Jump to content

The Village: Achiara’s Secret (2015)


Recommended Posts

Отличен сериал. Държа ми вниманието и интереса от първия до последния епизод. Хареса ми както разкриването на миналото пласт по пласт, така и това, че не всичко се оказваше такова, каквото ни го представят в първия момент. Героите бяха живи и разнообразни, актьорската игра беше на ниво, към Мун Гън Йонг също нямам забележки - заради нея започнах да гледам сериала, иначе още дълго време щеше да отлежава.

 

Силно препоръчвам! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре направен сериал, държи интереса до последно. Добре изградени сюжет и актьорска игра. Много откачени персонажи, по едно време наистина започнах да се чудя има ли някой без психични отклонения в това село :es:, ама пък рядко ми се случва до последно да не мога да предвидя сюжета, та сценаристите са си свършили добре работата. Определено един по-различен сериал! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледан и бързам да споделя впечатления: много добър сериал! Личен съвет - не започвайте да го гледате, ако имате неотложни дела, защото сюжета увлича и няма да усетите кога сте стигнали до финала. Започнах го заради Moon Geun Young (намирам актрисата за интересна) и нямах определени очаквания. Но във всяко отношение беше приятна изненада. Аз определено имам проблем с дължината на сериалите, но този изгледах без никъде да превъртам, защото нямах усещането за изкуствено въведени сюжетни линии, нямащи пряка връзка с основната идея на филма.
Направи ми впечатление, че отдавна никой не е коментирал и нарочно подбутвам темата, тъй като по мое мнение сериала си заслужава. Приятно гледане на тези, които са го пропуснали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...