Jump to content

Recommended Posts

И не е само тази заигравка с популярни криминални сериали! :D Стигна ли до момента когато колата пусна мелодията на  сериала за Шерлок Холмс с Бенедикт Къмбърбач в опит да се пошегува с главните герои? Голям смях е! :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм, а от утре с мачовете съвсем бавно ще ми върви. Шерлок-а не го гледам, можеше и да изтърва момента, ама Найт райдъра ме върна в първи клас. Тоя от 2008, де, не оригинала. Голема радост беше :896767:

 

Малката тука ще се осефери ли, че за момента е още като настъпена мишка? Не й се чува гласеца, нещо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - голямата ми грешка беше, че непрекъснато отлагах и прескачах гледането на сериала... Огромна грешка !!! Няма нещо, което да не ми хареса и което да е слабо в този сериал. Главния леле майко страхотен и с този поглед направоооо магия, главната сладурана и половина. Много ми бяха искрени в чувствата си и изглеждаха чудесно, като двойка. Криминалните и психологическите моменти изпипани и реалистично пресъздадени. Абеее 6 отвсякъде:es: Ако някой го отлага, като мен да поправи това възможно най - бързо :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...