Jump to content

Recommended Posts

xfHBGNSTDxIfW7XaOpWkbzml8Ql.jpg

 

Love Me If You Dare

(2015)

Ta Lai Le Qing Bi Yan

Държава: Китай

По новелата  Love Me, If You Dare на Ding Mo

Период на излъчване: 15 октомври 2015

Канал: SOHU TV online, Dragon Television

Жанр: Криминален, Мистерия, Драма, Романс

Епизоди: 24

Режисьор: Zhang Kaizhou

 

Участват:

Wallace Huo като Simon/Allen Bo Jinyan
Ma Sichun (Sandra Ma) като Jenny Jian Yao

 Edward Zhang като Jabber Xie Han

Wang Kai като Li Xunran

Andrew Yin като Kris Fu Ziyu

 

Резюме: Simon Bo (Wallace Huo) е експерт по криминална психология и работи за полицията.

От малък живее и учи в Америка. Има висок коефициент на интелигентност, но трудно общува с другите хора.

Той и неговата асистентка Jenny Jian ( Ma SiChun) работят по разрешаването на мистериозни криминални случаи.

Докато работят заедно за разбиването на престъпните умове, между тях се намесва и любовта.

 

Свали с български субтитри :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри  :click:

 

Онлайн английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

Сваляне

Сваляне с английски субтитри

Сваляне с руски субтитри

 

Лично мнение: Според мен тук Wallace Huo ще го раздава малко ала Шерлок в „Елементарно, Уотсън” :)

Иначе се радвам, че ще играе в нещо по-съвременно като сюжет, че в последно време все в исторически се появяваше.

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уола/ъс Хо има страшна харизма. 

Много ми харесва, чакам с нетърпение сериалчето, в по-различна от ролите в които предимно съм го гледала, с бялата дреха и меча. :28558:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го харесвам много с тази прическа, но се надявам на хубав сериал. Стига да има поне английски превод, ще го гледам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях очаквала толкова бърз превод на китайски сериал - още на следващия ден бяха готови и двата епизода :) Изгледах ги и мога да кажа, че ми привлякоха вниманието, интересно начало. което хваща окото (поне на мен)  :) Особняк ще го раздава Уолас, но пък ми е красавец с това "костюмче" (и босичък). Феновете вече направиха някоя и друга "рисунка" на героите :)

820470.jpg

820471.jpg

 

Иначе загледах един малко по - дълъг трейлър на сериала и ми се струва

че по - натам може и да по - психяса леко :) По принцип гледам да избягвам тея длъжки трейлъри, щот понякога убиват много изненади, ама ако има някой желаещ ето го

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Героят на Уолас ще страда от раздвояване на личността, ако правилно съм разбрал коментарите по форумите. А сериалът още с първите две серии стана номер едно по гледаемост. Идея нямам каква е китайската система за определяне на рейтинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам феновете на сериала си честитят,че има 200 милиона гледания на първите 6 серии. За момент се зачудих как е възможно толкова много....., но после се сетих, че това е Китай, а те са милиарди китайци :D Шегата настрана - дават че е с добър рейтинг макар и само с 6 излезли епизода. Добре че превода им е бърз, макар че с тея два епизода на седмица ще чакаме финала след 3 месеца. Иначе феновете не скучаят и се нагледах на толкова фенмейд клипчета,че няма на къде - на някои доста си се посмях :)

 

 

ето някои от тях

The 50 shades of grey version    

https://www.youtube.com/watch?v=9zVF6FLMqMY

:28558:  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесаха първите два епизода. Определено сериала е различен, разбира се положително различен :) . И аз изгледах няколко дълги трейлъра и изглежда сюжетът много ще се забърка. 

Ще коментирам и занапред този сериал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, страшничко изглежда. Само 2 съм изгледала, но чета рускините доста го коментират... и доста са се разгорещили по Уолас Шерлок Хо-лмс... :28558:

Но ми липсва кокчето, въпреки, че му свикнах на прическата, босите крачета по стълбите мъ хвърлят в загадка... и трясъка от стаята... кой, какво...

А, китайската, както повечето системи, е харизмата... :28558:  От нищо нещо.прави.. :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът продължава да води всички класации. Доста добра година за Уолас Хуо. Първо Цветето, сега този - сигурно ще се получават награди накрая.

Колкото до прическата - на мен не ми харесва, но явно е много модерна. Всички мъже в Азия са се спретнали с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и

към сериала :) Има само една цяла песен, другото е само инструментал..... ама такъв инструментал дет да те държи в напрежение в най - важния момент :D 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип избягвам да гледам текущи сериали.......но този..... няма как да чакам да излязат всичките серии-просто ТРЯБВА да гледам всяка седмица.

След 12 епизода още няма признаци за раздвояване на личността на Уолъс но....едва средата сме.Най-сериозния случай тепърва предстои /поне от трейлърите това разбрах/

Случаите, които разследват са разнообразни и интересни и държат в напрежение.....абе с две думи  ГЛЕДАЙТЕ  ГО!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди раздвояването обаче си чакам романтичните моменти между тях - толкова клипчета изгледах с откъси от тези моменти :) И си искам целувка, ама със Саймън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ех и те едни романтични моменти...някакси се надявах на повече. Поне мистерията започна да се разплита малко по малко. То май романтичните отношения развалят крими сериалите...Трябва да ни държат в напрежение до края- ще ги бъде ли главните като вдойка или няма да ги бъде. Сещам се за "Касъл", след като се събраха и спрях да гледам сериала, в "Елементарно, Уотсън" поне не са стигнали до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И аз очаквах повече от "романтичните" сцени-

А той милият само след 2 мижави целувки погледна към леглото ииии... айде дават ги на другата сутрин - тя, засрамена от случилото се, му глади сакото и не смее да го погледне...еееее   :28558:  :28558:  :28558: 

 

Иначе започва да се заплита сюжетът и скоро очаквам да вкарат в действие и "другия" Обаче от сега ми е жал за невинните "пешки" дето ще бъдат затрити до края на сериала :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, това е сериал, който ми хареса и държа в напрежение до самия край.Имах удоволствието да го гледам с руски превод, но от китайски и с преводач, изпипващ нещата, което дава още повече плюсове(линкът за онлайн гледане горе  е с именно този превод).Ако търсим кусури и дупки, ще се  намерят, но остават назад пред хубавото.Последният кадър, май загатва за втори сезон, пък и при големата гледаемост- а дано!

Любители на крими, гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен. Устисках геройски да излезе целият с превод, че от известно време все попадам на излъчвани в момента и все страхотни, но чакането на превод е такава мъка.

Великолепен Уолас, удоволствие са диалозите и начина по който разглеждат случайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...