, то е ясно каквото има да става, ще стане, Януо ще бъде разкрита, Дзъфън или е много умен и отдавна знае, но се преструва (успешно), или е много много глупав и няма да се усети сам  и в двата случая, хепиенд! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо по-така, интрига или цуни-гуни, което да трябва да се види...

Има, има, само вече много банално толкоз време едно и също... Ся и интригата май ще се развие, само дето тоя рожден ден не идва и не идва...

А пък Баронът прави страхотно смешни физиономии, ако някой се увърта около Я Но.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нали тяхното ЧНГ е чак на 08.02., значи би трябвало да има епизод тая неделя... Или не?

 

За воайорската гузна съвест явно не съм сама. Ако наистина няма нищо, значи са няма такива актьори, баце!

Не си изтървала нищо при другата двойка. Просто нищо не се случва. НИЩО.

 

Изобщо цялото т'ва нещо го гледам като поредица от красиви, ама много красиви картинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз се обърках дали ще има епизод тази неделя или не... :dunno: Гледам във уикито е отбелязано, че всяка неделя ще си има. Тук.  Ама там не винаги е точна информацията. Иначе и мен ме карат да се чувствам воайорче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има, само вече много банално толкоз време едно и също... Ся и интригата май ще се развие, само дето тоя рожден ден не идва и не идва...

А пък Баронът прави страхотно смешни физиономии, ако някой се увърта около Я Но.

Kите, къде да барна, кои епизодчета си струват и са пу-най, най...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14, 15, мисля, lukreciana. Обаче... що не караш поред... колкото и да е еднообразно, си е голям кеф...

Като ходиха в 15-та да се крият от дъжда в хотела (!), направо си викам хайде ся, най-сетне наш`та будала вече ще я изловят, обаче пак намери начин да се размине работата. Ама тя е толкова влюбена, че вече забрави мъжко да демонстрира, сал един бой /височина, де/ и остана. А момъкът беше повече от готов, как така не показа някакви колебания и изобщо какъвто и да е смут, хм, все едно, че не му е сефте мъжката двойка или знае, че е с момиче. Или е пълен непукист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукрециана, наистина 15-ти си е задълже да се види! :896767: Но както Киткет каза, защо не ги караш всичките, има много благи моменти. И да попитам, някой дали попадна на друга информация относно излъчването на следващия епизод/различна от тази в уикито/?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А момъкът беше повече от готов, как така не показа някакви колебания и изобщо какъвто и да е смут, хм, все едно, че не му е сефте мъжката двойка или знае, че е с момиче. Или е пълен непукист.

Ето това исках да кажа, само дето нещо не посмях, да не излезе накрая нещо. 

Имаше един много глупав сериал с АКБ-та, в които три девойки се преструваха на момчета, едната имаше история с един секси мачо, който  постъпи като всичките ни главни герои - влюби се, реши, че е гей...Накрая, когато девойката му се разкри, той я отряза, защото всъщност разбрал, че предпочита мъже.  :28558:  :28558: Ако това беше една идея по-пародийно, бих била с две ръце за такъв край! И накрая, Барън и Бий се отправят към хоризонта, хаха. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа, не искам да гледам с гейска или ли... :28558: би-йска любов филми и сериали, но незнайно защо вече се е наводнило с тях, и изборът се стеснява,

цял потоп, предимно мъжка, потапяш се в  една такава любов и започваш да се чудиш ти какъв си? Мъж ли си, жена ли си

и в каква посока да поемеш. Ами като гледам заглавията, във всички тях се чете толерирантност и разбираене...

Не исках, но ще се позагледам в някой "обратен", може и  аз да се влюбя и ми захаро/е/сат. То на Барон,че е барон не му праска, че на мен ли..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... изгледах и 16-та. Може и наистина да има нещо между главните зад кадъра. Радостта от близостта им се получава на макс.

Единствено си заслужаваха физиономиите на ревност, иначе мудничко, почти никакво разитие.

