Jump to content

Recommended Posts

xfHBGNSTDxIfW7XaOpWkbzml8Ql.jpg

Love Me If You Dare (2015)

Ta Lai Le Qing Bi Yan

Държава: Китай

По новелата  Love Me, If You Dare на Ding Mo

Период на излъчване: 15 октомври 2015

Време на излъчване: 2 епизода всеки четвъртък

Канал: SOHU TV online, Dragon Television

Жанр: Криминален, Мистерия, Драма, Романс

Епизоди: 24

Режисьор: Zhang Kaizhou

Участват:

Wallace Huo като Simon/Allen Bo Jinyan
Ma Sichun (Sandra Ma) като Jenny Jian Yao

Edward Zhang като Jabber Xie Han

Wang Kai като Li Xunran

Andrew Yin като Kris Fu Ziyu

Резюме: Simon Bo (Wallace Huo) е експерт по криминална психология и работи за полицията. От малък живее и учи в Америка. Има висок коефициент на интелигентност, но трудно общува с другите хора. Той и неговата асистентка Jenny Jian ( Ma SiChun) работят по разрешаването на мистериозни криминални случаи. Докато работят заедно за разбиването на престъпните умове, между тях се намесва и любовта.

Трейлър:

С български субтитри

С български субтитри

Онлайн английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

Сваляне

Сваляне с английски субтитри

Сваляне с руски субтитри

Лично мнение: Според мен тук Wallace Huo ще го раздава малко ала Шерлок в „Елементарно, Уотсън” :)

Иначе се радвам, че ще играе в нещо по-съвременно като сюжет, че в последно време все в исторически се появяваше.

Уола/ъс Хо има страшна харизма. 

Много ми харесва, чакам с нетърпение сериалчето, в по-различна от ролите в които предимно съм го гледала, с бялата дреха и меча. :28558:  :up:

Не го харесвам много с тази прическа, но се надявам на хубав сериал. Стига да има поне английски превод, ще го гледам с удоволствие.

Не бях очаквала толкова бърз превод на китайски сериал - още на следващия ден бяха готови и двата епизода :) Изгледах ги и мога да кажа, че ми привлякоха вниманието, интересно начало. което хваща окото (поне на мен)  :) Особняк ще го раздава Уолас, но пък ми е красавец с това "костюмче" (и босичък). Феновете вече направиха някоя и друга "рисунка" на героите :)

820470.jpg

820471.jpg

Иначе загледах един малко по - дълъг трейлър на сериала и ми се струва

че по - натам може и да по - психяса леко :) По принцип гледам да избягвам тея длъжки трейлъри, щот понякога убиват много изненади, ама ако има някой желаещ ето го

Героят на Уолас ще страда от раздвояване на личността, ако правилно съм разбрал коментарите по форумите. А сериалът още с първите две серии стана номер едно по гледаемост. Идея нямам каква е китайската система за определяне на рейтинг.

Гледам феновете на сериала си честитят,че има 200 милиона гледания на първите 6 серии. За момент се зачудих как е възможно толкова много....., но после се сетих, че това е Китай, а те са милиарди китайци :D Шегата настрана - дават че е с добър рейтинг макар и само с 6 излезли епизода. Добре че превода им е бърз, макар че с тея два епизода на седмица ще чакаме финала след 3 месеца. Иначе феновете не скучаят и се нагледах на толкова фенмейд клипчета,че няма на къде - на някои доста си се посмях :)

ето някои от тях

The 50 shades of grey version    

https://www.youtube.com/watch?v=9zVF6FLMqMY

:28558:  

Много ми харесаха първите два епизода. Определено сериала е различен, разбира се положително различен :) . И аз изгледах няколко дълги трейлъра и изглежда сюжетът много ще се забърка. 

Ще коментирам и занапред този сериал. :)

Не е зле, страшничко изглежда. Само 2 съм изгледала, но чета рускините доста го коментират... и доста са се разгорещили по Уолас Шерлок Хо-лмс... :28558:

Но ми липсва кокчето, въпреки, че му свикнах на прическата, босите крачета по стълбите мъ хвърлят в загадка... и трясъка от стаята... кой, какво...

А, китайската, както повечето системи, е харизмата... :28558:  От нищо нещо.прави.. :28558:  :28558:  :28558:

Сериалът продължава да води всички класации. Доста добра година за Уолас Хуо. Първо Цветето, сега този - сигурно ще се получават награди накрая.

Колкото до прическата - на мен не ми харесва, но явно е много модерна. Всички мъже в Азия са се спретнали с нея.

А ето и

към сериала :) Има само една цяла песен, другото е само инструментал..... ама такъв инструментал дет да те държи в напрежение в най - важния момент :D 

По принцип избягвам да гледам текущи сериали.......но този..... няма как да чакам да излязат всичките серии-просто ТРЯБВА да гледам всяка седмица.

След 12 епизода още няма признаци за раздвояване на личността на Уолъс но....едва средата сме.Най-сериозния случай тепърва предстои /поне от трейлърите това разбрах/

Случаите, които разследват са разнообразни и интересни и държат в напрежение.....абе с две думи  ГЛЕДАЙТЕ  ГО!!!!!

Преди раздвояването обаче си чакам романтичните моменти между тях - толкова клипчета изгледах с откъси от тези моменти :) И си искам целувка, ама със Саймън :)

Ех, ех и те едни романтични моменти...някакси се надявах на повече. Поне мистерията започна да се разплита малко по малко. То май романтичните отношения развалят крими сериалите...Трябва да ни държат в напрежение до края- ще ги бъде ли главните като вдойка или няма да ги бъде. Сещам се за "Касъл", след като се събраха и спрях да гледам сериала, в "Елементарно, Уотсън" поне не са стигнали до там.

И аз очаквах повече от "романтичните" сцени-

А той милият само след 2 мижави целувки погледна към леглото ииии... айде дават ги на другата сутрин - тя, засрамена от случилото се, му глади сакото и не смее да го погледне...еееее   :28558:  :28558:  :28558: 

Иначе започва да се заплита сюжетът и скоро очаквам да вкарат в действие и "другия" Обаче от сега ми е жал за невинните "пешки" дето ще бъдат затрити до края на сериала :(

Ето, това е сериал, който ми хареса и държа в напрежение до самия край.Имах удоволствието да го гледам с руски превод, но от китайски и с преводач, изпипващ нещата, което дава още повече плюсове(линкът за онлайн гледане горе  е с именно този превод).Ако търсим кусури и дупки, ще се  намерят, но остават назад пред хубавото.Последният кадър, май загатва за втори сезон, пък и при големата гледаемост- а дано!

Любители на крими, гледайте!

Страхотен. Устисках геройски да излезе целият с превод, че от известно време все попадам на излъчвани в момента и все страхотни, но чакането на превод е такава мъка.

Великолепен Уолас, удоволствие са диалозите и начина по който разглеждат случайте.