Jump to content

Recommended Posts

То рейтинг ли бе, да го опишеш! ШиУончо чак се впечатлил, като го видял и ръси специални благодарности на всички фенове.
:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След седми епизод бестито

изгуби всички натрупани точки досега, това не беше честна постъпка нито спрямо приятелката й, нито спрямо обектът на желания. Пък и младежът не е като да направи нещо различно от това да стои смразен с широко отворени очи и целувката си беше откровено рибешка.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....след 7 епизод вече имаме нова графа корейски крави: хранени от известни актьори с рейтинг 10 ...ще ме уморят тия сценаристи, то бива мисъл, ама те "избиха" кравите просто :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При има-няма 100 кинта за порция, най-малкото Пак Гън Хе трябва лично да ги е доила тия добичета... :28558:

Бестито прави мазаляци, главния още не може да се осефери, главната аха да се вземе в ръце и пак я прекъсват де не трябва... Добре, че бяха Шисъс и Коко. Това с Коко ме довърши!  :beer:  :na2: Обаче почнаха да вкарват сериозна нишка у образа му, което подкрепям с две ръце. :up: (Колко е тъжно да се налага да си просиш вечеря, просто за да имаш компания...Имам едно много криво усещане, каквото беше в Triangle за Хиро. ;( )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за онова притеснително усещане за неяснота дали гледаш актьорска игра или реалните емоции. Хиро като образ в Триъгълника имаше доста допирни точки с реалната му история с осиновяването. Няма как да не се запитам дали в сцената с хипнозата, след която зад кадър дълго време не е можел да се успокои, няма и нещо лично до голяма степен.

Шисъс в живота е чеболски син, който избира да се откаже от милионите на тате и да стане трейни, за да се занимава с музика и актьорство, понеже това му харесва. Впоследствие години наред се мъчи да си създаде нормални отношения с останалите момчета от групата си, но и до днес редовно му припомнят колко много пари има тате. Изобщо в интервютата и предаванията, които съм гледала с тях, винаги ми изглежда като да се чувства много некомфортно и полага големи усилия да се впише... Някой път почти му се получава.

 

Сори за лиричното отклонение. Просто си мислех разни неща, не е казано, че са верни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се поразявам от болната мисъл на корейските стилисти :slap: Като видях "тоалета" на Ха Ри, ми се прииска да си избода очите - яка и ръкави на зелени леопардови петна (!), мръсно-жълт раиран пуловер и - внимание - розова карирана пола :huh2: То и преди се шоквах от това, че всепризнатата хубавица носи ниски дамски обувки с нормална дължина чорапи, ама тва в 7 еп. е просто ту мъч... На неин фон рошлата е просто икона на стила  :28558: 

 

Започна да се усеща все повече, че ще оставят секънд-лийда в пътния банкет, за жалост. А така му се надявах:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добичетата вдигнаха рейтинга до 14, но мен що ли продължава да ми е безвкусна манджата, като сготвена в микровълнова набързо.

От днес за утре, коренна промяна със сухара, направо с магическа пръчица и две песньовки от детството.Чеболчо пък влюбен- триъгълника налице, колко му е и до четириъгълник да го докарат, както с размах действуват.Остана  да махнат и розацеята, или каквото е там, като и мине стреса на момата и хепиенда в кърпа вързан.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синьоритата с двойна роля :xaxa: . И като селянка е същата откачалка :rofl: .

Аха. За който не е събрал две и две - безмилостната фермерка/ресторантьорка е най-Most шефката на модното списание, О каааарааа миииииааа! Стилът й на обличане и в двете роли е умопомрачаващ! Добре, че беше тя, да ги накара да ринат тор и да разчупят ледовете! Те на това му се вика тийм билдинг! Я как за нула време се сближиха, гълъбетата, макар че май повече на торни бръмбари трябва да ги оприлича...

Кcekce, ти нещо против леопардовите петна на бестито ли имаш? Ами нищо чудно да е измъкнала туй тоалетче от сандъка на "жена си", както е тръгнала да налита на старите й неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо чудно да е измъкнала туй тоалетче от сандъка на "жена си", както е тръгнала да налита на старите й неща... 

Мамма миа, колко се смях на това, съвсем Most-like :D 

Иначе епизодчето беше приятно, накрая 

я видяхме разхубавена...или може би правилният термин би бил ''сресана''. Хубавелка определено, колегите застинаха, но нямам търпение да видя реакцията на редактора. Миличкият, от една страна му се чудя как не е събрал две и две досега, от друга - кой се съмнява, че порасналата версия на бестито от детските години всъщност изобщо не е .... порасналата версия на бестито от детските години. Нормално е. Затова и толкова откача последните няколко епизода.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингулинка, честно, работните дрехи за ринене на тор ми се видяха по-издържани стилово, отколкото този ужас, дето бестито го беше комбинирала :) А и от целия комплект бих могла да понеса само пуловера :28558:

 

Аз ще си огранича губивремето и ще гледам осми с превод този път ;) Утре ще втаса :)

 

P.S.: Хора, Ксе съм, не съм Кце;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мен пък сресаната Ким Хъе Джин не ме развълнува.