Изгледах 16-та без субки, доколкото схванах оня май се майтапеше, или се отказа, защото от физономията на  Барончо  лъхаше май на... "Не съм съгласен"

не пожела никой да я бар :28558:  :28558: а. В 16-та бащата без малко да убие сина, заради глупостта му.

Не знам какво иска бащата от сина си, щом го е учил:" За да станеш велик, тряба да можеш да минеш през всички, дори през най-близките си хора",

нещо от тоя род беше. Плодът не пада далеч от дървото... То ясно, че синът има пръст, ама баща му не разбрах,,,

Радвам се, че малката се пооправи. И до 30 -та серия има да си чакаме за нещо по-така.

Не разбрах какво му даде накрая в серията другия хубавелко от триадата... 

Но.. скоро и това ще стане ясно... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, в тоя сериал никой ли не вижда огромния розов слон в стаята? О.о

 

 

 

А, сине, ше даваш годежен пръстен на мъжко - нямаш грижи. Тоз татко как не мигна даже - ни той, ни мамата? 

Дори не споменавам за бутафорията с гадния стрелец и напълно ненужните диалози след това...

 

 

 

Поне в следващия епизод ще има екшън...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,

 

и майката и бащата, че и сестрата, въобще всички приемат едва ли не за най-нормалното нещо на света синът им да е обратен.То хубаво, че не вкарват драма, ама чак пък толкова спокойно да приемат наклонностите на сина си. А самият той пък окото не му мигна и дори не се притесни, че е минал от другия бряг. Както казах: все едно е най-естественото нещо, което може да се случи. Сигурно Меган, като си признае, че е момиче, тогава всички ще вземат да я отхвърлят. :lol: Има два варианта: 1. или всички знаят, че тя е момиче и затова съвсем спокойно приемат връзката им или 2. съвсем ни взимат за гъби нас зрителите. :D Хайде Барон да предположим, че знае истината и затова е толкоз спокоен. Но всичките роднини...какво разбиране, какво спокойствие, каква подкрепа само!

 

Обаче превюто на 18 епизод е.... :tongue: Дано стените са здрави, че...наистина се задава "екшън". :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Аз като извади пръстена тъкмо си помислих, че знае и се прави на ударен, но после с превюто с белите костюми в параклиса ме разколебаха - някакси ако знаеше, можеше да изчака след 26-я ЧРД и тогава да се взимат. Донякъде и разговора с таткото ме подведе - нали и двамата искали да говорят нещо с нея, ма не казаха за какво. Пък знае ли ги човек....

 

 

 

 

А с тоя 18 епизод направо не знам!!! На бас, че ще има техническо прекъсване на екшъна още преди да е почнал наистина.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Съгласна с теб относно "женитбата". И мен ми се струва, че ако Барон знае, че тя е момиче би изчакал първо да се разкрие и тогава да се вземат. Или пък иска да й покаже, че мъж/жена е без значение за него и всякак я взима? :lol2: Представям си вариант, ако не е наясно и след първата брачна нощ вземе да разбере... и после да иска развод, защото си иска някой от неговия пол.  :rofl: Голяма гавра ще е, силно се надявам да няма подобен вариант. :28558: Все пак залагам, че Барон е наясно, че тя е момиче, ма да видим...сценаристите може до края да ги правят и тях и нас на гъби. :D

 

 

Хаха, даже минимум 2 технически прекъсвания. :D И по азиатските стандарти един знак +25 поне. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То точно ние сме шаранчетата, при все че се закачихме на кукичката от епизод едно.  :28558: 
Направих си огромната услуга да не анализирам нищо, да не се питам за никакви сватби, костюмчета, с кой акъл тя се впуска във всичко това (при все че пази тайна). Едно обяснение би било, че за толкова епизоди сценаристи, актьори, режисьор, всички са забравили, че тя се преструва на момче, късокоси азиатки бол, не е нещо странно. 
Барън много колосално си пада по Меган, мисля аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното е абсолютно очиеизвадно :) И са страхотна двойка!

 

Пък аз нямам нищо против да вися на тая кукичка....

 

 

Тва с Бий и малката мноо тъпо се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...