Jump to content

Recommended Posts

Осми беше страшен филър, то историята доста затъпя, за нещастие. Не че беше нещо гениално и в началото, но имаше като че ли повече свързаност, последните епизоди са много ситуационни и няма свързаност между случките. Ду Дзъфън акушерства, даде 20 милиона (:О) ей така, и прочие ситуации. Дразни от една страна, но от друга, нали е eye candy, по тези параграфи си върши работата. 
Единственото, което съм убедена, че ще се случи след края на епизода е, 

че Дзъфън ама изобщо няма да се усети, може да го убедят, че или Януо кросдресваа, или че всъщност е сестрата, която уж учи в чужбина. Досега все се измъкват по някакви абсурдни начини, вероятно и сега ще стане така.

 

Ето и нещо забавно, приликата, както се казва, е поразителна. 

 

12311259_924589017576310_116188213892182

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са всички актьори. Удоволствие да  гледаш отношенията им. Дано не вкарат някоя велика драма и от дежурните отрицателни герой. 

Великолепни Барон и Бии  :wub:

Просто ей така да си гледкаме лиготийки и да се усмихваме блажено  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последните засега епизоди става направо малоумно като сценарий, но са толкова готина двойка, че хич неми пречи. Общо взето гледам като Барон-чо - яко заплеснато. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, сигурно ще хвана захарна болест докато го изгледам. На 6 еп. стоя нахилена като тийнеджърка докато чете любовен роман  :wub:  то бива химия, но такова чудо не се среща всеки ден. Пълният с ИТЕ(изключителни тайвански екземпляри :896767:  ) сериал допринася за лекото гледане. Толкова са сладки всички, че изобщо не се замислям за нелепите сцени.

Явно съм прихванала романтичната вълна по празниците и ми е хубавооо  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко е малък интересът към сериала! Защото докарва повече вълнение от Венерата даже.

Нелепи ситуации и нелогизми пълно, обаче каква химия, каква химия... както казва 

daneto това наистина е голяма рядкост... Вече десета серия днес напрежението не пада, химичните елементи направо са в кресчендо, толкова плътно и осезаемо привличане, можеш да си нагребеш...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха спокойно и аз си го следя тихичко...просто ме мързи да коментирам.

Венерата дори не съм я погледнала...ако това трябва да ви говори нещо.  :na2: 

 

Сюжетът е тъпичък...спор няма...но незнайно защо ми харесва да го гледам..предполагам, че е заради играта на главната мацка..

Така играе...чак почвам да се чудя дали и тя е наясно какъв пол е  :282: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно повечето сме на едно мнение, че като сценарии не е кой знае какво, но по отношение на избор на актьори и игра са невероятни. Всичките са прекрасни, а Барон и Меган направо ми пълнят душичката с тяхната игра. Такива погледи, толкова освободени, толкова нежни докосвания с кеф си ги гледам. :kiss2: Начинът на заснемане на сцените между тях са уникални. Адмирации за режисьора :up: Мога да си ги гледам още 30-40серии и няма да ми омръзне, макар, че ми се иска и да ги видя като истинска двойка в сериала.След Ела, Меган е втората актриса, която ми харесва и се представя блестящо в ролята на мъж. Този и и Healer са сериалите за тази година, в които ме спечелиха главните и показаха истинска  химия помежду си, която и аз самата почувствах. :yes: А това се случва рядко.Ще бъде страхотно ако някой се реши да го преведе на български. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, аз честно казано мъж не виждам да седне да се наслаждава на сериала, но пък достатъчно има на екран. Меган е страшна, в страницата си пуска разни снимки с другите актриси от сериала и на тях си е доста убедителен мъж. Химията с Барън не мога да отрека, особено на разните ауттейкове, интервюта, фотосесии,  церемонии на Червения килим. Въобще, прекрасни са, колкото и глупава да стана историята. Чакам с нетърпение неделите и  чинно си гледам всеки епизод, пък дано не хвана диабет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bromance и аз го започнах, щом се появи темата, после зарязах, а сега гледам на части, защото китайската романтика нещо не ми понася много. Интересно ми е как ще се развият нещата, пък и Меган е впечатляваща като пич.

Не видях да е споменато в темата, но явно всичко е започнало с филма Cafe.Waiting.Love, където тя за първи път се превъплъщава в мъжествен(а) барист(к)а. Изпълнението й е предизвикало такъв фурор, че са решили да го осребрят както си трябва. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пресилено е това, че е трудно различима. Изправена до ярки мъжкари направо си личи, че е жена. С тази фина костна структура и нежни черти на лицето си е мацка та дрънка. Обаче пък се е постарала, походка, жестове, играе та се къса. Ела е по-грубовата, а наличието на как беше, девствен мустак, доста улесняваше превъплъщението и в мъж. Важното е, че и двете са страхотни актриси и е удоволствие да се гледат.

Обаче дългата женствена прическа някак състари Я Но.

Само аз ли не мога да откъсна поглед от миглите на Бии когато го дават? Направо ми се навират в очите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бий като цяло хипнотизира. Яко му личи корейското, но и тайското избива... Мешанко, както кака най обича! :D И песента му е разкошна, влюбих се в нея.

Мегън беше най-хубава като я нагласиха предишния път, край басейна. Сега втория път не беше баш както може да е. А тя далеч не е грозна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 11ти развитие няма, само щуротии. Според мен целта им е да използват всяко едно клише от романтичен филм, сериал, видео клип и каквото там се сещате.
Ако не от нашата загубена двойка, то Дзъхан и Ачао или Нана и Слънчо. И това е прекрасно, за мен е хем леко пародия, хем ме радват захаросаните моменти. 

Днешният епизод беше скучничък, но поне имаше още прегръдки и сладки жестове. 

ей това е мъж на място, да си купи мотор само защото любимото човече мисли, че са готини. И естествено, за возене на мотор от двама си трябват слоу-моушън прегръдки.

Обяснението в любов на  Нана е ама тооолкова типично, чак това, че Бий е абсолютно дърво беше на място.  


Разбирам защо съфорумните дами харесват Бий, но на мен ми идва твърде корейски някак :D Хубаво лице, хубаво гласче, мода, стил, но пън и половина. Предпочитам Барон, макар че редом изглежда видимо по- старичък. 
@o6ina Албус беше много добре изиграна роля, филмът също си струваше гледането, въпреки всички абсурди. Като цяло, Меган има тренинг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той Барон е МЪЖ  :wub: , а Бии е момченце  :D

Много ясно, че пред избора един от двата първият ще спечели. Дори дъщеря ми ще го предпочете, а тя е в тагерта на младежа  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня и аз - за мъж определено избирам Барона (който, да си признаем, тук е не по-малко дърво). Както казахме, Бий е очарователен, но далеч го предпочитам като певец. Иначе ми е като някои от корейските любимци - кукли са. Нареждам го, да речем, до Но Мин У, Хиро - наполовина извънземни типове. :) Ветеринарчето също беше симпатичен момък, ако и да е (№$%!§%€.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аз да си кажа, понеже за мен и двамата са по-голям набор. Бий е бонбонест. Иначе тук и Шон, и онзи лошко са много симпатични, само Ачао не се класира като че ли. :D Изобщо, съмнения никакви за кого е предназначен сериалът и към каква публика е насочен. Пък като стана дума: 

12390944_1282565651759959_72641181048485

Иначе аз лично съм объркана вече кое е материал от снимките и кое не е 

11181802_1071159152904591_53030538526996  


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...