В този сериал всички светят, но един човек блести и това е Ши Уон. Така върви сюжетната линия, че той е наясно със всичко и до тук всички негови реакции и думи са като балсам за душата ми. Маската на палячо се сваля, когато трябва да каже истината в очите, а поредната разходка с Ким Хъе Джин трябва да влезе в някой наръчник за джентълменство /нищо, че гледах без субки 8 еп., жестовете бяха красноречиви/

Шегува се с нея и е на близо, за да и бъде опора и да я разведри. Щом извади и второто си желание, значи беше много важно за него да го направи точно в този момент.

 

 

Огромни благодарности за винаги бързия и страхотен превод на GFotaku и mrnkaloto ! :subs::bow:Златни сте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама мол'ти са, торните дрехи са абсолютно хай фьешън! Щом ги носи синьората, няма как да не са Мост-лайк!

Аз пък не съм толкова твърда и не издържах! Изгледах го с 85 % превод.

 

Тая бести е направо бийсти!

 

какви крокодилски сълзи ля от облекчение, че няма да се наложи да разкрие лъжите си пред редактора! А онова невинно същество си мислеше, че тя реве от жал за нея, че са я уволнили!

 

 

Мноооого ме изкефи как заблеяният шофьор се нахака в колата пред него! Винаги съм се чудела по сериалите как така все гледат назад, а ПТП - ц!

 

А от края съм много разочарована! Ама пък не е честно!

Нали трябваше Лилито Иванова да е вълшебната кръстница! Как така се промени грозното патенце без нейната помощ?! То косата как да е, ама откъде намери пари за модни дрешки, а и червените бузки къде отидоха? Или съквартирантката от гузна съвест й е записала час при козметик?...

 

 

Според мен беше излишно това с пълната промяна. По-важното е, че

редакторчето си надви на ината и отиде да й се извинява и да я моли да се върне, и че си призна пред себе си, че има чувства към нея. За какво сега да я променят? В рошавата коса й е чарът! Не разбирам каква е ролята на тази промяна за развитието на сценария...

 

 

А това лукче е много сладко! И селфи му направиха! Дали да не си турна и аз на бюрото едно?

 

П.С. Ксексе, шори-шори, де да знам, че било на БГ с-то, като К-то ти е на латиница...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя главният, дебелак си беше като малък (физически) и дебелак си остана и като голям (духовно). И като пиша това не визирам килограмите на хората, а това, че дебелак=загубеняк.

Шисъс ... думи нямам да опиша колко съм възхитена от поведението му в тази ситуация. Такъв характер очаквах да има главният. Когато си получил незаслужена милост и любов е достойно да проявиш такава и към другите.

Да оставим на страна, че любовта и милостта не се заслужават - те се подаряват (затова написах незаслужени). Ако ще трябва да заслужваш нещо, това означава, че си получил заплата, а не дар. И че си платил стока, а не си получил подарък. Не мисля, че любовта и милостта са стоки.

 

За "приятелката" ... предпочитам да имам 10 врага, отколкото 1-н такъв приятел.

Преобразяването на главната макар и неочаквано, като си помисля дойде точно навреме - Шисъс отвори очите на главния за чувствата му (на главния) към Хе Джин и сега очаквам да се гърчи като я вижда толкова хубава, но недостъпна за него. Да има ежеминутна битка между Х и О - избора на сърцето и избора на ума. Очаквам да му е много, много нервно, до психясване от любов по Хе Джин. Все повече ми се иска обаче да остане наказан с лъжливата чапла, а Хе Джин да я съберат с прекрасния (като отношение и изобщо) Шисъс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бестито и мен вече ме разочарова окончателно.

 

 

Разбирам дотук да си върти невинно аферите, но след като рошлата беше уволнена, редно беше чаплата да звънне на надутото кебапче и да го нахока, че е уволнил либуфтъ на живота си. Би трябвало да осъзнава, че той никога не би я пръждосал така, ако знаеше коя е. А и като цяло е идиотско да има възможността да помогне на приятелката си, която толкова държеше на работата си, и нищо да не направи, а само да реве. За щастие видимо ще й докарат някой апандисит, за да се насладим злорадо на мъките й :28558:

 

 

Шисъс е страхотен, отсега ме хваща яд, че онова дърво ще го изкарат щастливо влюбено нарая. А мамин Шисъс явно ще го играе купидонче и ще помогне на рошлата да се събере с онзи, когото си е избрала:( Тая очи няма ли, та не вижда какъв златен мъж ще изтърве? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе, как да види от тия букли, иначе, отдето и да ги погледнеш, сухарът губи по точки. Сега като я изправиха, остава оправданието, че либоФта е сляпа.Приятелката и тя- влюбена за сефте, разбираемо неадекватни реакции.

Наистина страхотен Шисъс, това е неговият сериал, кара всичко останало да бледнее.

И съм съгласна с Бързакова, като едното нищо играе  себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем, нещо не вдянах в каква връзка дойде тоталната промяна. Толкова не ми се връзва с действието дотогава, че се чудя дали бившият й шеф вместо на работа не я е пратил на салон за красота :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим следващият епизод , може да е свързано с уж някъв "нов работодател " ;) ако не бях толкова любопитна да видя реакците им като разберат кой - кой е и за какво се бори ...  надали щях да гледам тази драма :)))  Шисъс единствено ме радва с добрата си игра ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...