Jump to content

Recommended Posts

Приканвам всеки, който има някаква информация за предстоящото продължение, защото от седмици ровя насам натам, но на никакви новини не попадам. Това е вече доста изнервящо! :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приканвам всеки, който има някаква информация за предстоящото продължение, защото от седмици ровя насам натам, но на никакви новини не попадам. Това е вече доста изнервящо! :mad2:

А аз ровя от месеци и все на камък попадам. :28558: Ей го на - преди няколко дена бяха пуснали и слух някакъв и аз естествено се зарадвах.

Явно вече всички фенове на сериала в световен мащаб започват да се изнервят и има защо. Но Майкчо си е виновен :28558:  - замина в това

Китай и месеци наред го нямаше, а сега се прибра и още не дава никакви изявления. Доколкото разбрах в Китай ще има отново работа

чак през януари. А за Ом доколкото разбрах ще има само 1 филм скоро да прави. Тя е с по-свободно време.

Тъй, че надявам се скоро да кажат нещо, че така е доста изнервящо вече. Да казват - ще го правят или няма да го правят и точка. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко късно кацнах на този клон, ама едва сега попаднах на този сериал и искам да споделя мнение.

За мен историята е много сладка и забавна. Веднага признавам, че не съм гледала ни една от другите версии, нито мангата съм чела и не мога да сравнявам. Ама и не искам :28558:. Тез двамцата са ми достатъчни образи. Много сладки герои, а актьорите са направо един път. Рядко попадам на сериали, които да ми е тръпка да пускам един след друг епизодите и да не мога да се отлепя от монитора, но този улучи в десетката. Снощи до посред нощите съм се кикотила и забавлявала с муцунките им. И днес продължавам с мръсна газ! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яяяя ... това от сорта на " Палава целувка", на тайлансдката версия ... че и Майк играе .. . ето кой ще гледам след завършване на този който съм почнала,че свят ми се завива ... малко да супокоя топката .... дано да е така хубав като корейската версия,че ми е любим сериал ... хухухухухухухух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някой да знае  как се казва китайската версия,а ако има и тема тук бих се радвала на линк към темата ... благодаря предваритено ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно, добре че са Майк и Ом иначе не бих го изгледала до края,но тъйкато са ми двама от любимите Тай артисти си го изгледах чинно .... корейската сръвнение с тай и тайванската си остава the best ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.11.2015 г. at 13:50, ivon81 написа:

Започнах го сериала, но да си кажа малко ме разочарова.

Прекалено детски ми идва.

Full House thai определено беше по добре.

 

И аз съм на същото мнение. Още като излизаха ги гледах. Full House ми е любимият тайландски сериал (нормален както аз му викам) :lol: След това спрях да гледам тайландско, обаче след това като се почна BL със SOTUS през 2016г не можах да спра. :lol2:

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...