Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Тайланд

Година: 2015
Жанр: романтика, комедия

Епизоди: 20

Период на излъчване :5 октомври 2015г.
Време на излъчване: понеделник и вторник

 

Майк / Mike Pirat Nitipaisalkul (Mike D. Angelo) - Tenten/ Тентен
Ом / Aom Sushar - Taliw / Талиу
Tao - King / Кинг
Pim - Namkang / Намканг

 

Резюме:  Талиу е чаровна, забавна,  но и малко глуповата.

Тя се влюбва в красивия, талантлив и изключително умен Тентен,

чието семейство наскоро се е върнало от Япония.

С оглед на обстоятелствата двамата са принудени да живеят в една къща.

Това късмет ли е или обратното? Какви ще бъдат отношенията им?

 

"Kiss me" е тайландска адаптация на изключително популярната японска манга - "Itazura Na Kiss".

След тайванската, японската, китайска  и корейската, предстои да видим и тайландската.

 

:essub: 

Епизодите от 10-13 с :subs:

Онлайн с  :subs:

 онлайн с български субтитри

свали с български субтитри

свали с руски субтитри

свали с английски субтитри

гледай онлайн с английски и руски субтитри

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесват тези двамцата :) особено Майк :) дано скоро има и бг превод. Ще го гледам с голямо удоволствие. :kissy::up:   :wub::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като ги погледна двамата на екран и усмивката ми се появява. Една от любимите ми екранни двойки  :wub:  Много химия между двамата, естествена игра и радост за окото, но защо този цвят на косата бе Майкиии  :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, те изглеждат много добре заедно, още от Пълната къща се видя.

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам защото съм гледала доста клипове из интернет те само екрана двойка ли са или и в живота?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водят се екрана двойка и много много- добри приятели , но дали има др само те си знаят ;) със сигурност много добре си пасват като двойка и има страхотна химия между тях :emote_kiss3::wub: Имаше преди година скандал с Майк заради дете (сина му) дали  го признава като негово   от няква с която са били заедно но са се разделили .... Дори бе припаднал на няква прескоференция :( а бившата му за негова сметка и за сметка на детето трупаше активи да я търсят за всякви интервюта и показваше детето си като ... отвратих се от нея .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за информацията :kissx: бях малко объркана може би от клиповете които бях гледала. Наистина много си ходят като двойка определено има химия между тях. Вчера гледах до 6 епизод с английски субтитри мисля че бяха 5 и 6 просто не можах да спра да гледам. Много са ми сладки :icon_sunny::kissy::up::emote_kiss3: Нямам търпение да излязат и другите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ще излезне 7 еп утре 8 , но ще трябва да почакаме за превод( английският и руският доста се бавят)  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сполучлив римейк заслужаващ внимание.Тентен изобщо не е толкова надут и надменен.Заслужава си гледането на всяка една серия :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам заслужава си , аз гледам всяка  серия първо на тайски, после на английски , после на руски и за финал на български :28558::blush: откачена история  :28558:

гледала съм всички версии на мангата харесва ми идеята на сюжета много ....досега водише тайванската версия , но вече ми стана любима тайландската много са забавни и сладки са Ом и Майк и си пасват идеално като двойка страхотна химия ... успяват да изглеждат като  едно цяло и се допълват страхотно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам защото съм гледала доста клипове из интернет те само екрана двойка ли са или и в живота?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този клип в горния пост какъв е точно?!

Изгледах няколко такива във you tube и останах с някакво странно чувство. Първо реших, че са им правили сесии тип Биг Брадър. После реших, че са правили някакво you tube продължение на успешната Full House подобно на Палавата корейска целувка.

Но знаете ли кое беше най-странното.... тези двамата така добре си пасват, толкова им се получава химията, че буквално се почувствах като ненормален воаьор, навлизащ в интимния свят на една двойка....изгледах 4 части от това видео и го спрях. Ненормална работа!

 

Малко трудно зацепих в началото този тайландски вариант. Първите 2 серии почти на инат, защото страшно много се кефя на тия двамата, но по-нататък ме увлече, свикнах с стила ли... но съм заклет фен! Пълната им къща съм гледала вероятно 4-5 пъти! :)

 

В тази връзка...опитвам се да преборя viki.com и да гледам с техния английски превод. Но този сайт всеки път ми върти някакви номера. Сутринта ме пусна да изгледам 5ти епизод без никакъв проблем, а тази вечер не ми зарежда 6тия и побеснявам. Има ли някой обяснение защо се държи така!

Възможно ли е причината да е в многото желаещи едновременно да го гледат?

И в този дух...няма ли други места, където да се гледа онлайн с английски? Доста рових, но не съм обичаен фен на тайландските лакорни, и не знам толкова много сайтове, каквито знам примерно за корейски сериали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чаровни и сладки :).  Една от любимите ми екранни двойки, а и ако са и в истинския живот ще се радвам още повече, защото тези двамката са родени един за друг. И аз съм изгледала много клипчета с тях и понякога ми идеше да удуша наглите и нахални репортери. Мислих си че в Корея са нахални, но в Тайланд ги биха. Сякаш са им длъжни всичките звезди и трябва да им се обясняват за всичко. Относно момента, когато му прилоша вместо да му помогнат и да му направят място да си вземе въздух всички журналисти се бяха струпали около него и го снимаха - да не изпуснат новината. Относно видеото, където  спят поне 10мин. и аз се ококорих и си помислих, че някой им е сложил скрита камера, но някъде четох че било като продължение на Пълна къща, но не съм сигурна на 100%.

Сериалът към момента е готин, свеж, естествен и ти вдига настроението с всяка серия. Много ме кефят приятелките на Талиу. Страшни са. :up:Сериалът е перфектен и се кефя още повече, че ще снимат и втори сезон, защото ще имам възможност да им се наслаждава още повече. :panda-145: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз въобще не смятам, че Майк е привлечен от актриста Ом, да има химия, гледах ги и в Пълна къща, но не мисля, че има нещо между тях извън снимачната площадка. Такова е усещането ми. 

След първи епизод мислех да го зарежа, но после като че ли влязох в ритъма на сериала и взе да ми харесва. Има някои подробности, които не одобрявам, например 

доколкото разбрах аз, ще  изкарат Тентен влюбен в Талиу още от детството, което в другите версии не е така, не знам как е в мангата, не съм я чела, но от това, което съм гледала  тя го спечелваше постепенно с тъпото си отчаяно  упорство и жизнерадостта си, някак си успя да го изкара от черупката му.  

Другото, което ми е слабо звено са второстепенните герои, не са толкова ярки и дейни, колкото са в другите версии. За майката на Тентен можеха да изберат някоя по-добре изглеждаща актриса, не е като да няма красиви тайландски актриси, пък и на  тайно скроените и планове за сватосване също им липсва оригиналност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз въобще не смятам, че Майк е привлечен от актриста Ом, да има химия, гледах ги и в Пълна къща, но не мисля, че има нещо между тях извън снимачната площадка. Такова е усещането ми. 

След първи епизод мислех да го зарежа, но после като че ли влязох в ритъма на сериала и взе да ми харесва. Има някои подробности, които не одобрявам, например 

доколкото разбрах аз, ще  изкарат Тентен влюбен в Талиу още от детството, което в другите версии не е така, не знам как е в мангата, не съм я чела, но от това, което съм гледала  тя го спечелваше постепенно с тъпото си отчаяно  упорство и жизнерадостта си, някак си успя да го изкара от черупката му.  

Другото, което ми е слабо звено са второстепенните герои, не са толкова ярки и дейни, колкото са в другите версии. За майката на Тентен можеха да изберат някоя по-добре изглеждаща актриса, не е като да няма красиви тайландски актриси, пък и на  тайно скроените и планове за сватосване също им липсва оригиналност.

Вие сте първия човек когото виждам да критикува така сериала.Но нищо всеки си има мнение.На мен лично всички са ми симпатични дори и майката.Все пак никой не се е родил идеален.А този римейк за мен е най-свежарския до момента.А и аз лично се радвам че не е пресъздаден като останалите иначе всичко щеше да ни е до болка предвидимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте първия човек когото виждам да критикува така сериала.Но нищо всеки си има мнение.На мен лично всички са ми симпатични дори и майката.Все пак никой не се е родил идеален.А този римейк за мен е най-свежарския до момента.А и аз лично се радвам че не е пресъздаден като останалите иначе всичко щеше да ни е до болка предвидимо.

И аз съм съгласна с  NETI88

харесва ми , че е променен по нов по - оригинален начин  и разбира се основната идея я има  . Не би ми било интересно да гледам пак още 1 версия и да знам кое след кое ще следва :))) И идеята , че Тентен и Талиу се познават от малки и са били приятели ми харесва . Но заради това , че Талиу разбира че приятелката и е момче го отхвърля и той в изблик на ... я бута тя си удря главата и оглупява .Виждайки се след толкова години той все още я обича и ненавижда затова , че тя го е отхвърлила и не знае как да се държи с нея ... затова и реакциите му са различни към нея всеки път ;)

 

 

 

в това клипче са показани чувствата и на Тентен и Талиу с превод е click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...